Flaş Haber :
Hava Durumu
MEDYA VE BASIN
CHP’nin eskisi de aynı, yenisi..
Ferhat Aydoğan Mükremin Olayında..
MEDYA VE BASIN
Dezenformasyona son
Dezenformasyonla mücadeleye ilişkin, 'Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi', CHP, İP ve HDP'nin itirazlarına rağmen TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.
'Sosyal medyanın bir ahlaki..
Sosyal medya ve internet haberciliğine ilişkin düzenlemeleri içeren Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşmelerine, TBMM Adalet Komisyonu'nda başlandı. Komisyon, AK Parti İstanbul..
HERKES HADDİNİ BİLSİN
HADDİNİ AŞAN BAZI İŞ İNSANLARI, DEVLETİ TEMSİL EDEN MAKAMLARA BASKI KURMAYA ÇALIŞIYOR...
İNTERNET HABER SİTELERİNE RESMİ İLAN
TBMM Dijital Mecralar Komisyonunda, sosyal medya ve internet haberciliğine ilişkin düzenlemeleri içeren Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi benimsendi.
CHP'den Kandil'e teminat
Terörü kaynağında kurutmak için yapılan sınır dışı operasyonlara bir yenisinin daha eklenecek olmasına CHP ve HDP tepki gösterdi. Suriye tezkeresine hayır oyu veren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise “Ben..
İzinler Uzayacak
Mahkum Yakınları Sözcüsü Ferhat Aydoğan İzinlerin Uzayacağını Söylemişti
MİLLETİN SESİ DEĞİL, CHP'LİLERİ..
Milletin sesi olsa idiniz 20 yıldır iktidarda siz olurdunuz. Siz olsa olsa gelir düzeyi yüksek mutlu azınlığı sesi olursunuz.
İnternet haber siteleri süreli..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, internet haber sitelerinin süreli yayın kapsamına alındığını açıkladı.
Kılıçdaroğlu, neye..
6+1’li masada oluşan çatlağın 2023 seçimlerine kadar daha da derinleşeceğini gören CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim sonuçlarını şimdiden protesto etmeye başladı. SADAT adlı kuruluş..
DİNİ İLİM İLE HARMANLAYAN TEK..
ABD-AB'nin imalatı olan DEAŞ ile İslam dinini bilinçli bir şekilde vahşi göstermeyi ve İslam ile Terör'ü aynı cümlede kullanmayı başardılar.
Halkımıza ve tarihçilerimize..
Oruç olmazsa Hızır Reis olmazdı.
Yargıyı hedef aldılar suçluya..
İbretlik paylaşımları ile halkın sinir uçlarıyla oynayan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na verilen ceza zilleti ayaklandırdı. Altılı masanın üyeleri hep bir ağızdan yargıyı suçlarken, Kaftancıoğlu’nun..
Bunlar bayat senaryonun maşaları
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun randevusuz bir şekilde devlet kurumlarının kapısına dayanmasıyla başlayan kaos süreci Ümit Özdağ ile devam etti. Bu isimlerin tehditkâr bir üslup kullanarak aynı eylem..
CHP'nin İBB-Kandil hattı deşifre oldu
CHP’li Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ‘Her şey çok güzel olacak’ sloganı, dağdaki PKK’lı teröristlerin umudu oldu. İBB’de sosyal hizmetlerde çalışan ve geçtiğimiz gün..
Gazeteci Ferhat Aydoğan'dan Arzu..
Dünya Basın Federasyonu Üyesi Gazeteci Ferhat Aydoğan, MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem'i ziyaret ederek siyasetteki başarılarına istinaden plaket takdim etti.
Deutsche Welle haber sitesine tepki!
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, resmi Twitter hesabı üzerinden Adalet Komisyonu görevinden istifa ettirildiğini belirten yalan haber yapan Almanya Orjinli "Deutsche Welle" isimli haber sitesine tepki gösterdi...
Öldürülen Gazeteciler..
MHP Grup Başkan Vekilimiz Erkan Akçay: Öldürülen gazeteciler için acıda seçicilik yapamayız, yapmamalıyız ama maalesef bu yapılıyor.
AFYAŞAD AFYONKARAHİSAR YAZARLAR VE..
18 Ekim 2021 tarihinde kurulan ve ilimizde bir çok kültürel faaliyete imza atan Afyonkarahisar Yazarlar ve Şairler Derneği’nin 1. Olağan Genel Kurulu 01. Nisan 2022 tarihinde yapıldı.
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.