Flaş Haber :
Hava Durumu

‘Merdan Yanardağ soğuk savaş döneminden kalmadır’

11 Ağustos 2022
142 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP ve İP’ten para aldığını itiraf eden Merdan Yanardağ’la ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

MHP'li Yalçın şunları söyledi;

"Merdan Yanardağ, CHP ve İP’ten para aldığını itiraf etmiş. Breh breh! Nezdimizde delikli kuruş bile etmeyen bu gazeteci müsveddesinin halipürmeline bakın.

Merdan Yanardağ, senelerdir MHP hakkındaki hikâyeden iddialarının ardındaki kripto isimdir. Bu şahsın Soğuk Savaş sonrası refleksiyle faaliyetlerini paraya tahvil ettiği bizi şaşırtmadı. Gazeteci kisvesi altında faaliyet yürüten bu oyun uşağı devlet ve düşmanıdır.

“Soğuk Savaş dönemi partisi" tanımına en çok CHP uyar. Ha, Merdan Efendi de Soğuk Savaş döneminden kalmadır. Kendisi ayrıca fikir çöplüğüne yollanmış Marksizm'den artan çapsız gazeteciler kategorisine girer."

MHP’li Semih Yalçın, ‘’YSK’da olmayan bilgiler bizde var diyen Kılıçdaroğlu bu ülkenin “derin devleti” mi? Milis kuvveti mi kurdu? Seçmeni mi fişliyor? Ya da vatandaşlarımızı mı tehdit ediyor.’’ ifadelerini kullandı.


‘Kılıçdaroğlu bu ülkenin “derin devleti” mi?’

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih Yalçın, Twitter hesabından önemli açıklamalarda bulundu.


MHP’li Yalçın: ‘Merdan Yanardağ soğuk savaş döneminden kalmadır’

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, şunları söyledi;

‘’CHP'nin başındakinin başını, Cumhur İttifakına ettiği haset ve çekememezlik yiyecek. "Sözde" sıfatını kullanıp millî iradeyi küçümsemeye kalkmak, çılgınlık ve meczupluk alametidir.

Sandığa yansıyan millet iradesine rağmen sergilenen bu hırçın tavır, kifayetsiz ve tahammülsüz ihtiras, yalan ve iftira fırtınası, asi Düzmece Mustafalar üreten bir muhalefet anlayışını yansıtıyor.

YSK’da olmayan bilgiler bizde var diyen Kılıçdaroğlu bu ülkenin “derin devleti” mi? Milis kuvveti mi kurdu? Seçmeni mi fişliyor? Ya da vatandaşlarımızı mı tehdit ediyor.

Tapusu sandıkta duran ve demokrasimizin biricik güvencesi olan millet iradesini tahfif, aslında kendini aşağılamaktır. Bizden söylemesi: Kasetle gelen, hasetle gider.’’

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.