Kırıkkale'deki meslek lisesi..
Mesleki eğitim teşvik edilmeli
EĞİTİM
'Türk Eğitim-Sen II.Maarif..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, TBMM Genel Kurulunda MHP Genel Başkanı Türk Eğitim Sen tarafından gerçekleştirilen II. Maarif Kongresiyle ilgili konuştu.
ÖĞRETMENLERİMİZİN GÖZÜ..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, TBMM Genel Kurulunda atama bekleyen öğretmenlere dair konuşma yaptı. Kılavuz, ek 40 bin öğretmen atamasının yapılması gerektiğini söyledi.
TÜRKİYE SEVDALISI..
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Öğrenci Andı ile ilgili Danıştay İDDK’nın gerekçeli kararı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Geylan, "Türkiye sevdalısı öğretmenler olarak..
Atatürk Ortaokulu’nda..
Atatürk Ortaokulu’nda TÜBİTAK’ın hibe destekleriyle 4006 Bilim Fuarı açıldı.
Aliağa’ya Fen Lisesi Geliyor.
“Aliağa Uluğ Bey Fen Lisesi” İçin Protokol İmzalandı
Üniversitelerin mühendislik..
MHP Hatay Milletvekilimiz Lütfi Kaşıkçı: Mühendislik hizmetlerinin kalitesi bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin hangi seviyede olduğunu gösteren somut bir göstergedir.
MEB, 1709 Şube Müdürü..
Türk Eğitim-Sen’in 2014 yılında sadece mülakatla atanan 1709 şube müdürü atamasını iptal ettirmesinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı Bölge İdare Mahkemesine başvurarak karara itiraz etti.
DÜRÜST, SAMİMİ VE İLKELİ..
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, bir sendikanın İLKSAN İlçe Temsilcisi seçimleri için 355 yöneticisini aday göstermesine rağmen aynı sendikanın Bağımsız Adayları desteklediğini açıklamasına..
Öğrenci Andı'nın teminatıyız
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Danıştay’ın ‘Öğrenci Andı’ kararı hakkında, “Bizler Öğrenci Andı’nın ihtiva ettiği değerlerin taşıyıcısıyız, gelecek nesillere aktarılmasının da..
Taytak’tan Afyon’a bir..
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan bir müjdeli haber daha geldi... Daha önce Gazi Mahallesi’nin anaokulu müjdesini veren Taytak, şimdide 4 mahalle muhtarının lise talebiyle..
"Kadınlarımız..
Türk Büro-Sen Çankırı Kadın Kolları Başkanı Fatma Nurdan Köksaldı, "Kadınlarımızın güçlü olması, ülkemizin de güçlü olması demektir"
"LAF OLA BERİ GELE"
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, gazeteci Nagehan Alçı’nın “Ama öğretmenler de öğrenciler de okulsuzluğa, rahata alıştı sanki.” sözlerine sert tepki gösterdi.
Yükseköğretim Kurumlarına..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Mersin’de bakanlığa bağlı yükseköğrenim öğrenci yurtlarının ihtiyacı karşılaması yönünde çalışma yapılması ve yurt imkanlarının..
TÜRK EĞİTİM-SEN BAŞKANLAR KURULU..
Mülakat ile ilgili hükümler tüm MEB mevzuatından çıkarılmalı, başta yönetici atama olmak üzere tüm alanlarda mülakatın olmadığı bir sisteme geçilmelidir.
KUTLUKENT 80. YIL İLKOKULU..
KUTLUKENT 80. YIL İLKOKULU, ERASMUS + KA 229 BAŞVURUSU ONAYLANAN TEK OKUL OLDU.
Bahçeli'den öğretmenler..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Kasım 2020 günü Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ı arayarak, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik etti.
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ..
Milli Eğitim Bakanı Sayın Selçuk bugün yaptığı açıklamada “çalışan annelere” kolaylık olması amacıyla kreş ve okul öncesi kurumlarının açılacağını ifade etti.
Türk kültürü her..
Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, "Çocuklarımızı ve gençlerimizi milli, manevi ve ahlaki değerlerle yetiştirmek vatanımız ve milletimiz adına oldukça önemlidir. Bu açıdan;..
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.