Flaş Haber :
Hava Durumu
ÜLKÜCÜ HAREKET
ÜLKÜCÜ..
ÜLKÜ OCAKLARINDAN ADAM GİBİ..
ÜLKÜCÜ HAREKET
Kars Ülkü Ocakları..
Kars Ülkü Ocakları’nın talebi üzerine, Hollanda Türk Federasyonu’na bağlı Türk İslam ve Kültür Vakfı ile Umut Köprüsü Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile 10 engelli..
Ülkücü Mahkûm..
Uzun yıllardır siyasi suçlu olarak hapishanede kalan Alper Çözeli, yaptığı basın açıklamasında Türkiye'yi karıştırmak isteyenlerin olduğunu belirterek ''Devlet, tüm kurumları ile ayakta, boşuna nefes..
Büyük Turan..
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Genel Başkan Yıldırım mesajında “Bayram demek kardeşlik demektir, gönüllerin birleşmesidir...
ÜLKÜCÜLER, ŞEHİT FIRAT..
Fırat Yılmaz Çakıroğlu, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Balıkesir İl Başkanlığı ve ilçe ocak başkanlıklarında gerçekleştirilen Kuran-ı Kerim tilavetleri, mevlid programları ve resim sergisi ile anıldı...
Ülkücü hareket dualı..
Ülkücü, bir ülküsü olandır. Ülkücü olmak zor, ülkücü kalmak daha zordur. Bu hareketin temelinde kan, ter, anaların gözyaşı ve çekilen çileler vardır. Sayın Genel..
SOKAK HAYVANLARI BALIKESİRLİ..
Balıkesir Ülkü Ocakları, İl Başkanı Kazım ÇALIŞKAN öncülüğünde Balıkesir’in sokak hayvanlarının yoğun olduğu noktalarına barınaklar yerleştirip mama ve su dağıtımı gerçekleştirdi...
Azerbayca'nın yanındayız.
Ülkü Ocakları Eski Başkanı ve Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Okan Ertorun "Azerbaycan yalnız değildir" dedi.
TÜRKAV Ülkücü..
Gün Sazak ve Ülkücü Şehitleri Anma Günü vesilesiyle 27 Mayıs Saat 21:00’da gerçekleştirilen anma programı Koronavirüs tedbirleri kapsamında TÜRKAV Genel Merkez Facebook sayfasından canlı olarak..
Ülküdaşlık hukuku, tüm..
Öte yandan Alaattin Çakıcı’nın tahliyesinin ardından bazı medya kuruluşlarında çıkan “İnfaz düzenlemesinde imzası bulunan MHP’li Feti Yıldız, Alaattin Çakıcı’nın avukatlığını yapmış”..
Başkan Kayış'tan 10 Ocak..
“Gazeteciler milletin vicdanına ses olmaktadır”
Sinan Ateş: Bizim..
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş, Muş Ülkü Ocakları tarafından tertip edilen “Ülkede Dirlik, Ülküde Birlik Gecesi” için Muş'a gitti. Muş programı..
Mersin Ülkü Ocakları'ndan..
Mersin Ülkü Ocakları'ndan Gidenlerin Ardından Kompozisyon Yarışması
Ülkü-Tek Samsun Şube Başkanı..
Ülkü-Tek Samsun Şube Başkanı İlyas Aydın 5 Aralık mühendisler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı
Fırat Yılmaz Çakıroğlu..
Ege Üniversitesinde, bölücü terör örgütü üyeleri ile ülkücü öğrencilere saldırması sonucu şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun adı, mahallesindeki ilkokulda yaşatılacak.
Ülkücüler Bir Olursa..
MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Ülkücüler bir ve beraber olduğunda zalimlerin tel tel dağılacağını söyledi.
MHP'lileri buluşturan düğün!..
MHP Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi İşadamı Hasan Duru'nun oğlu Buğrahan ile RP Kahramanmaraş eski İl Başkanı İşadamı Mustafa Kabalcı’nın kızı Rabia, peri masalını andıran bir düğünle dünya evine girdiler.
“ÜLKÜ OCAKLARI..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, Ülkü Ocakları’nın Türk milletinin gözbebeği bir kurum olduğunu söyledi. . . Çetinkaya, Ülkü Ocakları’na..
Ülkü Ocakları'na düşman..
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar milletvekili Mehmet Taytak,"Haydut diye nitelendirdiğin Ülkü Ocakları, ilim, irfan yuvasıdır"dedi.
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.