Recai Yıldırım dualarla anıldı

08 Ekim 2018
2056 Haber Okunma   1 Haber Yorum
Milliyetçi Hareket Partisi eski Genel Başkan Yardımcısı Recai Yıldırım, Adana’da mezarı başında dualarla anıldı.

4. YIL DÖNÜMÜNDE DUALARLA ANILDI
Ülkücü-Milliyetçi Hareket bünyesinde Adana Ülkü Ocakları Başkanlığı, MHP Adana İl Başkanlığı, 21. ve 23. Dönem Adana Milletvekilliği, MHP Genel Sekreter Yardımcılığı ve MHP Genel Başkan Yardımcılığı gibi önemli görevlerde bulunan merhum Recai Yıldırım, ölümünün 4. yıl dönümünde metfun bulunduğu mezarı başında dualarla yâd edildi.
PARTİLİ-PARTİSİZ SEVENLERİ HAZIR BULUNDU
Kabasakal Mezarlığı’ndaki programda MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP Adana Milletvekili Muharrem Varlı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, MHP ilçe başkanları, MHP Adana il yöneticileri, belediye başkanları, MHP Adana eski İl Başkanı 23. Dönem Adana Milletvekili Yılmaz Tankut, MHP Adana eski İl Başkanları Mustafa İzgioğlu, Ahmet Erdoğan, Yıldırım ailesinin fertleri ile merhumun çok sayıda partili-partisiz seveni hazır bulundu.
BAŞKAN AVCI: KAPISI, GÖNLÜ, ELİ AÇIK …
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Recai Yıldırım, sadece partililerimize değil camiamızın dışında da herkese kapısı, gönlü ve eli açık olan, çok sevilen bir büyüğümüzdü. Ülkücü-Milliyetçi Hareketin Adana ve Çukurova bölgesinde gelişip büyümesinde önemli hizmetleri olan merhum Recai Yıldırım hepimizin ağabeyi idi. Unutmayacağız. O’nu özlemle anıyoruz. Ruhu şad olsun!” dedi.

Yorumlar(1)
  Ahmet:
[09.10.2018 - 17:40]  
Allah rahmet eylesin, hatırlamak çok güzel bir şey. Konya yeni ereğli spor futbol kulübü hakkındaki her şeyi, http://www.ereglispor.net/ resmi web sitesinden öğrenin.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.