Flaş Haber :
Hava Durumu
TURAN KURULTAYI SONUÇ..
Tatar'dan rest: Asla müsaade..
TÜRK DÜNYASİ
Türkmenler,..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Türkmeneli Partisi Genel Başkanı Riyaz Sarıkahya, görüşme gerçekleştirdi.
"HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ..
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, 'GKRY lideri Nikos Anastasiadis'in, Kıbrıs'ın geleceği ve iki halkın da faydasına olabilecek bir gelişme olacaksa realist, Kıbrıs'ın şartlarına ve Türkiye'nin bu coğrafyadaki meşru hak ve endişelerine bakması lazım...
Doğu Türkistan, ezeli ve ebedi..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Çin’in nüfusu, ekonomisi, ordusu, silah gücü ne olursa olsun, Doğu Türkistan Türk’tür, Türk kalacaktır!”..
Kıbrıs Türk'tür, Türk..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; Kıbrıs’ta egemen eşitlik temelli iki devletli çözüm ve Doğu Akdeniz’deki gelişmeler hakkında Gündem Dışı söz aldı.
Türk dünyası günleri..
Kastamonu Belediyesi tarafından bu yıl 22’ncisi düzenlenen ve Türk Dünyası’nı Kastamonu’da buluşturan Türk Dünyası Günleri etkinlikleri başladığı gibi coşkuyla bitti. Üç gün..
Türk dünyasının kalbi..
Türk dünyası, 3-4-5 Haziran 2022 tarihleri arasında Kastamonu’da düzenlenen “Türk Dünyası Günleri” etkinliğinde bir araya geldi. Kafkasya başta olmak üzere, Avrupa ve Asya’dan 20 ülke..
Tatar'dan GKRY'e PKK/YPG tepkisi
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 'Güney Kıbrıs Rum yönetimini (GKRY) terör ve terör örgütleriyle ilişkisini gözden geçirmeye, tüm insanlığı tehdit eden terör..
Türk Gençlerinin..
MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Azerbaycan’ın bağımsızlık günü ve Teknofest Azerbaycan programı için Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte gittiği Bakü’deki gözlemlerini paylaştı.
TÜRKOMB, Türk dillerini..
Kamu Denetçiliği Kurumu öncülüğünde Türk dillerini konuşan ülkelerin katılımıyla kurulan Türk Devletleri Ombudsmanlar Birliği'nin (TÜRKOMB), üye ülkeler arasındaki bağları..
Bir kere yükselen bayrağın bir..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, Dış İşleri Komisyonu Üyesi olarak Azerbaycan Bakü’de gerçekleştirilen Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan bölgesel işbirliği toplantılarına..
Vidinlioğlu'ndan Türk..
Bir televizyon programına konuk olan Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, "Selçuklu'nun uç beyi, Osmanlı'nın sancak beyi, Milli Mücadele'nin olmazsa olmaz şehrine böyle bir Türk Dünyası..
Uygur Türkleri her daim aklımızda..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Kayseri'de yaşayan Doğu Türkistan davasının temsilcileri ile bir araya gelerek MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin selamlarını iletti.
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'den..
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev Türkiye-Azerbaycan arasındaki kardeşliğe dikkat çekerek, 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile imzaladığımız Şuşa Beyannamesi, kardeşliğimizin ve işbirliğimizin açık bir örneğidir' dedi.
Türk devletleri teşkilatı 5..
Türk Devletleri Teşkilat üyesi 5 devlet arasında, Türk Anayasa Yargısı Konferansı (Türk-Ay) işbirliği yapıldı. Dolmabahçe Sarayı'nda yapılan toplantıda atılan imzalarla kurulan Türk-Ay ile ilgili konuşan Anayasa..
‘Zengezur Koridoru mutlaka..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Twitter’dan açıklamalarda bulundu.
Antalya’da Hocalı..
Antalya’da Hocalı katliamı’nın 30. Yılında anma programı düzenlendi Bu insanlık dramının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hafızalara kazındığını ve kolay kolay silinemeyeceğini ifade etti.
Kıbrıs’ın sorunlarına..
Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kültürel İş Birliği Protokolün..
Hocalı'yı unutmadık, unutturmayacağız.
Türkiye'nin Afrika ülkelerine yaklaşımı, kıtada kapsamlı ve eşit ortaklığı esas alan, saygın bir anlayıştır ve Afrika halklarının tüm ilkeleriyle örtüşmektedir.
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.