Flaş Haber :
Hava Durumu
Kahramanmaraş’ta Gündem..
Gazeteciye hakaret
MEDYA VE BASIN
Umudun adı MHP’dir,
Alaattin Çakıcı’nın danışmanı Ferhat Aydoğan MHP’de bir takım ziyaretlerde bulundu…
MHP meydanlara sığmıyor
Sivas Cumhuriyet Meydanı'ndaki muhteşem mitingin ardından, MHP bu kez de Bursa Gökdere Meydanı'nda anketlere meydan okudu. Sivas açık hava toplantısındaki muhteşem kalabalık ile anketler üzerinden yapılan kara propagandayı yerle..
Sivas'ın kararı net
Milliyetçi Hareket Partisi iki yıla yakın bir süredir 2023 seçimleri için sahada çalışıyor.
Rüşvetçi muhalefet
İP’in parayla yaptırdığı anketlerde kendisini %22’lerde göstermesi bize 2018 seçimlerini hatırlattı. O dönem %17’lerde gösterilen Meral Akşener, partisinden daha düşük oy almıştı. Muharrem..
Sokakları karıştırmak istiyorlar...
Boğaziçi Üniversitesi Rektörlük seçimi, Katarlı öğrencilerin sınavsız tıp eğitimi aldığı, öğrenci yurdu yetersizliği gibi temelsiz bahanelerle sokakları karıştırma planı yapanlar KPSS üzerinden kaos..
İKİ YÜZLÜLERE ASLA YER..
Önce kendi kusurlarınızı görün.. Sonra ne halt yiyorsanız yiyin. Eğer vicdan körlenmişse sizden ne köy olur ne kasaba olur.
CHP'li vekil Türkgün'den..
Bir internet sitesi tarafından kamu kaynaklarının en çok reklam bütçesini Türkgün Gazetesi ve Bengütürk TV’ye aktardığı yalanına sarılan CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, CHP’ye belgelerle..
Çatımız İslam temelimiz..
Aklımda Cennet Mekan Alparslan Türkeş’in şu sözü geliyor… Türklük bedenimiz İslamiyet ruhumuzdur.
Yalancının mumu hapiste sönecek!
Son zamanlarda siyasette kullandığı ‘istibdat’ kelimesi haricinde gündem yaratmayı beceremeyen Meral Akşener’i, yeni Basın Kanunu ve sosyal medya düzenlemesi oldukça rahatsız etti. Sosyal medyadaki bilgi..
Kızmazsanız hatırım kalır
Sabah programında söylediği sözler nedeniyle son zamanlarda sıkça linçe maruz Hakan Ural, bunun sebebinin, Cumhur İttifakı’na sahip çıkmak olduğunu ifade etti. Ural, “Şimdi ben bu devlet..
CHP’nin eskisi de aynı, yenisi..
Partisinin grup toplantısında “CHP eski CHP değil” ifadelerini kullanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözleri tartışılmaya devam ediyor. Eski CHP geçmişte terör destekçilerini Meclise..
Ferhat Aydoğan Mükremin Olayında..
Son Vakit baş yazarı Gazeteci Ferhat Aydoğan’dan 2.Mükremin çakışı.
Dezenformasyona son
Dezenformasyonla mücadeleye ilişkin, 'Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi', CHP, İP ve HDP'nin itirazlarına rağmen TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.
'Sosyal medyanın bir ahlaki..
Sosyal medya ve internet haberciliğine ilişkin düzenlemeleri içeren Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşmelerine, TBMM Adalet Komisyonu'nda başlandı. Komisyon, AK Parti İstanbul..
HERKES HADDİNİ BİLSİN
HADDİNİ AŞAN BAZI İŞ İNSANLARI, DEVLETİ TEMSİL EDEN MAKAMLARA BASKI KURMAYA ÇALIŞIYOR...
İNTERNET HABER SİTELERİNE RESMİ İLAN
TBMM Dijital Mecralar Komisyonunda, sosyal medya ve internet haberciliğine ilişkin düzenlemeleri içeren Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi benimsendi.
CHP'den Kandil'e teminat
Terörü kaynağında kurutmak için yapılan sınır dışı operasyonlara bir yenisinin daha eklenecek olmasına CHP ve HDP tepki gösterdi. Suriye tezkeresine hayır oyu veren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise “Ben..
İzinler Uzayacak
Mahkum Yakınları Sözcüsü Ferhat Aydoğan İzinlerin Uzayacağını Söylemişti
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.