Flaş Haber :
Hava Durumu
Sanayinin Liderleri ...
ORMAN BÖLGELERİNDE TEDBİRLERE..
EKONOMİ
Garantili otomobillere servislerdeki..
Garantili otomobillere servislerdeki fahiş fiyat TBMM gündemindeBURSA MHP Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu, otomobil yetkili servislerinde uygulanan abartılı periyodik bakım ücret tarifesini, TBMM gündemine taşıdı.
Taşdoğan, ayakkabı..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, Ticaret Bakanı Muş tarafından cevaplandırılmak üzere Ayakkabı Sektörü 'nü yakından ilgilendiren 'Tabaklanmış Deri' ihracatı..
Vergi kaçakçılığının..
Görüşmekte olduğumuz kanun teklifiyle vergi kaçakçılığının caydırılması ve vergi bilincinin geliştirilmesi, finans sektörü kurumlar vergisinin artırılması, bazı stratejik AR-GE yatırımlarına KDV istisnası..
Sınırsız ve nedensiz tüketim..
Nevruz, Türk’ün toyu, Türk’ün bayramıdır. 23 Mart 1970 tarihinde şehit edilen Süleyman Özmen’i şehadetinin 52. Yıl dönümde rahmet minnet ve dua ile anıyorum.
Tüketici hakları dünyanın..
MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekilimiz Tamer Osmanağaoğlu: Kanun teklifiyle tüketicilerin haklarını korumaya yönelik önemli adımlar atılmakta, vatandaşlarımızın maddi ve manevi olarak mağduriyet yaşamasına sebep olan..
Türkiye, nükleer enerjiyle...
MHP Adana Milletvekilimiz Ayşe Sibel Ersoy: Türkiye, nükleer enerjiyle yeni tanışıyor olmasına rağmen güncel, teknolojik donanımların kullanılması açısından avantajlı bir konumdadır.
ENERJİ ÇEŞİTLİLİĞİNDE YERLİ..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, yenilenebilir enerjinin önemine dikkat çekerek, enerji çeşitliğinin arttırılması noktasında yerli kömürün son derece önemli bir..
Esnafa "İndirim kampanyasına..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Simav İlçe Başkanı Bayram Yılmaz, döviz kuruna bağlı olarak yükselen fiyatlar nedeniyle vatandaşların sıkıntılarının devam ettiğini belirterek, halkın faydasına olacak indirimleri..
ALİAĞA BELEDİYESİNE ZİYARET
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI SANAYİ BÖLGELERİ GENEL MÜDÜRÜ FATİH TURAN, ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR İLE BİRARAYA GELDİ. GÖRÜŞMEDE BÖLGEDEKİ ORGANİZE SANAYİ YATIRIMLARI İSTİŞARE EDİLDİ.
MHP'den 'Milli Birlik ve Dayanışma'..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van İl Başkanı Salih Güngöralp, firmaları temel ihtiyaç ürünlerinde indirim yapmaya davet ederek, 'Milli Birlik ve Dayanışma' kampanyası başlattıklarını duyurdu.
MHP fiyat indirimi için sahada
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatı üzerine Gaziantep il ve ilçe teşkilatları sahaya inerek "Devletimin Yanındayım" kampanyası kapsamında esnafa ürünlerde indirim..
Fırsatçılara uyarı:..
MHP'li Başkan Sarı'dan fırsatçılara uyarı: "Kapatma işlemi yaparız" Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, belediye ekiplerinin gerçekleştireceği denetimlerde yüksek fiyatla ürün satarak fırsatçılık..
Asgari ücretten vergi alınmaması..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekilimiz Mustafa Kalaycı: Milliyetçi Hareket Partisinin yıllardır dile getirdiği "asgari ücretten vergi alınmaması ve çalışanların asgari ücret kadar gelirinin vergi dışı..
Türk milletinin kanını emip..
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, TBMM Genel Kurulunda doların yükselişi nedeniyle artan fiyatlara değindi. Kılavuz yapmış olduğu konuşmada, “Fırsatçılara ve stokçuluk yapanlara ağır yaptırımlar uygulanmalı,..
Parlamenterler Derneği’nden..
Türkiye’nin önemli sivil toplum örgütlerinden Parlamenterler Derneği, “Türkiye’nin zenginler kulubü olarak bilinen ve manüpülatif kur saldırılarından en fazla faydalanan TÜSİAD’ın..
MKE TAŞERONLARINA EKSTRA ZAM
MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, MKE’nin taşeron işçilerini de rahatlatacak bir gelişmeye imza attı. MKE’nin dönüşüm sürecinde bir an olsun..
Esnaftan Karataş'a yoğun ilgi
Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdüren MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş beraberindeki İl yönetim kurulu üyeleri,Yakutiye İlçe Başkanı Sinan Demir ve İlçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte..
“EMEKLİLERİMİZİN REFAH..
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman emeklilerin yanında olduklarını söyledi. Hükümet, emeklileri için gerekli çalışmaları yapmalı
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.