Flaş Haber :
Hava Durumu
‘Habertürk..
CHP'li Özel'e tepki
TERÖR VE GÜVENLİK
CHP'nin hadsiz sözcüsü..
MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekilimiz İsmet BÜYÜKATAMAN : Özgür Özel, eğer yüreği yetiriyorsa TTB'nin teröristlere olan sempatisine iki çift laf etsin
Türk ordusuna iftira atan..
Irak’ın kuzeyindeki Duhok kentine PKK tarafından yapılan hain ve sinsi saldırının Türkiye’ye yıkılmaya çalışılması ve bazı baroların Türk Silahlı Kuvvetleri aleyhine açıklama yapmaları üzerine MHP Kırıkkale..
15 Temmuz’da milletimiz yeni bir..
Milliyetçi Hareket Partisi Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Gününe özel TBMM’de basın açıklaması yaparak, “Dava ve..
Her türlü engellemelere..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu. Yıldız, ''Muhalefetin tüm çaba ve dezenformasyon girişimleri boşa çıkarılmış ve NATO kayıtlarına..
"Devlet destekli terör kayıt..
MHP Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu, üçlü memorandumun Türkiye'nin teröre destek veren devletlerle mücadelesinde imza altına alınan, uluslararası belge olduğunu söyledi. Vahapoğlu,..
“Suç işliyorlar"
Vahapoğlu kişisel verileri izinsiz kullanan kişi ve firmaları TBMM'ye taşıdı MHP Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu, ilgili bakanlıkları, kanunla koruma altına alınan vatandaşın kişisel verilerini maddi menfaat karşılığında toplu halde..
MHP’li Osmanağaoğlu,..
MHP Genel Sekreter Yardımcısı, İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, iktidarın uyguladığı sağlık politikalarını eleştirmek isteyen Türk Tabipler Birliği (TBB) Merkez Konseyi adına konuşan Deniz Erdoğdu’ya tepki gösterdi...
Hristiyan teröründen..
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenterler Meclisi Terör Mağdurlarına Parlamento Desteği Konulu Üst Düzey Konferansı İtalya Roma'da yapıldı.
Terörizme destek veren..
Terörizme destek veren ülkeler, bir gün besledikleri terör belasının kendi ülkelerini vuracağını unutmamalı ve terör örgütleriyle aralarına mesafe koyarak devletler arası ilişkilerde hukuki..
Sana kim inansın BAY KEMAL?
Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 10 sorusuna verdiği yanıtlarda güldürdü. Teröristlere oy uğruna özgürlük vadeden Kılıçdaroğlu, PKK’yı lanetlediğini söyledi. Altılı..
Hain arıyorsan etrafına,..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Twitter hesabından Cumhuriyeti Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’a tepki gösterdi. Hain arıyorsan..
Siyaseti sadece makam, mevki ve..
Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Siyaseti sadece makam, mevki ve çıkar ilişkisi olarak gören CHP’li..
Terör örgütlerine karşı..
MHP Grup Başkan Vekilimiz Muhammed Levent Bülbül: Başta şehadetinin 42'nci yıl dönümünde Gün Sazak Bey olmak üzere her biri ayrı bir kahramanlık abidesi olan tüm ülkücü şehitlerimizi rahmet,..
Yunanistan kuruluşundan bu yana..
MHP Grup Başkan Vekilimiz Erkan Akçay: Türkiye, Kıbrıs Türk halkının varlığının, egemenlik haklarının, eşit statüsünün korunmasına ve Kıbrıs Türklerinin haklı davasına sahip çıkmaya devam edecektir.
Pençe-Kilit Operasyonu...
MHP Grup Başkan Vekilimiz Muhammed Levent Bülbül: ABD'li sözcünün, Suriye'nin kuzeyine olası bir operasyonun bölgesel istikrara zarar verebileceği şeklinde yapmış olduğu manipülatif açıklamalar, ABD'nin..
KILIÇDAROĞLU, TERÖR..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik yaptığı söylemlerine cevaben bir..
Cumhur İttifakı’nın tüm..
Türkiye Kamu-Sen’in 7.Olağan Genel Kurulunda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Yıldırım konuşmasında, Cumhur İttifakı’nın tüm..
'MHP DÜŞMANLIĞI' İP'E VERİLECEK..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, İP'li Müsait Dervişoğlu'nun MHP düşmanlığı üzerinden söylemlerde bulunması hakkında açıklama yaptı...
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.