Flaş Haber :
Hava Durumu
Karataş'ta MHP rüzgarı!..
Bahçeli'den İsveç tepkisi
MHP HABER
“AZİZ MİLLETİM SIRA SENDE.”
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabından 2023 seçimlerine yönelik önemli mesajlar paylaştı.‘Sandık tarihi takriben belli olmuştur’ diyen MHP Lideri Devlet..
Tam bir FETÖ'cü..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP İstanbul Milletvekili E. Semih Yalçın; "Türk siyasi hayatında bazı binbir surat tipler vardır. İlk akla gelen isim ise Bülent Arınç'tır.Bülent Arınç her renkli her şeydir,..
Önce ABD merkezli Washington..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekilimiz İsmail ÖZDEMİR: Önce ABD merkezli Washington Post, ardından da İngiltere merkezli The Economist!
“İnsanı yaşat ki devlet..
Ülkülerimize doğru koşar adım gerçekleştirdiğimiz yürüyüşte tavize yer olmadığı akıllardan çıkmamalıdır.
“Türkiye’miz..
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana’daki ayakkabı imalathanelerinin kümelendiği Kazancılar Çarşısı’nda üreticilerin ve çalışanların sorunlarını dinledi.
Türk milletinin kafasında 28..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekilimiz Feti YILDIZ: Türk milletinin kafasında 28 Şubat; FETÖ-NATO-CHP üçlüsünün tezgahıdır
"2023 lider ülke..
Türkiye, savunma sanayisinde ve yüksek teknolojide yakaladığı yükselişi başarılı bir şekilde sürdürmektedir.
Türkiye Yüzyılı'nın..
MHP İstanbul Milletvekilimiz M. Bülent KARATAŞ'ın İstanbul İli hakkında gündem dışı konuşması
Türk gençliği geleceğimizdir,..
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Türk Dünyası Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Adana Şubesi’nin sohbet toplantısına katıldı. “Türk gençliği geleceğimizdir, umudumuzdur, güvencimizdir!”
2023 seçimlerini riske..
Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ: Milliyetçi Hareket Partisi’yle Cumhur İttifakı’na verilecek her destek Türkiye’yi kanatlandıracak ve milli hedeflere ulaşma azmini kamçılayacaktır 2023..
“ASKERE DÜŞMAN OLAN..
Devlet Bahçeli: Kılıçdaroğlu unutmasın: Askere düşmanlık, düşmana askerliktir MHP Lideri Devlet Bahçeli, düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.
Devlet Bahçeli:Biz..
MHP Lider Devlet Bahçeli Kızılcahamam'da düzenlenen kamp öncesi Ülkücü Şehitler Anıtını ve Kızılcahamam Şehitler Ağacını ziyaret etti.
ZİLLET PARTİLERİ BİR NEVİ İFLAS..
Alayına birden Türk'ün gücünü göstereceğiz. Zillet İttifakı'nın vizyonsuzluğu ortadadır. Yine aday belirleyememişlerdir. Cumhurbaşkanı adayını tespit edemeyen, yeni bir istişare süreci başlatma kararı alan..
2023 seçimleri asrın..
“2023 seçimleri asrın seçimidir!” “2023 seçimleri Türkiye’nin kader seçimidir!” Yusuf Kanlı’dan esnafa çat kapı ziyaret Yusuf Kanlı gönülleri fethetti!
“Genel Merkezimizin..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.Zilletin maskesi 15 Temmuz’da düştü
“Haçlı kini, nefreti..
2023 seçimleri hak ile batılın, hilal ile haçın mücadelesidir
Özdemir, engelli öğrenciler..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, ailelerin maddi yetersizlik ve benzer nedenlerden dolayı özellikle üniversitelerde okuyan engelli bireylerin eğitimlerini yarıda bırakmalarının önüne..
Önümüzdeki..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; Antalya Diplomasi Forumu Vakfı Kanunu Teklifi'nin ikinci bölümü üzerine şahsı ve MHP Grubu adına söz aldığı konuşmasında; 2022 yılı içerisinde..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.