MHP 50 belediye başkan adayını daha..
MHP Başkan Adayı Akın, MHP'li..
YEREL SEÇİM
MHP, Büyükşehir Belediye..
Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Serdar Sevimli’yi teşkilatlarla bir araya getirdi.
HALK NE İSTİYORSA ONU YAPACAĞIZ
Halkımızla birlikte adım atıp yine onların istediklerini yapma gayreti içerisinde olacağız. . . Genel merkezimiz de halkın isteklerinin ön planda tutulmasını istiyor” dedi.
ÇÖZÜM SÜRECİ..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, “Çözüm süreci tarihin çöplüğüne atılmıştır, bundan sonra tekrar bir çözüm süreci falan söz konusu olamaz. Türk milleti,..
ÖNEMLİ OLAN TEK VATANA HİZMETTİR
Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray 3. Sıra Milletvekili Adayı olan Aysun Hızlı Okur, aday listeleri hakkında açıklama yaptı... SIRALARIN HİÇBİR ÖNEMİ YOK ÖNEMLİ OLAN TEK VATANA HİZMETTİR
Sadir Durmaz:Belediye Başkan adayı..
Sadir Durmaz: "30 Mart yerel seçimlerinde bir yanda 2 milyon oy kaybeden AKP, bir yanda oylarını 2,5 milyon artıran MHP var"
Zühal Topcu Kübra Sever..
Topcu, yerel seçimlerin 1 Haziran'da tekrarlanacağı Yeşilyurt ilçesinde partisinin seçim irtibat bürosunun açılışına katıldı.
MHP`lilerin Satılık Oyu Yoktur
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalova İl Teşkilatı, 1 Haziran`da yapılacak yerel seçim için aday değişikliği yaptı. MHP, Ahmet Kaplan`ın istifasının ardından Adnan Kırtay`ı belediye başkan adayı olarak açıkladı.
MHP'den Yalova için kritik..
MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçular, Yalova’da yenilenecek olan seçimlerde Yalova Belediye Başkanlığı’na aday çıkartacaklarını söyledi.
Kocamaz: İşini Doğru Yapan Kimsenin..
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, işini doğru yapan ve evine helal lokma götüren hiç bir çalışanın ekmeğiyle oynamayacaklarını belirtti.
MHP'li Bal Kastamonu'da Yaptıkları..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, Kastamonu'nun gergin olan seçim ortamından çıkarılmasını ümit ettiklerini söyledi.
Andımız'ı okuyarak göreve başladı
10 günlük gecikmeyle mazbatasını alan MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, görevi Aytaç Durak'tan teslim aldı. Devir teslim nedeniyle Büyükşehir Belediyesi önünde..
YSK, MHP'nin Kastamonu itirazını kabul..
Yüksek Seçim Kurulu, MHP'nin Kastamonu için yaptığı itirazı kabul etti. YSK, İlçe Seçim Kurulu'ndan konunun araştırılmasını istedi.
YSK, MHP'nin Kastamonu İtirazını Kabul..
YSK, MHP'nin Kastamonu'da yaptığı itirazı haklı bularak İl Seçim Kurulu'ndan seçmen niteliği taşımadığı iddia edilen 320 oyun araştırılmasını istedi.Yüksek Seçim Kurulu, MHP'nin Kastamonu'da seçimlere ilişkin..
MHP'li Başkanın İlk İcraatı...
MANİSA'nın Salihli İlçesi'nde, MHP'den belediye başkanı seçilen Zeki Kayda, zaferini mehter takımı eşliğinde yürüyüşle kutlayıp, seçim çalışmalarında verdiği sözü tutup, makam odasının kapısını..
MHP'nin 2014 yerel seçim karnesi
2009 yerel seçimlerinde oyu yüzde 16,1 olan MHP 2014 yerel seçimlerinde yüzde 17,5 oy oranı elde etti
AFYONKARAHİSAR İLÇELERİ..
Geç saatlerde alınan sonuçlara göre Afyonkarahisar ilçelerindeki resmi olmayan sonuçlar:
CHP VE CEMAAT PKK İLE SEÇİM..
CHP ve Cemaat Erzurum'un merkezi hariç ilçeleri dahil kürt oyunun yoğun olduğu doğu ve Güneydoğu'da PKK'nın siyasi kanadı olan HDPve BDP adaylarını destekleyecek...
MHP’DE ZAFER..
MHP’nin Zafer Yürüyüşü, büyük bir katılımla yapıldı. AK Parti ile başabaş bir yarışa giren MHP adayı Fatih Çetinkaya’ya yoğun ilgi gösterildi. Kalabalık “Vur vur inlesin, hırsızlar..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.