Flaş Haber :
Hava Durumu
Dönekten dava adamı olmaz!
“CUMHUR İTTİFAKI;”..
SİYASET
İP’li Dervişoğlu’na:..
MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “Milliyetçi Hareket Partisi olmasaydı Adalet ve Kalkınma Partisi bugün iktidarda olamayacaktı. Dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisine verilmiş oyların aslında Adalet ve Kalkınma..
Eski Türkiye yok artık
MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın, Türkiye’nin birbiri ardına çok önemli imtihanlar verdiğinin altını çizerek, “Yüzümüzün akıyla çıktığımız bu imtihanların her birisi,..
Sol rezillikten mağduriyet..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, 1 Mayıs 1977 yılında Taksim mitingine katılan Prof. H. Berktay olayın tanığı olarak yaptığı itirafta, sol, kendi rezilliğinden bir mağduriyet..
"Milletimiz TBMM’de..
"Yüce Türk Milleti, kendi sinesine hançer saplayanları asla affetmeyecek"
İP Müdiresi ateşle oynuyor...
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, resmi Twitter hesabı üzerinden İP Müdiresi Akşener'e tepki gösterdi. Yalçın, ''İP Müdiresi, hakikatte..
Bozkurt işareti..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, Ermeni üye Vlademir Vardanyan'ın Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun Bozkurt işaretine atfen terör örgütü işareti diyerek ağır suçlamasına..
Korunan hukuki değer devletin..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, ağırlaştırılmış müebbet cezası verilen Sorosçu Osman Kavala kararını değerlendi.
Türk Milleti öz vatanında..
Türk Milleti, tarihin sayfaları 19. Yüzyıldan 20.yüzyıla çevrilirken işgallere, katliamlara ve acılı göçlere maruz bırakılarak ateşle imtihan edilmiştir.
KİRLİ POLİTAKALARIN HEDEFİ, DEVLETİN..
Tüm zorluklara rağmen, hangi bakan yardımcısının isyan ettiğini, kabalaştığını veya sitem ettiğini gördünüz?
YÜRÜRLÜK DURDURULAMAZ
Anayasa Mahkemesi Seçim kanununun bazı maddelerinin iptali isteminin ilk incelemesini tamamladı. Başvuruda eksiklik görmeyen mahkeme iptal istemini esastan görüşmeye karar verdi. Yürürlüğün durdurulması..
CHP'li Özel'e: Sınırını gene..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, resmi Twitter hesabı üzerinden MHP Lideri Devlet Bahçeli hakkında açıklamalarda bulunan CHP'li Özgür Özel'e..
AYM, bazı kararlarıyla..
CHP Milletvekili İbrahim Kaboğlu'nun Milletvekili Yemini'ni hatırlatması yaparak yaptığı beyanına dair, MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, yeni bir açıklama yaptı. Yıldız açıklamasında, "CHP Milletvekili Sayın İbrahim..
Alaattin Çakıcı’ya..
Alaattin Çakıcı'ya 2020 yılında yapılan özel türkü Google'nin 2020 verilerine göre Türkiye'de ismi en çok aratılanlar listesinde zirve yaptı.
Kamu yararı, şaşmaz bir..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, kamu yararı ilkesinin çok önemli olduğunu ve istismara açık bu alanın doğru kullanılması gerektiğini belirterek, “Kamu Yararı, kişisel hesaplara, özel çıkarlara alet..
Sayın Bahçeli bize ciddi..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, MHP Adana İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Çavuşoğlu, MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı ve yöneticiler tarafından karşılandı.
Vatanımızın ve milletimizin bekası..
MHP İstanbul Milletvekilimiz Arzu Erdem: Vatanımızın ve milletimizin bekası için her bir terör unsuru ortadan kaldırılana kadar, PKK'lı tüm teröristler öldürülene kadar, güçlü Türkiye..
CHP'NİN BAŞI, ÖNCE KENDİ..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, CHP'li Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'na tepki gösterdi. Yalçın, “CHP, köklerinden koparılalı yıllar oldu...
CHP'nin hesapları bozuldu
MHP ve AK Parti tarafından hazırlan Seçim Kanunu'nun Cumhur İttifakı'nın oylarıyla Meclis'ten geçerek yasalaşmasının ardından CHP'nin başı çektiği, HDP'nin dışardan destek verdiği 6+1'lik Zillet İttifakı'nın hesaplarını bozdu.
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.