"14 Mayıs 2023 tarihinde Türkiye..
"Asıl maksadını saklayan ülkeler 14..
MHP HABER
Kılıçdaroğlu Sen inkar etsen de..
Burdur mitinginde 7'li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren MHP Lideri Bahçeli, 'Sen inkar etsen de Demirtaş teröristtir. Ortağın HDP bölücü, Kavala Sorosçu ve casustur.' dedi.
“Zillet ittifakı PKK’nın yanındadır..
Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli bugün son mitinglerini gerçekleştirmek üzere Isparta, Burdur ve Antalya’da olacak. 14 Mayıs'ta Aziz Milletim Sıra Sende Açık Hava Toplantıları’nda ilk durak Isparta.
Yusuf KANLI, vatandaşlara çağrıda..
KANLI: Sandığa giderken kimliğinizi, bir de vicdanınızı asla unutmayın!
Terör örgütü PKK,..
Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin önünü kesmek için çırpınıyor. Kervan yağmacıları istikrarımızı bozmak için uğraşıyor. Terör örgütü PKK, Kılıçdaroğlu ile yol yürüyor dedi..
"TÜRKİYE'YE YÖN VEREMEZLER"
14 Mayıs seçimleri yeni yüzyılın milli ve manevi değerlere geçilmesi gereken ilk kavşaktır. Türkiye’ye yön veremezler, Türkiye’yi sömürge ülkesi haline getiremezler
MHP Milletvekili Cancan, Aslısız..
Seçim çalışmalarına hız vermeden devam eden Milletvekili adayı Cancan, Van’da bulunan esnafları ziyaret etti.
Bölücü muhalefete fırsat vermek Türk..
Adana’da yakaladığı rüzgârla diğer illerde bile dikkat çeken ve konuşulan MHP’nin Adana teşkilatları, milletvekili adayları, Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP), belediyeler, Ülkü Ocakları ve bağlı kurumların tamamı sahada ter döküyor.
'İZMİRLİ SANDIĞA TIPIŞ TIPIŞ DEĞİL,..
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Osmanağaoğlu, "Cumhur İttifakı, seçimden zaferle çıkacaktır" dedi.
'ZİLLET CEPHESİ TÜRKİYE KARŞITIDIR'
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tokat'ta, "14 Mayıs'ta Aziz Milletim Sıra Sende" mitinginde konuşuyor. Bahçeli, '14 Mayıs tarihimizin en kritik seçimi, ya Türkiye kazanacak ya da zillet kazançlı çıkacaktır.' dedi.
''14 Mayıs Türkiye'nin beka seçimidir''
MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye'nin beka seçimi olduğuna vurgu yaptı.
“Bölücü muhalefet Türkiye’nin düşmanı..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, MHP Adana Milletvekili ve Adayı Muharrem Varlı, 14 Mayıs seçiminin önemini anlatmak, MHP’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek için komşuların, yakın çevrenin ziyaret..
“CHP VE İP YOLDAN ÇIKMIŞTIR”
Ordu’da CHP’ye oy veren kardeşlerime sesleniyorum, gelin Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıl dönümüne birlikte sahip çıkalım. Gelin Aziz Atatürk eserlerine ve emanetlerine beraberce destek olalım. İYİ Parti’ye oy veren kardeşlerim, gelin bu..
MHP adayı ilçe ziyaretleri
MHP Milletvekili adayı Cancan Özalp ve Saray’ı ziyaret etti
Biz Milliyetçi Hareket..
Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Ankara Birinci Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya temposunu artırarak çalışmalarını hızla sürdürüyor. Milliyetçi Hareket Partisi önce..
"14 Mayıs’ta Aziz Milletim..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Giresun mitinginde konuştu. 7'li koalisyonun Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren Bahçeli, "Kılıçdaroğlu PKK'nın adayıdır. Kılıçdaroğlu'nun..
Kılıçdaroğlu..
MHP Lideri Devlet Bahçeli, "14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende" Trabzon Mitingi'nde konuştu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli,"Karşımızda dış bağlantılı bir zillet koalisyonu vardır. Karşımızda bir terör..
Güçlü MHP..
Bursa'da gerçekleştirdiği mitingde seçim gündemine dair açıklamalarda bulunan MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “Recep Tayyip Erdoğan'ın bir kez daha ve ilk turda seçilmesinin Türkiye'mizin..
MHP Milletvekili adayı Cancan’dan..
Seçim çalışması kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi Van İl Başkanı Salih Güngöralp, MHP Milletvekili birinci sıra adayı Yahya Cancan ve partililer ile birlikte Erciş ilçesine bağlı Ulupamir köyünü ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.