Engel, bireyde değil; olumsuz..
Hekimlere ve sağlıkçılara..
SAGLIK
Sağlık hizmetleri anlayışında...
Şimdi, 65 yaş üstünü yaşlı olarak kabul ettiğimizde nüfusumuzun da Türkiye'de ciddi bir şekilde yaşlanma eğiliminde olduğunu da görmemiz gerekiyor.
Dünya Otizm Farkındalık..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Pelin Yılık, “Dünya Otizm Farkındalık Günü” nedeniyle açıklama paylaştı.
'Down Sendromu Farkındalık..
MHP Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen'in 'Down Sendromu Farkındalık Günü' dolayısıyla mesaj yayınladı.
Biz Türk Hekimlerine emanetiz,...
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, sosyal medya hesabı üzerinden CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır’a yönelik tokat gibi bir açıklama yaptı.Biz Türk Hekimlerine emanetiz, Siz Türk Hakimlerine hesap..
Tıbbiyeliler millîdir,..
MHP Kahramanmaraş Milletvekilimiz Prof. Dr. Sefer AYCAN: Milliyetçi Hareket Partisi olarak tüm sağlık personeline saygı duyuyoruz, özveriyle çalışan tüm sağlık personelini takdir ediyoruz, sağlık personeliyle ilgili,..
Alıcık, Karatepe Şehitleri'ni unutmadı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Karatepe katliamında hayatını kaybeden 98 şehidi unutmadı. AYDIN (İHA) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Karatepe katliamında hayatını..
MHP'li Aycan: "Gribal vakalarda..
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, "Mevsimsel grip diye bilinen, her zaman gördüğümüz gribal vakalarda da artış var." dedi.
Teröristin kucağından inip, TBMM..
Türk Eğitim-Sen Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Eğitim ve İstişare Toplantısında gündeme dair önemli açıklamalar yapan Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, bir sözde milletvekilinin kamuoyuna yansıyan..
Bahçeli: Tüm halkımızı..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerli ve milli üretim Turkovac aşısını oldu. Bahçeli, "Yerli ve milli üretimimiz Turkovac aşımı oldum. Sağlık Bakanlığımızın uyarılarını dikkate alarak, salgından en yakın zamanda..
Sevgi tüm engelleri aşar
Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde engelli vatandaşları unutmadı. MHP Ankara İl Başkanlığı “Sevgi Tüm Engelleri Aşar” sloganıyla Ankara’daki engelli..
'Engelli bireylerimizi toplumun..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Pelin Yılık “Engelliler Günü” sebebiyle açıklamalarda bulundu. Yılık, ''3 Aralık Günü Birleşmiş Milletler Genel Kurulunda Dünya Engelliler..
"Alo 182 ve MHRS sistemindeki..
Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) doktor milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, Sağlık Bakanlığı bütçe görüşmelerinde, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya teşekkür ederek, Gaziantep'in sağlıktaki sorunlar ve projeler..
“Kaybolan yılları telafi..
MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Cumhurbaşkanlığı hükümet Sistemiyle birlikte Türkiye’nin son 4 yılda kaybolan yıllarını telafi etmeye başladığını söyledi.
Büyük Kanal Projesi Yetersiz..
Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, İzmir Körfezi'nde yaşanan kirlenmenin boyutları ve kaynaklarının araştırılması, kirliliğin önlenmesi ve giderilmesi için alınabilecek tedbirlerin..
Taşdoğan'dan yerelleşme projesi..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 11. Kalkınma Planı'nda da yer alan Türkiye İlaç Yerelleşme Projesi'nin desteklenmesi konusunda çağrı da bulundu.
Bünyamin AVCI'dan yeni eğitim..
Aşılamada arzu edilen hedefe ulaşıp, pandemi kurallarının uygulanarak yeni eğitim-öğretim döneminin kesintiye uğramadan tamamlanması umudunu taşıyoruz.
MHP’den Başhekim Yavuzer'e..
Van MHP İl Başkanı Salih Güngöralp ve Tuşba İlçe Başkanı Yahya Cancan ile il yönetimi Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Kamil Yavuzer'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Aliağa Meslek Hastalıkları..
Meslek Hastalıkları Hastanesi’nde Çalışmalar Sürüyor
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.