Flaş Haber :
Hava Durumu
‘HDP kararı..
"Daha çok rahatsız..
TERÖR VE GÜVENLİK
HDP'ye tokat gibi cevap
2023 Merkezi Yönetim Bütçe Kanun teklifi görüşmeleri kapsamında, Sanayi Bakanlığı ve bağlı kuruluşların bütçeleri üzerine partisi adına konuşma yapan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, HDP Grup..
Seçer'in Başkanlık makamında..
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in göreve geldikten sonra terör örgütleriyle iltisaklı ve irtibatlı olan yüzlerce kişiyi belediye kadrolarına..
ABD’nin amacı..
MHP Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Hidayet Vahapoğlu, küresel hegemonya hedefindeki ABD’nin yeni jeopolitik düzeni tek başına inşa edemeyeceğini anlayınca Türkiye’yi yorarak yanında tutmaya çalıştığını öne..
Kendilerine sözde Millet İttifakı..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, “Kendilerine sözde Millet İttifakı adını veren 6’lı ganyan masasının kimlere hizmet ettiği her gün çok daha net bir biçimde..
ABD'den medet umanlar varsa ...
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Cumhuriyetin 100. yılı bütçesi üzerine MHP Grubu adına konuştu. ABD'den medet umanlar varsa Atatürk'ün, Türkeş'in, Bahçeli'nin evlatları da var
"Küresel güçler..
MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, fahiş fiyat uygulayan zincir marketlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
"6'lı masa fiilen bitmiştir"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Devşirme ekonomistlerle mi..
Cumhuriyet Halk Partisinin açıkladığı “vizyon belgesinin” Türkiye’ye çizeceği bir gelecek olmadığını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil..
Göztepe Altay maçında..
MHP Genel Sekreter Yardımcısı, İzmir Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Tamer Osmanağaoğlu, dün akşam oynanan Göztepe-Altay karşılaşması ile alakalı, "İzmir'imize yakışmayan görüntülere..
Kader Mahkumlarına Af
Ferhat Aydoğan ; Kader Mahkumlarına Af İstedi…!
Terörden hesap sormayan ya..
TBMM Başkanvekili Celal Adan, Gazi Meclisin çatısı altında görev yapan herkesin, her şeyden evvel bölücü terör örgütüne karşı durmak zorunda olduğunu belirterek, "(Ama, fakat, lakin) demeden..
Hain ve casuslar aramızda dolaşıyor
MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, PKK'nın İstiklal Caddesi'ndeki bombalı terör eyleminin, bir ilçe başkanıyla ilişkilendirilmesini "alçakça yapılmış bir yalan ve iftira" olarak..
Akan kanların hesabı, bebek..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, meclis genel kurulunda Milli Savunma Bakanlığının bütçesi görüşmelerinde konuşma yaptı. Akan kanların hesabı, bebek katillerinden, onun yandaşlarından kollayanlardan sorulmaktadır
Terör unsurları saklanacak yer..
MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, güvenlik güçlerine saldırmak için Türkiye düşmanlarıyla aynı sipere girenlerin bulunduğunu belirtti.
Şerefsizlerin sonu geldi
MHP Genel Başkan Yardımcısı, Konya Milletvekili Kalaycı, Türkiye'nin, terörle istikrarsızlaştırılmak ve hedeflerinden uzaklaştırılmak istendiğini söyledi.
Yalnızca PKK-YPG değil ABD de..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, son günlerde meydana gelen hain terör saldırıyla ilgili açıklama yaptı. İstanbul İstiklâl Caddesi’nde, PKK-YPG tarafından..
"PKK, FETÖ ve Zillet..
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "İstanbul’da, PKK-YPG terör örgütü tarafından yapılan hain saldırının sonrasında ortaya çıkan tablo ne yazık ki en az bu saldırı kadar kalleşçedir...
Türk Polis Teşkilatını..
MHP Düzce Milletvekilimiz Ümit YILMAZ'ın Polis Yüksek Öğretim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin birinci bölümü üzerine Milliyetçi Hareket Partisi Grubu adına..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.