Nurçay A.Ş den duyuru;..
Ayçiçek alım fiyatları..
EKONOMİ
"Çay hepimizin..
Nurçay üretim müdürü Bülbül konuştu,herkes dinledi.
Akçay üzüm..
Manisa Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erkan AKÇAY, Tarım ve Orman Bakanı Vahit KİRİŞÇİ, Hazine ve Maliye Bakanı Dr.Nureddin NEBATİ ve Toprak Mahsülleri Ofisi Genel Müdürü Ahmet GÜLDAL’ı ziyaret..
"ACİLEN YETKİLİLERİN SORUNLARI..
Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut'un daha önce TBMM'de gündeme getirdiği Kazova’da yaşanan kuraklık konusuna dair ilgili firma açıklama yaptı. sorumlular görevini yerine getirmedi
KÖYLÜYÜ SUSUZLUĞA..
Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında Almus Barajında işletmecinin mevzuata uymayan su kullanımı sebebiyle 20-25 bin hektar tarım arazisinin kuraklıktan..
Şener Bülbül Nurçay..
Rizenin sevilen simalarından Ziraat Mühendisi Şener Bülbül yeni işinde de adından söz ettirmeye devam ediyor.
Kırıkkaleli kadınlarımızın..
MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, gezdikleri her yerde, Kırıkkaleli kadınların üretime katkı sunduklarını gözlemlediklerini ifade etti. Öztürk, “Kırıkkaleli..
Gıda krizi milyonlarca kişiyi ciddi..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenterler Meclisi Terörle Mücadele Alt Komisyonu Başkan Yardımcısı olarak katıldığı İngiltere Birmingham’da..
Cumhur İttifakı oyunları bozmaya..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, TBMM’de yapılan Ek Bütçe görüşmelerinde 'Dar ve sabit gelirlilere, çiftçilere, mahalli idarelere ve yatırımlara ayrılan ek kaynakları ve..
Sanayinin Liderleri ...
Gaziantep, her alanda ciddi potansiyeli olan, ürettiği ürünleri marka hâline getirmiş, ülke ve dünya ekonomisi için katma değer oluşturmuş bir tarım kentidir.
ORMAN BÖLGELERİNDE TEDBİRLERE..
Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Meclisi MHP Grup Başkanvekili Murat Ilıkan, yaz öncesi başkentte orman yangınları konusunda erken tedbir çağrısında bulundu.
Garantili otomobillere servislerdeki..
Garantili otomobillere servislerdeki fahiş fiyat TBMM gündemindeBURSA MHP Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu, otomobil yetkili servislerinde uygulanan abartılı periyodik bakım ücret tarifesini, TBMM gündemine taşıdı.
Taşdoğan, ayakkabı..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, Ticaret Bakanı Muş tarafından cevaplandırılmak üzere Ayakkabı Sektörü 'nü yakından ilgilendiren 'Tabaklanmış Deri' ihracatı..
Vergi kaçakçılığının..
Görüşmekte olduğumuz kanun teklifiyle vergi kaçakçılığının caydırılması ve vergi bilincinin geliştirilmesi, finans sektörü kurumlar vergisinin artırılması, bazı stratejik AR-GE yatırımlarına KDV istisnası..
Sınırsız ve nedensiz tüketim..
Nevruz, Türk’ün toyu, Türk’ün bayramıdır. 23 Mart 1970 tarihinde şehit edilen Süleyman Özmen’i şehadetinin 52. Yıl dönümde rahmet minnet ve dua ile anıyorum.
Tüketici hakları dünyanın..
MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekilimiz Tamer Osmanağaoğlu: Kanun teklifiyle tüketicilerin haklarını korumaya yönelik önemli adımlar atılmakta, vatandaşlarımızın maddi ve manevi olarak mağduriyet yaşamasına sebep olan..
Türkiye, nükleer enerjiyle...
MHP Adana Milletvekilimiz Ayşe Sibel Ersoy: Türkiye, nükleer enerjiyle yeni tanışıyor olmasına rağmen güncel, teknolojik donanımların kullanılması açısından avantajlı bir konumdadır.
ENERJİ ÇEŞİTLİLİĞİNDE YERLİ..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, yenilenebilir enerjinin önemine dikkat çekerek, enerji çeşitliğinin arttırılması noktasında yerli kömürün son derece önemli bir..
Esnafa "İndirim kampanyasına..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Simav İlçe Başkanı Bayram Yılmaz, döviz kuruna bağlı olarak yükselen fiyatlar nedeniyle vatandaşların sıkıntılarının devam ettiğini belirterek, halkın faydasına olacak indirimleri..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.