Flaş Haber :
Hava Durumu
Artık geri dönüş yok
MHP DEMEK TÜRKİYE’NİN..
ARAŞTIRMA
Yeni dünya düzenine hızlı..
Gazetemiz TÜRKGÜN’ün sorularını cevaplandıran MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, insanlığı tehdit eden Kovid-19 salgınının yeni dünya düzenini de gerekli kıldığını söyledi. Ayhan, “Ticaret..
Bir salgın dönemi romanı: Sırlar..
Başarılı Sanatçı Ahmet Şafak 7. Romanı Sırlar Kalesi ile kitapseverlerin karşısına çıktı. Okuyucusunu zaman yolculuğuna davet eden Şafak, son romanında, günümüz bakış açısıyla Türkün Anadolu’ya..
Üretken bir belediyeyiz
Silivri Belediye Başkanı, TÜRKGÜN’e önemli açıklamalarda bulundu. 2020 yılını değerlendiren Yılmaz, “Üretken belediyecilik anlayışımız ile Türkiye’ye örnek projeleri hayata..
Bölücü siyaset anlayışı..
MHP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkanı Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Semih Yalçın gündemdeki gelişmelere dair özel açıklamalarda bulundu. MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından gündeme..
'Karabağ Türklük meselesidir'
Karabağ’ın Türklük meselesi olduğunu ve Türkiye’nin kardeş ülke Azerbaycan’ın haklı davasının destekçisi olduğunu ifade eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya “Azerbaycan..
Gücümüzü..
KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Biz, gücümüzü Türkiye'den alıyoruz. Türkiye ile uyum içinde çalışmak bizi güçlü kılıyor. Bu siyaseti beraber belirleyeceğiz, müzakere..
'Askıda Ekmek' kadim bir dayanışma..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından başlatılan geleneksel “Askıda Ekmek pProjesi”nin toplumsal dayanışmayı arttırdığını söyledi.
Hem okudum hem yazdım
Şiirleri, şarkıları, kitapları, yazıları ve filmleriyle sanatın her dalında boy gösteren Ahmet Şafak, salgın sürecinde de boş durmayarak yeni kitabı 'Hem okudum, Hem Yazdım'ı kitapseverlerle buluşturdu.
En az etkilenen ülkelerden biriyiz
Pandemi sürecinde Türkiye ekonomisini TÜRKGÜN’e değerlendiren MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, “Türkiye, dünyaya kıyasla büyümeden sağlığa kadar birçok alanda pandemi kaynaklı..
'Türk müziği abidedir, ciddi..
'Bizden önceki kuşaklar çok daha iyi çocuk yetiştirdiler, biz ise kıymet bilmeyen, çabuk tüketen nesiller ürettik' diyen başarılı ses sanatçısı Çağdaş Suseven ile geçmişten..
Uluslararası hukuk Türkiye'nin..
Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nin ve Yunanistan’ın uluslararası hukuk açısından hiçbir geçerliliği olmayan bir yaklaşımla hareket ederek Doğu Akdeniz’de provokasyon yaptıklarını söyleyen TBMM Dışişleri..
Türk Gençliği sahipsiz değil
“Ülkü Ocakları olarak, Türk gençliğini milletimizin ve memleketimizin geleceği, umudu olarak görüyoruz ve bu şuurla genç kardeşlerimizin üzerine titriyoruz” diyen Ülkü Ocakları Genel..
Feti Yıldız: ‘Ruhsatlı silahımı..
MHP Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız ile 15 Temmuz darbe girişiminin üzerinden geçen 4 yılda Türkiye’nin verdiği hukuki mücadeleyi konuştuk. Hain darbe girişiminin derin..
Çiftçiye destek şart
Hazine destekli kredilerden sanayici ve iş insanlarının yararlandığını ancak tarımla uğraşan kesimin yeterli destek göremediğine dikkat çeken MHP’li Muharrem Varlı, “Gıda hem enflasyon, hem de yaşam öncelikleri açısından..
Tunç Soyer, tam bir hayal..
Meclis’te İzmir’le ilgili yaptığı çalışmaları TÜRKGÜN gazetesine anlatan MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan’ı Tunç Soyer’i sert bir dille eleştirdi...
Türkiye, cüretkâr..
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, ''Türk milleti ve tabiatıyla MHP, Türkiye’nin İdlib’de düşmana vuracağı son darbede hükümetin ve kahraman Mehmetçiğin..
Türk’e Kefen Biçilmez!
GÖK GİRSİN KIZIL ÇIKSIN! . . . YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE! . . .
Kayseri için çalışıyoruz
Ekonomiden Kayserispor’a, yerel hizmetlerden turizme kadar bir çok konuda şehrin sorunlarıyla ilgilenen MHP Kayseri Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Baki Ersoy, TÜRKGÜN’E konuştu...
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.