Flaş Haber :
Hava Durumu
Zillet’in 2 seçim bir..
Kalyoncu: Tunç Soyer..
SİYASET
Osmanağaoğlu'ndan Tunç Soyer'e:..
MHP Genel Sekreter Yardımcısı, İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, CHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in 9 Eylül Kutlamaları sebebiyle düzenlenen konserde yaptığı konuşmada kullandığı..
Yeni bir Türk zaferi yaşayacağız
Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatlarıyla, tüm yurt genelinde sürdürdüğü Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantıları tüm hızıyla..
Lütfi Kaşıkçı, İP'i rezil..
MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, MHP'nin 2012 yılında önerip iktidarın gerçekleştirmeye başladığı projeleri yeni proje gibi sunan İP'i rezil etti.
Ferhat Aydoğan Kahramanmaraş ve..
Gazeteci Ferhat Aydoğan Kahramanmaraş ve Gaziantep’te oğlu cippo ille önemli ziyaretlerde bulundu .
Bugün Türkiye Zillet..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, 11 Eylül Pazar Günü MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin katılımlarıyla Bursa’da düzenlenecek “2023’e Doğru:..
Kılıçdaroğlu’na bir..
MHP Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, erken seçim olacağını iddia eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na seçim kanununu bir kez daha hatırlattı.
Demirtaş ile kahvaltı masası ne oldu?
Zillet ittifakımın gizli gündemini CHP’li Gürsel Tekin ifşa etti. Tekin, iktidara gelirlerse HDP’ye bakanlık verebileceklerini açıkladı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu ise iddiayı yalanlamadı.
Dünya istikrara muhtaçken...
MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, resmi Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Özdemir, ''Dünya istikrara muhtaçken, Türkiye kendi istikrarını tesis edip, aynı anlayışı yaygınlaştırmayı da..
“Türkiye asla..
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı… Türkiye yeniden yükselişe geçmiştir!
Mersin Büyükşehir Belediyesi..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz TBMM’de basın toplantısı gerçekleştirdi. "Mersin'in Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer Türkiye için milli güvenlik..
Altılı masa aday çıkaramadığı..
MHP Genel Başkan Yardımcımız ve Ankara Milletvekilimiz Prof. Dr. Mevlüt Karakaya : Altılı masa aday çıkaramadığı ve ortak bir adayda anlaşamadığı için seçim tarihini bahane etmektedir
CHP ve İP'in PKK konusundaki iki..
MHP Genel Başkan Yardımcımız ve Kayseri Milletvekilimiz İsmail Özdemir: CHP ve İP'in PKK konusundaki iki yüzlü tavrı ve durduğu yer bellidir!
MHP'li Büyükataman:..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, resmi Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Büyükataman, ''Bir TV programında, tezkereye hayır oyu vermesi..
SÖYLERKEN BAŞKA İŞLEYİŞTE..
Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı eleştirdi. Baştuğ'dan Yavaş'a: Söylerken başka işleyişte başkasınız
İlk siperimiz Çanakkale, son..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, “Adım Adım 2023 – İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” kapsamında Batman - Sason’da konuşma yaptı.
'1923'te Türkiye Cumhuriyeti'ni..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, ağustos ayının Türk'ün zaferler ayı olduğunu söyledi.
Cumhur İttifakı Ahlat'ta buluşuyor!...
Cumhur İttifakı Ahlat'ta buluşuyor! Ahlat 951. Kutlama etkinliğine hazır... Türk milletine Anadolu'nun kapılarını açan büyük zaferin 951'inci yıl dönümü nedeniyle Malazgirt Meydan Savaşının kazanılmasında..
Soyer’in Eli Sadece Yandaşa Hızlı!
MHP'li Kalyoncu, İzmir Kınık ilçesinin kanalizasyonu arıtılmadan Bakırçay’a boşaltılması hakkında Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na soru önergesi ilettiklerini açıkladı. Kınık’ın..
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.