Flaş Haber :
Hava Durumu
ÖĞRETMENLERİMİZİN GÖZÜ..
TÜRKİYE SEVDALISI..
EĞİTİM
Atatürk Ortaokulu’nda..
Atatürk Ortaokulu’nda TÜBİTAK’ın hibe destekleriyle 4006 Bilim Fuarı açıldı.
Aliağa’ya Fen Lisesi Geliyor.
“Aliağa Uluğ Bey Fen Lisesi” İçin Protokol İmzalandı
Üniversitelerin mühendislik..
MHP Hatay Milletvekilimiz Lütfi Kaşıkçı: Mühendislik hizmetlerinin kalitesi bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin hangi seviyede olduğunu gösteren somut bir göstergedir.
MEB, 1709 Şube Müdürü..
Türk Eğitim-Sen’in 2014 yılında sadece mülakatla atanan 1709 şube müdürü atamasını iptal ettirmesinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı Bölge İdare Mahkemesine başvurarak karara itiraz etti.
DÜRÜST, SAMİMİ VE İLKELİ..
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, bir sendikanın İLKSAN İlçe Temsilcisi seçimleri için 355 yöneticisini aday göstermesine rağmen aynı sendikanın Bağımsız Adayları desteklediğini açıklamasına..
Öğrenci Andı'nın teminatıyız
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Danıştay’ın ‘Öğrenci Andı’ kararı hakkında, “Bizler Öğrenci Andı’nın ihtiva ettiği değerlerin taşıyıcısıyız, gelecek nesillere aktarılmasının da..
Taytak’tan Afyon’a bir..
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’tan bir müjdeli haber daha geldi... Daha önce Gazi Mahallesi’nin anaokulu müjdesini veren Taytak, şimdide 4 mahalle muhtarının lise talebiyle..
"Kadınlarımız..
Türk Büro-Sen Çankırı Kadın Kolları Başkanı Fatma Nurdan Köksaldı, "Kadınlarımızın güçlü olması, ülkemizin de güçlü olması demektir"
"LAF OLA BERİ GELE"
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, gazeteci Nagehan Alçı’nın “Ama öğretmenler de öğrenciler de okulsuzluğa, rahata alıştı sanki.” sözlerine sert tepki gösterdi.
Yükseköğretim Kurumlarına..
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Mersin’de bakanlığa bağlı yükseköğrenim öğrenci yurtlarının ihtiyacı karşılaması yönünde çalışma yapılması ve yurt imkanlarının..
TÜRK EĞİTİM-SEN BAŞKANLAR KURULU..
Mülakat ile ilgili hükümler tüm MEB mevzuatından çıkarılmalı, başta yönetici atama olmak üzere tüm alanlarda mülakatın olmadığı bir sisteme geçilmelidir.
KUTLUKENT 80. YIL İLKOKULU..
KUTLUKENT 80. YIL İLKOKULU, ERASMUS + KA 229 BAŞVURUSU ONAYLANAN TEK OKUL OLDU.
Bahçeli'den öğretmenler..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Kasım 2020 günü Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ı arayarak, tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik etti.
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ..
Milli Eğitim Bakanı Sayın Selçuk bugün yaptığı açıklamada “çalışan annelere” kolaylık olması amacıyla kreş ve okul öncesi kurumlarının açılacağını ifade etti.
Türk kültürü her..
Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, "Çocuklarımızı ve gençlerimizi milli, manevi ve ahlaki değerlerle yetiştirmek vatanımız ve milletimiz adına oldukça önemlidir. Bu açıdan;..
ÖĞRETMENLERİMİZ EKONOMİK KAYIPTA
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, MEB bütçe komisyon görüşmelerinde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un 'Öğretmenlerimizin mali ve sosyal haklarında önemli iyileştirmeler yapılmış ve 1 Temmuz..
“Cumhuriyet kimsesizlerin..
“HER KİM Kİ KURUCU DEĞERLERİMİZİ REDDEDER YA DA BU DEĞERLERDEN UZAKLAŞIR, O ZAMAN KARŞISINDA TÜRK MİLLETİNİ BULUR.”
Türkiye Cumhuriyeti 97 yıllık dev..
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Cumhuriyet Bayramı'nın 97. yıldönümünde, "Özgürlük, demokrasi ve gelişmişlik yolumuzu aydınlatan ışığın kaynağı olan Cumhuriyetin ilanının 97...
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.