Flaş Haber :
Hava Durumu
Müfteri milletvekili ya istifa..
Türkler soykırım yapsaydı,..
TERÖR VE GÜVENLİK
Türkiye'yi teslim alamayacaklar
Milliyetçi Hareket Partisi Erbaa İlçe Başkanlığı muhteşem bir iftar yemeği organizasyonunda buluştu.
Terör örgütüne can..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın, Türkiye’nin bölgede çok önemli bir aktör olduğunu dile getirerek, “Bizim bir tek derdimiz var, barış ve huzur. Bölgemizde ve üzerinde bulunduğumuz..
İftiralarıyla başbaşa kalacaklar
MHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız, “Haksız yere gözünü kan bürümüş Ermeni komitacıları ve onları destekleyen ülkelerin tertip ve oyunlarıyla 10 Nisan 1919 tarihinde, Beyazıt Meydanı'nda idam edilen..
"Mustafa Kemal'in..
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Mersin'in Akdeniz ilçesinde bir parka "İyi Ki Varsın Eren-Eren Bülbül Parkı" isminin verilmesi önergesinin Cumhur İttifakı üyelerine karşı muhalefetin oy çokluğuyla..
Kader Mahkumları Devletin Baba..
Mahkum Yakınları Sözcüsü Gazeteci Aydoğan ; Kader Mahkumları Devletin Baba Yüzüne Hasret…
CHP'Lİ ÖZEL'İN TTB'YE SAHİP..
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, CHP grup başkanvekili Özgür Özel'in TTB'yi savunması ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi diline dolaması üzerine açıklama yaptı. Akçay açıklamasında, "İmralı..
TERÖR ÖRGÜTLERİ,..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, Alparslan Kuytul ve 'şaibeli' Vakıfı hakkında açıklamada bulundu. Yalçın açıklamasında, bu kişi ve vakıfın..
Selahattin Demirtaş azılı ve tescilli..
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, terörist olduğu bağımsız Türk mahkemeleri tarafından hüküm altına alınmış ve tescillenmiş olan Selahattin Demirtaş’a ısrarla terörist demeye devam edeceğini belirterek,..
Muğla Dalaman’da Uzman..
Alaattin Çakıcı’nın Baş Danışmanı aynı zamanda A Haber Ajansı’nın genel yayın yönetmeni olan Gazeteci Ferhat Aydoğan ; Uzman çavuşlara karşı son dönemlerde yaşanan olaylar Türkiye gündeminden..
Uzman Çavuşumuza yapılan..
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, sosyal medya hesabı üzerinden Muğla’da bir doktor tarafından Jandarma Uzman Çavuş’a yapılan itibar suikastı nedeniyle sert açıklamalarda bulundu.
BİLİNÇLİ İHANETLERİNİ ANLATMAYI..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin TTB'ye ilişkin haklı açıklamalarının, marksist-terörist sevici ne kadar hekim..
MHP'li Kılıç: 6+1 partinin..
MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla gerçekleştirilen ''Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” programımız kapsamında MYK ve MDK üyeleriyle Muğla'da bir araya gelen MHP Genel Başkan..
Bu gafiller, Türkiye şaha..
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz ,TBMM Genel Kurulunda konuştu. MHP’li Kılavuz bir televizyon kanalında İHA ve SİHA’lara yönelik oyuncak eleştirilerine sert tepki göstererek “Bir tek Türk olmayan bu gafiller..
Terörizm bir ideoloji değil bir..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, önemli açıklamalarda bulundu.Yıldız, ‘’Terör örgütü üyelerinin parlamento çatısı altında bulunmasına Dünya’da hiçbir demokrasi izin..
VATANIMIZI BÖLMEYE..
Olcay Kılavuz: Türkiye, Reyting Maymunlarının Format Atacağı Ülke Değildir
Biz teröriste terörist deriz.
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, 'terörist' dediği için kendisine dava açan Selahattin Demirtaş'a, "Cesedimizi de çiğneseler terörist teröristtir. Selahattin Demirtaş da eli kanlı bir..
Bakmayın bu hanımın kılığına,..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, resmi Twitter hesabı üzerinden CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu'na tepki gösterdi. Yalçın, Genel Başkanımıza..
CHP demek Hdp demektir, Hdp ise..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda Türkiye genelinde "Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma" toplantıları gerçekleştirilmeye devam ediyor.
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.