Flaş Haber :
Hava Durumu
Temiz ve ilkeli siyaset için..
Alparslan Türkeş ''Başbuğ''..
MEDYA VE BASIN
HDP masanın altından çıkıyor mu?
AK Parti ve MHP’nin seçim kanununda değişikliği öngören teklifi, gayrimilli hesap yapan partilerin planını bozdu. 6 parti, yuvarlak masanın altında gizlediği HDP’yi tekrar masanın üzerine çıkarmak..
Akşener'in nazı CHP'yi kızdırdı
Yuvarlak masa etrafında buluşan 6 siyasi partinin ittifakın geleceği ve ortak aday üzerindeki tartışmaları derinleşmeye başladı. Sonradan ittifaka katılan Deva ve Gelecek Partisinin Genel Başkanları ittifakın yeniden yapılandırılmasını talep..
O masada millet yok
Adına Millet İttifakı diyerek bir araya gelen 6 siyasi partinin hazırladığı sistem değişikliği önerisinde milletin ve devletin yararına olacak önerilerden çok, gizlemeye çalıştıkları ortakları HDP’nin istekleri ağırlık..
MHP Lideri Bahçeli: Milli..
MHP Lideri Devlet Bahçeli, 15 Temmuz hain darbe girişimi ve sonrasında ülkemizde yaşanan gelişmeler ve MHP’nin sürece dair tespit ve değerlendirmelerini, gazetemiz TÜRKGÜN’e açıkladı.
CHP'nin adaleti: Teröriste..
Partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 6 partinin 28 Şubat’ta açıklayacağı bildiriye ilişkin ipucu verdi. “Adaleti sağlamaya geliyoruz” diyen Kılıçdaroğlu; Sedef Kabaş,..
Britanya merkezli Reuters’a..
Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş’ın boşuna hapiste tutulduğunu, HDP’nin de saygın bir parti olduğunu dile getiren Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara gelmeleri hâlinde S-400’leri iade edeceğini, Kürtlerin desteğini..
Kaos masası kuruldu
CHP, İP, Saadet, Demokrat, DEVA ve Gelecek Partilerinin temsilcilerinin uzun yürüttükleri görüşmeler ve entrika barındıran ikili ziyaretler 6 parti genel başkanının akşam yemeğinde bir araya gelmesiyle son buldu. Kaos..
Kandil istedi, CHP yaptı
Terörist Selahattin Demirtaş’ın ‘ortak miting’ çağrısını, Mersin’de düzenlediği mitinge HDP İl Başkanlığını davet ederek yerine getiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şimdi de Kandil’in..
Kriz kanadı devreye girdi
367 krizinin başaktörü Sabih Kanadoğlu, Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 adaylığını engellemek için devreye girdi. “Erdoğan’ın adaylığında bir mani yoktur” diyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu,..
Çanakkale Cephesinde Aşk ve..
Geçtiğimiz ay müzikseverlerin karşısına “Demiştim” şarkısıyla çıkan başarılı sanatçı Ahmet Şafak, şimdi yeni kitabı “Çanakkale Cephesinde Aşk ve Suikast” ile okurlara yeni bir..
Türk hackerlar Amerika’yı..
TÜRK HACKERLARDAN AMERİKA YA ŞOK !
Gazeteciliğin yüz karası
Seçimler yaklaştıkça göstermelik anketlere inanıp kendilerini hayal dünyasında zanneden CHP’li gazeteciler sınırları aşmaya başladı. Bir taraftan gün boyu yaptıkları yayınlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a..
Adaylar karıştı kafalar şaştı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında devam eden ortak adaylık yarışı İP Başkanı Meral Akşener’in yaptığı son çıkışla daha da kızıştı. Kafalar tamamen karıştı.
GAZETECİ AYDOĞAN’DAN MHP..
Gazeteci Ferhat Aydoğan Bingöl’e bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Neden sustunuz?
Uzun süredir aralarından su sızmayan CHP-İP ve HDP ihanette yarışır hale geldi. HDP’li Semra Güzel’in PKK’lı bir teröristle fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra CHP ve İP, kapatma davasıyla karşı karşıya..
Kandil ile el ele verdiler
İBB’de işe alınan 557 kişinin terör örgütleriyle bağlantılarının tespit edilmesinin ardından başlatılan teftiş, CHP ve ittifak ortaklarını telaşlandırdı.
Demirtaş konuştu! Hesaplar karıştı
Kılıçdaroğlu-İmamoğlu düellosunun devam ettiği bir süreçte Kılıçdaroğlu’nun her fırsatta serbest kalmasını istediği terörist Selahattin Demirtaş ittifakın ortak adayının kendisi olması halinde seçimi..
Kime kur yapıyorsunuz?
Muhalefetlerini her fırsatta Türkiye karşıtlığı üzerine kurgulayanlar, ekonominin yara alması için dövizin safında yer aldılar. Dövizin yükselmesinden mutlu olan ve bunu bir kriz fırsatı olarak görenler ani..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.