Flaş Haber :
Hava Durumu

MHP NEREDE ÇARE ORDA

25 Aralık 2013 - 1111 okunma
17 Aralık rüşvet operasyonundan beri AKP nin sesi soğuk ve puslu çıkmakta, yaşanılan süreç AKP iktidarını yıpratmakta ve iyice saçmalama yarışına soktu. Bakanlar konuştukça Rüşvetin ve yolsuzluğun salyaları iyice akmakta ve mide bulandırmaktaydı.
Bugün AKP İçişleri Bakanı Muammer GÜLER, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan,  Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar istifa ettiğini açıkladılar.
Yapılan tüm istifalar tüm bu operasyonların doğru ve isabetli olduğu AKP nin son çırpınışlarının sancılı ve acılı olması muhakkaktır.
AKP nin yiğit ve delikanlı sesi Ordu Milletvekili Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin de parti politikalarının iflas ettiğini Milli ve Manevi Değerlerden saparak yanlışa sürüklendiğini beyan ederek istifa dilekçesini vermiş bulunmakta ve İdris Naim Şahin in en kısa zamanda MHP ye katılacağının müjdesini vermek isterim.
Bu süreç tüm hezeyanı ve manevi erozyonu ile devam ederken MHP nin bunu halka anlatmak için meydanlara çıkması ve mitingler gerçekleştirmesi gerekirken herhangi bir sesin çıkmaması  teşkilatın zararına olmakta  AKP yok olduğunda MİLLİYETÇİ  ve MANEVİYATÇI bir iktidarın hazır olduğunu tüm TÜRKİYEYE ispatlamalı ve halkın teveccühünü kazanmalıdır.
Milliyetçi kadrolar hazır ve donanımlı olmalı  sevgi ve saygı ile tüm gönüllere girmeli yöneticiler halka inmeli ve kendini yetiştirmelidirler.
Biz biliyoruz ki Allah ol derse herşey oluverir. Bizim dua ve Allah’ın inayetine ihtiyacımız vardır. Rabbim yardımcımız olsun…
Günün Sözü: İstifa da bir onurdur.
 
Mustafa diğer yazıları
x

Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
GAZETELER GAZETELER
YÖNETIM YÖNETIM
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.