Yusuf KANLI: Bu zulümleri durdurun!
Recep Tayyip Erdoğan Kazanırsa Ne Olur ?
SİYASET
Özdemir : CHP'yi sert eleştirdi!
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, '' Gelinen aşamada teröristlerin umudu olan Kılıçdaroğlu ve CHP’ye destek çağrısı yapan isimlerin konumlandığı yer de..
"Yalan ve iftira siyasetini, inkâr..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın “Seçimler Sonrası Gündeme” dair önemli açıklamalarda bulundu. MHP'li Yalçın, "14 Mayıs akşamı kurulan komedi sahnesi, CHP adına utanç verici bir..
Yusuf Kanlı’dan “İkinci..
Cumhurbaşkanımızı çok daha açık farkla yeniden seçeceğiz
DEVLET ve MİLLETİYLE HER ŞEYDEN ÖNCE..
Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu neticesinde Yüce Türk Milletinin gelecek beş yılı emin ve milli bir duruşa emanet edilecektir.
"Milletimizin Recep Tayyip Erdoğan'a 5..
Alaattin Çakıcı'dan ikinci tur açıklaması!
Seçimlerin ülkemize, milletimize...
Genel Başkanımız, Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Bey’in takdirleri ile milletvekili adayı olarak görev aldığımız 14 Mayıs 2023 seçimleri yapılmış ve partimiz Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısı sandıkta tecelli ederek tamamlanmıştır.
Devlet Bahçeli oyunu kullandı
MHP lideri Devlet Bahçeli, Ankara’da Anıttepe Ortaokulu’nda oyunu kullandı. Oyunu kullandıktan sonra hayırlı olması yönünde temennide bulunan MHP lideri Bahçeli, "Türk siyasi hayatında önemli bir seçim. Bu seçime yüksek bir katılım olduğu..
Adana kararını verdi: ‘Aday Belli..
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen mitingin önemli işaretler taşıdığını, belirterek “Görülmüştür ki Adana kararını çoktan vermiş, 'Aday Belli Karar Net' demiştir." Açıklamasında bulundu.
Türkiye’yi etkisiz kılmak...
Selçuk Bayraktar’ı, Selahattin Demirtaş kadar sevememiş bir yapıdan bahsediyoruz Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, “Muhalefet elverişli bir vasıta olarak ne yazık ki, kendisini..
Futbolcu Tekin İncebaldır MHP’ye..
İyi Parti’den istifa eden ve yakın çevresinden 40 kişiyle MHP’ye geçerek üç hilal rozeti takılan futbolcu Tekin İncebaldır, “PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP ile aynı masada, aynı tarafta olmayı..
PKK'lılar ve FETÖ'cüler sevinmesin
14 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçim çalışmaları kapsamında TBMM Başkanvekili MHP'li Celal Adan, Esenlerde bulunan Devran Motor Yatakları ve Devran Kolejini ziyaret etti.
”Ülkü Ocakları’ndan dava adamı çıkar,..
Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Ankara Birinci Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya aylardır sürdürdüğü seçim çalışmalarında hızına hız kattı.
Türkiye’yi müstemleke ülke haline..
Muhalefetin Türkiye’yi bölmek istediğini, ülkeyi lime lime etmeye çalıştığını, özerk bölgelere ayırmayı hedeflediğini ifade eden MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Bu ülkeyi ABD’nin müstemlekesi haline getirmek istiyorlar” dedi.
Yeminli Türkiye düşmanları zilletle..
Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Ankara Birinci Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Türkiye son üç yüz yılın en güçlü..
Türkiye kamu-Sen Genel Başkan Vekili ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, bağlı sendikaların Genel Başkanları ve Genel Başkan Yardımcıları ile birlikte, MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı ve Yönetime ziyarette bulunurken, 14 Mayıs seçimine..
KANLI’dan 3 Mayıs mesajı!..
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Milliyetçiler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayımladı… “3 Mayıs 1944 uyarı ve uyanış günüdür!”
Hakkımızda yapılan asılsız iddialara..
MHP Samsun İl Başkanlığı'ndan Topsakal İddialarına Yalanlama
Milletimizin iradesiyle sandıklardan..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Bursa'da Seçim İletişim Merkezi (SİM) açılışına katıldı. Açılışta yaptığı konuşmada anket şirketlerini eleştiren Büyükataman, MHP'ye algı operasyonu yapıldığını ifade ederek..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.