Flaş Haber :
Hava Durumu
Fransa Türk Federasyon´dan..
Almanya TÜRK FEDERASYON 42 Yaşında
TÜRK FEDERASYONLAR
Hollanda Türk..
İçerisinde bulunduğumuz zor dönemde Hollanda Türk Federasyon herkesin evde kalmasını teşvik etmek ve evde bulundukları zamanı iyi değerlendirebilmek adına ‘Koronavirüse fırsat verme, evde kal,kitap oku!’ sloganıyla..
İrfan Okutan İsviçre'nin korona..
İsviçre Türk Federasyon Genel Başkanı İrfan Okutan Bengü Türk TV'de yayınlanan ve Cem Açıkgöz sunuculuğunu yaptığı Günün Raporu isimli programın canlı yayın konuğu oldu.
Koronavirüse Kapıları Kapat, Evde..
Dünya Sağlık Örgütünün pandemi ilan ettiği Koronavirüs Kovid-19 salgını yaşadığımız ülke Almanya’yı da kuşatmış durumdadır.
Koronavirus ile Alakalı Kamuoyu..
Almanya’da giderek yaygınlaşan Koronavirüsü salgını nedeniyle Federal ve Eyalet hükümetlerinin Sosyal, Ekonomik, Eğitim ve Seyahat alanlarındaki tedbir kararları dikkate alınarak, daha önce yayınladığımız genelgemizde..
ALMANYA TÜRK FEDERASYON (ATF),..
Arap Baharı ile başlayan Kuzey Afrika ve Ortadoğu bölgesindeki kitle hareketleri karşısında Türkiye, söz konusu ülkelerde toprak bütünlüğü, toplumların huzuru, insan hakları ve demokratik düzenin..
Hollanda bize değil, biz..
Deventer Gök Sancak Kültür ve Eğitim Merkezi’nden “Türk Tarihi ve Avrupa Türklüğü” semineri.
Cemal Çetin;Her Türlü..
Avusturya Türk Federasyon 2020 yılı ilk Genel İdare Kurulu toplantısında Avrupa Konfederasyon Genel Başkanı Cemal Çetin her türlü ırkçılığa ve Teröre karşı olduklarını ve Avrupada ırkçı politikaların..
Cemal Çetin: “Almanya..
Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı, MHP Istanbul Milletvekili Sayın Cemal Çetin’in Almanya'nın Hanau kentinde ki ırkçı terör saldırısını kınayan basın açıklaması:
ATF Salzburg Ülkü Ocağında..
Avusturya Türk Federasyon Salzburg Ülkü Ocağı 8.Dönem Olağan Konğresini gerçekleştirdi.
Cemal Çetin: Avrupa..
TBMM Dışişleri Komisyonu Yurtdışı Türkler ve Akrabalar Topluluğu Alt Komisyonu üyelerinden oluşan heyet, Almanya, Hollanda ve Belçika’yı kapsayan ziyaretlerinin tamamladı.
‘Gönülden..
‘Gönülden Dökülenler’ adlı şiir kitabının tanıtımı yapıldı.
Türk Tarihi ve Avrupa..
Hengelo Türk Kültür Derneği ‘Türk Tarihi ve Avrupa Türklüğü’ semineri düzenledi.
Ülkücü Tavrı Olan..
Almanya Türk Federasyon (ATF) çatısı altında faaliyet gösteren derneklerimizin başkan ve yöneticileri ATF genel başkanı Sayın Şentürk Doğruyol başkanlığında toplandı.
"IRAK'IN GELECEĞİNDE..
18.01.2020 TARİHİNDE YAPACAĞIMIZ "IRAK'IN GELECEĞİNDE TÜRKMENLER" KONULU PANELİMİZE DAVETLİSİNİZ.
Dordrecht’te kongre heyecanı
Dordrecht Ayasofya Cami Teşkilatı 10. kongresini gerçekleştirdi.
..
TBMM 2020 yılı bütçe görüşmeleri kapsamında MHP Grubu adına “mali kontrole ilişkin” 8. Madde ile ilgili görüşlerimizi ve Avrupa Türklüğü’nün sorunlarını dile getirdik.
Soest’ta mutlu son
Hollanda Türk Federasyon bünyesinde Soest şehrinde 25 yıldır hizmet veren Soest Türk Kültür Merkezi, 15 yıldır kiracı olduğu binasını satın aldı.
Anayasa Mahkemesinin Sözde..
PKK’ya karşı, güvenlik güçleri operasyonlara başlayınca içeride ve dışarıda PKK sever taife tarafından itirazlar yükseldi. Devlet, vatandaşın kılına zarar gelmemesi için büyük bir dikkat ve..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.