Flaş Haber :
Hava Durumu
'Uygur Türkleri suistimal..
YUNANİSTAN, BATI TRAKYA’DAKİ..
TÜRK DÜNYASİ
TMT şerefli ve haysiyetli bir..
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar TRT Haber'de gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye..
MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye Azerbaycan Devlet Övünç Madalyası takdim edildi. Azerbaycan’ın Karabağ bölgesinin Ermeni işgalinden azadlığa kavuşturulması sürecindeki üstün gayretleri ve..
"Uyum Buluşmaları"..
Göç İdaresi Başkanlığı ve Uluslararası Göç Örgütü (IOM) işbirliğinde düzenlenen "Yerelde Uyum Buluşmaları" etkinliği Antalya Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu'nda..
Tatar'dan 'PKK' tepkisi: İzin..
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nin terör örgütü PKK/PYD'ye temsilcilik açma izni vermesine tepki göstererek "Böyle bir yapılanmanın olmasına izin vermeyeceğiz ve gereken..
"Bir kere yükselen bayrak..
"Bize hiç kimse azatlık vermedi, biz azatlığımızı şehitlerimizin kanıyla aldık." sözleriyle merhum Elçibey tarihe bir not düşmüş ve nihayetinde Azerbaycan, Sovyetler Birliği dağılmadan evvel hürriyetine..
Denktaş, vefatının 10. yılında anıldı
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Rauf Raif Denktaş dediğimizde ilk akla gelen, bağımsızlıktır, egemenlik ve devlettir, bunları da bize bir vasiyet olarak bırakmıştır." dedi.
Antalya'da Kerkük..
Irak Türkmen Birliği ve Dayanışma Derneği Çağdaş Türk Müziği Korosu Antalya Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “‘Hep Birlikte Yeni Yıla” konserinde sahne aldı.
'KIBRIS TÜRKLERİNİN..
Kozey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, son dönemde Türkiye'de döviz kurundaki dalgalanma ile ilgili, "Ekonomide büyük bir sorun yokken nasıl olur da o ülkenin para birimi bu şekilde..
Türkiye hiçbir zaman..
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Çocuk ve yaşlıları kurşuna dizerek, katliam mezarlarına gömen bir zihniyetle savaştık ve bugünlere geldik. Anadolu ve Türkiye hiçbir zaman gözünü ve gölgesini..
Kıbrıs'ta Millî Mücadele ve..
MHP Grup Başkan Vekilimiz Muhammed Levent Bulbul: Kıbrıs Türklüğünün âdeta soykırıma maruz bırakıldığı gelişmelerin miladı olan 21-25 Aralık Haftası yavru vatan Kıbrıs'ta Millî Mücadele ve Şehitler Haftası..
Nursultan Nazarbayev: 'Bağımsızlığın..
Kazakistan Cumhuriyeti Kurucu Cumhurbaşkanı Elbaşı Nursultan Nazarbayev, önemli açıklamalarda bulundu.
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI'NIN..
Marmara Üniversitesi Türkiyat Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Okan Yeşilot, “Kutlu bir dönemin başlangıcı" olarak nitelendirdiği Türk Devletleri Teşkilatı’nın hiçbir devlete ve..
Federasyon masalı artık bitti.
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Egemen bir devlet olarak Türkiye ile bağlarımızın koparılmasına da asla izin vermeyeceğiz çünkü Türkiye, garantör ülkedir ve bunu kimse değiştiremez. Bizim Türkiye ile..
Tatar: Bugün özgür..
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, "Bugün üzerinde devlet kurduğumuz, özgür olarak yaşadığımız bir vatana sahipsek bu, Mücahit ve Mehmetçik sayesindedir." dedi.
TÜRK DEVLETLERİ TEŞKİLATI..
Özellikle egemenlik, toprak bütünlüğü ve uluslararası kabul görmüş sınırların dokunulmazlığı ve iç işlerine müdahale etmeme hususlarına saygı ve destek başta olmak üzere, uluslararası hukukun..
Türk Keneşi 8. Zirvesi...
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, resmi Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Özarslan, ''Türk Keneşi, yalnızca Türk Dünyası’na yönelik olarak kurulmuş, ilk ve tek..
Türk Konseyimizin adı artık..
Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan, "Yeni adımız ve yapımız Türk Devletleri Teşkilatı'yla bundan sonra daha hızlı, özellikle ısrarla kök salacak, büyüyecek, gelişecek ve serpileceğiz" dedi.
Azerbaycan tezkeresi açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı, MYK Üyesi ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, TBMM Genel Kurulunda açıklamalarda bulundu.
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.