Flaş Haber :
Hava Durumu
Tatar'dan GKRY'e PKK/YPG tepkisi
Türk Gençlerinin..
TÜRK DÜNYASİ
TÜRKOMB, Türk dillerini..
Kamu Denetçiliği Kurumu öncülüğünde Türk dillerini konuşan ülkelerin katılımıyla kurulan Türk Devletleri Ombudsmanlar Birliği'nin (TÜRKOMB), üye ülkeler arasındaki bağları..
Bir kere yükselen bayrağın bir..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, Dış İşleri Komisyonu Üyesi olarak Azerbaycan Bakü’de gerçekleştirilen Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan bölgesel işbirliği toplantılarına..
Vidinlioğlu'ndan Türk..
Bir televizyon programına konuk olan Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, "Selçuklu'nun uç beyi, Osmanlı'nın sancak beyi, Milli Mücadele'nin olmazsa olmaz şehrine böyle bir Türk Dünyası..
Uygur Türkleri her daim aklımızda..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Kayseri'de yaşayan Doğu Türkistan davasının temsilcileri ile bir araya gelerek MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin selamlarını iletti.
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'den..
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev Türkiye-Azerbaycan arasındaki kardeşliğe dikkat çekerek, 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile imzaladığımız Şuşa Beyannamesi, kardeşliğimizin ve işbirliğimizin açık bir örneğidir' dedi.
Türk devletleri teşkilatı 5..
Türk Devletleri Teşkilat üyesi 5 devlet arasında, Türk Anayasa Yargısı Konferansı (Türk-Ay) işbirliği yapıldı. Dolmabahçe Sarayı'nda yapılan toplantıda atılan imzalarla kurulan Türk-Ay ile ilgili konuşan Anayasa..
‘Zengezur Koridoru mutlaka..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Twitter’dan açıklamalarda bulundu.
Antalya’da Hocalı..
Antalya’da Hocalı katliamı’nın 30. Yılında anma programı düzenlendi Bu insanlık dramının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hafızalara kazındığını ve kolay kolay silinemeyeceğini ifade etti.
Kıbrıs’ın sorunlarına..
Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kültürel İş Birliği Protokolün..
Hocalı'yı unutmadık, unutturmayacağız.
Türkiye'nin Afrika ülkelerine yaklaşımı, kıtada kapsamlı ve eşit ortaklığı esas alan, saygın bir anlayıştır ve Afrika halklarının tüm ilkeleriyle örtüşmektedir.
Hocalı dinmeyen acımız,..
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz TBMM Genel Kurulunda konuştu. MHP’li Kılavuz yaptığı konuşmada Ermenistan tarafından 26 Şubat’ta gerçekleştirilen Hocalı Katliamında şehit olan Azerbaycan Türklerini anarak “Kalbi..
Çin, Uygur Türklerinin..
NATO Parlamenterler Asamblesi'nin Ekonomi ve Güvenlik komisyonu, Siyasi Komisyonu ile Savunma ve Güvenlik Komisyonu ortak toplantıları Belçika'nın Brüksel kentinde devam ediyor. Çin, Uygur Türklerinin haklarına..
Türkiye için Kafkasya'yla..
Kafkaslar Türkiye'yi Orta Asya'ya bağlayan kuşak içinde stratejik açıdan anahtar konumda olduğu gibi, Kafkas ülkeleri için de Türkiye onların Batı dünyasına açılan kapısıdır.
'Uygur Türkleri suistimal..
Uygur Türkleri konusunun suiistimal edildiğini söyleyen Bakan Soylu, ”ABD bu konuda Türkiye’yi maniple etmek istiyor. Bir siyasi partide bu meseleyi maniple konusunda sahiplenmiş. Uygur Türkü kardeşlerimiz..
YUNANİSTAN, BATI TRAKYA’DAKİ..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; Türkiye Cumhuriyeti ile Uganda Cumhuriyeti arasında askerî iş birliği mutabakat muhtırasının onaylanmasının uygun bulunduğuna dair Kanun Teklifi hakkında..
TMT şerefli ve haysiyetli bir..
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar TRT Haber'de gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye..
MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye Azerbaycan Devlet Övünç Madalyası takdim edildi. Azerbaycan’ın Karabağ bölgesinin Ermeni işgalinden azadlığa kavuşturulması sürecindeki üstün gayretleri ve..
"Uyum Buluşmaları"..
Göç İdaresi Başkanlığı ve Uluslararası Göç Örgütü (IOM) işbirliğinde düzenlenen "Yerelde Uyum Buluşmaları" etkinliği Antalya Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu'nda..
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.