Flaş Haber :
Hava Durumu
Teröristin kucağından inip, TBMM..
Bahçeli: Tüm halkımızı..
SAGLIK
Sevgi tüm engelleri aşar
Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde engelli vatandaşları unutmadı. MHP Ankara İl Başkanlığı “Sevgi Tüm Engelleri Aşar” sloganıyla Ankara’daki engelli..
'Engelli bireylerimizi toplumun..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Pelin Yılık “Engelliler Günü” sebebiyle açıklamalarda bulundu. Yılık, ''3 Aralık Günü Birleşmiş Milletler Genel Kurulunda Dünya Engelliler..
"Alo 182 ve MHRS sistemindeki..
Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) doktor milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, Sağlık Bakanlığı bütçe görüşmelerinde, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya teşekkür ederek, Gaziantep'in sağlıktaki sorunlar ve projeler..
“Kaybolan yılları telafi..
MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Cumhurbaşkanlığı hükümet Sistemiyle birlikte Türkiye’nin son 4 yılda kaybolan yıllarını telafi etmeye başladığını söyledi.
Büyük Kanal Projesi Yetersiz..
Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, İzmir Körfezi'nde yaşanan kirlenmenin boyutları ve kaynaklarının araştırılması, kirliliğin önlenmesi ve giderilmesi için alınabilecek tedbirlerin..
Taşdoğan'dan yerelleşme projesi..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 11. Kalkınma Planı'nda da yer alan Türkiye İlaç Yerelleşme Projesi'nin desteklenmesi konusunda çağrı da bulundu.
Bünyamin AVCI'dan yeni eğitim..
Aşılamada arzu edilen hedefe ulaşıp, pandemi kurallarının uygulanarak yeni eğitim-öğretim döneminin kesintiye uğramadan tamamlanması umudunu taşıyoruz.
MHP’den Başhekim Yavuzer'e..
Van MHP İl Başkanı Salih Güngöralp ve Tuşba İlçe Başkanı Yahya Cancan ile il yönetimi Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Kamil Yavuzer'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Aliağa Meslek Hastalıkları..
Meslek Hastalıkları Hastanesi’nde Çalışmalar Sürüyor
Cumhur İttifakı’ndan..
MHP ve AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerince yapılan ve diğer partilerin de destek verdiği teklifte, bir süredir mağduriyetler yaşayan sağlık çalışanlarına, belediye otobüsleri ve metrodan ücretsiz..
Sağlık, kimsenin istismar edebileceği..
MHP Gaziantep Milletvekilimiz Ali Muhittin Taşdoğan'ın Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin 1.nci maddesi üzerine verilen önerge hakkındaki konuşması
ÖLDÜREN İHMAL
Adana'da meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre yolda seyir halindeyken ani bir manevra ile Doğukan Demir'in kullandığı aracın kaza yapmasına sebep olan Adana Çukurova Diyaliz Merkezine ait araç, kaza yerinden hızla..
Aliağa Meslek Hastalıkları..
Hastanede İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor
Bilim insanlarımızı kadro..
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 25.05.2021 tarihinde Bengütürk TV'de yayınlanan Söz Hakkı programına katıldı. Geylan üniversite çalışanlarının sorunları ve çözüm önerileri hakkında..
Hepimizin birer engelli adayı..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Pelin Yılık, “Engelliler Haftası” münasebetiyle yazılı açıklamada bulundu. Yılık, ''Hepimizin birer engelli adayı olduğunu bilerek ve bu hassasiyet içinde..
"Bütün işi aşıya..
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, tam kapanma kararının etkili olabilmesi için evde izole olunması gerektiğini söyledi.
Ebeler Haftası Mesajı
MHP Grup Başkan Vekilimiz Erkan Akçay: Sağlıklı toplumun fiziksel ön koşulu sağlıklı doğumlardır. Bu vesileyle bütün ebelerimizin Ebeler Haftası'nı kutluyor, Covid-19 salgınıyla mücadelede görevlerini cansiparane..
"AŞI YAPTIRMAYANA DA CEZA..
Tıp doktoru MHP'li vekilden ilginç aşı çıkışı: Yaptırmayana ceza kesilsin, kanun bunu sağlıyor..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.