Flaş Haber :
Hava Durumu
MHP fiyat indirimi için sahada
Fırsatçılara uyarı:..
EKONOMİ
Asgari ücretten vergi alınmaması..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekilimiz Mustafa Kalaycı: Milliyetçi Hareket Partisinin yıllardır dile getirdiği "asgari ücretten vergi alınmaması ve çalışanların asgari ücret kadar gelirinin vergi dışı..
Türk milletinin kanını emip..
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, TBMM Genel Kurulunda doların yükselişi nedeniyle artan fiyatlara değindi. Kılavuz yapmış olduğu konuşmada, “Fırsatçılara ve stokçuluk yapanlara ağır yaptırımlar uygulanmalı,..
Parlamenterler Derneği’nden..
Türkiye’nin önemli sivil toplum örgütlerinden Parlamenterler Derneği, “Türkiye’nin zenginler kulubü olarak bilinen ve manüpülatif kur saldırılarından en fazla faydalanan TÜSİAD’ın..
MKE TAŞERONLARINA EKSTRA ZAM
MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, MKE’nin taşeron işçilerini de rahatlatacak bir gelişmeye imza attı. MKE’nin dönüşüm sürecinde bir an olsun..
Esnaftan Karataş'a yoğun ilgi
Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdüren MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş beraberindeki İl yönetim kurulu üyeleri,Yakutiye İlçe Başkanı Sinan Demir ve İlçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte..
“EMEKLİLERİMİZİN REFAH..
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman emeklilerin yanında olduklarını söyledi. Hükümet, emeklileri için gerekli çalışmaları yapmalı
Ya üreterek var oluruz ya da..
MHP İstanbul Milletvekili MYK Üyesi Dr. Hayati Arkaz, 2022 Bütçe Görüşmeleri kapsamında, TBMM Genel Kurulu'nda konuştu. Ya üreterek var oluruz ya da tüketerek yok oluruz
VARLI’dan üreticiye,..
MHP Adana Milletvekili MYK Üyesi Muharrem Varlı; tarımda üretimi artırıcı, ithalatı azaltıcı sistemin daha çok benimsenmesi gerektiğini söyledi. Varlı, çiftçinin yanında ayrıca emeklilere, asgari ücret..
Türkiye'nin mali sistemi sağlam
MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, MHP'nin de içinde bulunduğu 57. hükümet döneminde ciddi sınamalardan geçilmesine rağmen mali yapıda önemli çalışmalar..
Gelir İdaresi Başkanlığı ve Kamu..
MHP Konya Milletvekilimiz Esin Kara'nın Gelir İdaresi Başkanlığı ve Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumunun 2022 yılı bütçeleri üzerine Milliyetçi Hareket Partisi Grubu adına konuşması
Kimse bizi döviz kuruyla,..
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Hazine ve Maliye Bakanlığı bütçesi üzerine MHP adına önemli açıklamalarda bulundu. Ersoy, ''Türk lirası her değer kaybettiğinde ellerini ovuşturup..
Bütçe kanun teklifini..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, 2022 yılı bütçe görüşmeleri kapsamında konuştu.
Çiftçimizin daima..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, dün TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada, geçtiğimiz yaz mevsiminde yaşanan yetersiz yağış sebebiyle..
'Asgari ücret piyasa koşullarında..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, "İnşallah vatandaşlarımızı memnun edecek, piyasa koşullarında vatandaşlarımızın elini güçlendirecek ve gelir dağılımındaki..
Günümüzde..
Kooperatifler ülkemizde ekonomik kalkınma unsuru olarak önemli bir yer tutarken kamu yararını ön planda tutmaktadır. Ülkemizde, kooperatifçilikle ilgili politikalar Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenmektedir.
Şov yapmaktan vazgeçin!
MHP'li Kalyoncu: CHP’li Belediyeler imar, altyapı, su ve kanalizasyon politikalarına baksın... Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, Tunç Soyer’i İzmir’deki su kirliliği..
Kota sorunu aşılmalı
“Ülkemize kazandırdığımız bir dolar bile bizim için çok önemli” diyen ihracat şampiyonu “Uçak Kardeşler” firmasının sahibi, MHP MYK Üyesi Ali Uçak, TÜRKGÜN’e..
Mesleki eğitimde okul-sanayi..
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Üreten ülke Türkiye ve Güçlü Sanayi Güçlü Ekonomi hedeflerine ulaşmak için mesleki eğitimin desteklenmesi ve mesleki eğitimde okul-sanayi işbirliğinin..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.