Flaş Haber :
Hava Durumu
Cumhur ittifakı net, millet ittifakı..
ZİLLET İTTİFAKI TÜRKİYE’Yİ..
MHP HABER
Adım adım 2023; ‘KÖYÜM..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın “MHP'nin Siyasi Faaliyetleri ve 8 Ekim’de Başlayacak Adım Adım 2023; ‘Köyüm Benim’ Sohbet..
Artık meselelere yedek..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu’nun “Adım Adım 2023 – İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” kapsamında Ağrı'da konuşma yaptı.
MHP'li Karataş’tan Erzurum..
MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, ''ADAY BELLİ KARAR NET!'' teması ile 25 Eylül Pazar günü, saat 16.00'da Erzurum İstasyon Meydanında tertipleneceğini belirterek bütün Erzurumlu hemşehrilerimizi mitingimize davet..
'MHP güvenli liman,..
MHP’nin muhteşem Kayseri mitingi öncesi Yahyalı ilçesinde ziyaretlerde bulunan MHP MYK üyesi Ahmet Savaş Çolak'ın Lider Devlet Bahçeli'nin selamını söyleyen yaşlı amcanın sözleri dikkat çekti.
Kapımız herkese açık!
Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
Türkü de biziz,..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri'de '2023'e Doğru, Aday Belli Karar Net' mitinginde konuştu. Bahçeli, ''Türkiye geçmişinden kaçan ülke konumunda düşürülmek isteniyor. Sevr'de aklı..
'Atatürk'ün emanet ettiği..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, "Altılı masadakiler ne dediler Suriye konusunda? 'Şu anda girdiğimiz, bulunduğumuz yerler Misakımilli sınırlarıdır.' Ağızları açılınca Kuvayımilliye, Atatürk diyorlar ama..
TÜRK MİLLETİNİN REFAH..
Yılık: MHP’nin güçlü olması demek; Zilletin düştüğü yerden bir daha ayağa kalkamaması demektir MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık, "Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve..
Milli duruşun karşısında olanlar,..
Milliyetçi Hareket Partisi Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantılarına Kastamonu’da 9 ilçede gerçekleştirilecek olan programlar ile devam ediyor.
"Kayseri her yönden tarihi..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Kayseri mitingiyle ilgili olarak, "Kayseri her yönden tarihi bir güne hazırlanıyor" dedi.
Bu yürüyüşü..
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, “Adım Adım 2023 – İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” kapsamında Van - Özalp’te konuşma..
İP’in ucu CHP’nin ayağına..
CHP'nin, desteklediği ve TBMM Genel Kurulu'nda, 'evet' oyu verdiği 'e-Ticaret Kanunu'nun bazı maddelerinin iptali için AYM başvuru yapmasına MHP'den tepki geldi.
ÇEVİRDİKLERİ YALNIZCA KARA..
MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin himayesinde 15 Eylül 2022 günü başlayacak Karaburun Bilim Kongresi dolayısıyla açıklama yaptı. Karaburun Bilim Kongresi HDP ve..
Ermenistan’ın Karabağ'daki..
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Azerbaycan sınırındaki gerilim üzerinden Ermenistan'a tepki gösterdi. Bahçeli, ''Ermenistan’ın Karabağ'daki saldırganlığına sabır ve tahammül gösterilemeyecektir. Türkiye,..
”ADIM ADIM 2023; İLÇE..
”ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA”
GÜVENLİK KORUCULARINA..
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, güvenlik korucularının sorunlarının çözümüne yönelik önemli açıklamalarda bulundu.
Böylesi zillet Türkiye'ye..
MHP Lideri Devlet Bahçeli, ikinci mitinginde Bursa'da önemli açıklamalarda bulundu. Burada önemli açıklamalarda bulunan Bahçeli "HDP'nin desteği ile büyükşehirleri kazananlar şimdi HDP'ye..
KILAVUZ; “HDP KÜRTLERİN..
İlçe İlçe Aytınlatma ve Anlatma toplantısında konuşan Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, “Bugün hainler İHA’ların, SİHA’ların farkıyla bulundukları yere gömülüyorlar” dedi.
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.