Flaş Haber :
Hava Durumu

Üç harfli market zincirlerinin insafına terk edilecek milletimiz yoktur

01 Aralık 2022
113 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Twitter hesabından önemli açıklamalarda bulundu.

MHP’li Tamer Osmanağaoğlu, fahiş fiyat artışı yaparak milletin sofrasına göz diken zincir marketlere tepki gösterdi.

Osmanağaoğlu, “Unutulmamalı ki; stokçuluktan fahiş fiyat artışına, fırsatçılıktan simsarlığa, vatandaşımızı mağdur eden kim varsa Türk milletine, Türk devletine hasımlık içindedir. Millet ve devlet hasımları da Milliyetçi Hareket Partisi'nin düşmanıdır.” dedi.

MHP’li Osmanağaoğlu şunları söyledi;

“Milletin sofrasındaki ekmeğe göz diken, devletinin mücadelesini sekteye uğratmayı görev addeden, fahiş fiyat artışlarıyla millet-devlet birlikteliğini baltalamaya çalışan üç harflilerden birisinin sözcüsünün kuyruğuna basılmışçasına feryat etmesi dikkatlerden kaçmamıştır.

Eşkali bozuk, üslubu sahte, ifadeleri samimiyetsiz, gözünü para hırsı bürümüş, cin olmadan adam çarpmaya çalışan sermaye emanetçisi şahsın söylediklerine Türk milletinin inanması elbette mümkün değildir.

Bilinmelidir ki; Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin TBMM'de gerçekleştirilen Grup Toplantımızdaki "Sürekli zam yapan zincir marketlerin FETÖ’yle irtibat ve ilişkisinin titizlikle araştırılması gerektiğine de inanıyoruz." ifadeleri Türk milletinin hislerine tercüman olmuştur.

Ceplerini doldurmak için; milletimizin refahından çalmak dahil her yolu mubah gören bu azgın zihniyetin gerçek yüzünü ifşa eden Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin ifadeleri Türk milleti tarafından sahiplenilmiş, yüzsüz fırsatçıların sözleri ise ayaklar altında yerini bulmuştur.

Unutulmamalı ki; stokçuluktan fahiş fiyat artışına, fırsatçılıktan simsarlığa, vatandaşımızı mağdur eden kim varsa Türk milletine, Türk devletine hasımlık içindedir. Millet ve devlet hasımları da Milliyetçi Hareket Partisi'nin düşmanıdır.

Üç harfli market zincirlerinin insafına terk edilecek milletimiz yoktur. Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli'nin dedikleri gibi: Sürekli zam yapan zincir marketlerin FETÖ’yle irtibat ve ilişkisi titizlikle araştırılmalıdır!”

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.