Flaş Haber :
Hava Durumu

Türkiye Yüzyılı'nın güneşi Cumhur İttifakı'yla doğacaktır.

18 Ocak 2023
78 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP İstanbul Milletvekilimiz M. Bülent KARATAŞ'ın İstanbul İli hakkında gündem dışı konuşması

Cumhur İttifakı 85milyon Türk vatandaşının gurur duyacağı, birlikte ve beraberce huzur, esenlik ve ekonomik gelişmişlik içinde yaşayacağı Türkiye'nin güvencesidir. 

Türkiye Yüzyılı'nın güneşi Cumhur İttifakı'yla doğacaktır

Sayın Başkan, değerli milletvekilleri; şahsım adına gündem dışı söz almış bulunmaktayım. 
Yüce heyetinizi ve Gazi Meclisimizi saygıyla selamlıyorum.

 Cumhur İttifakı olarak temel hedefimiz ülkemizi ve Türk milletini mutlu, müreffeh refah seviyesine ulaştırmaktır; tüm gayretimiz ve mücadelemiz bundan ibarettir. 

Eğitimden sağlığa, millî güvenliğimizden ulaştırmaya, ekonomiden dış politikaya, sosyal politikalara kadar gelişim ve üretimin hâkim olduğu yarınları inşa etmek, Türk milletini layık olduğu seviyeye taşımak tek gayemizdir. 

Bizler Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak aklın yolundan sapmayan, ahlaklı, inanmış ve her türlü fedakârlığı göze almış millî siyasetle doğru bildiğimiz yoldan ilerlemeye devam edeceğiz; 

Milletimizin her kesimini kucaklayacak, her değerimize sahip çıkacağız; hiçbir engel tanımayacağız, zorluklara boyun eğmeyeceğiz.

Kimsenin şüphesi olmasın ki cumhuriyetimizin 100'üncü yıl dönümü milletimize ve şanlı tarihimize yaraşır bir dönün noktası olacaktır; bizleri bekleyen muhteşem istikbalin anahtarı olacaktır. 

Ülkemiz 2023 yılına müjdelerle girmiştir, laf değil, icraat üretilmiştir; verdiğimiz sözler, paylaştığımız vaatler sırasıyla yerine getirilmektedir. 

2023 yılı, zaferin yılı olacaktır; millî birlik ve beraberliğimizin yılı olacaktır; büyümenin, atılımın, yükselişin yılı olacaktır. 

Son zamanlarda yaşanan sevindirici gelişmeler, birbiri ardına hayata geçen projeler ve Meclisimizde alınan kararlar bu yükselişin habercisi niteliğindedir. 

Asgari ücretin 2022 yılı Ocak ayına göre neredeyse yüzde 100 zamla 8.500 liraya çıkarılması, ülke tarihinin en büyük sosyal konut desteği projesi, EYT müjdesi, 3600 ek gösterge düzenlemesi, uzman çavuşların özlük haklarının iyileştirilmesi adına atılan adımlar, sözleşmeliye kadro, savunma sanayimizde yaşanan gelişmeler ve daha birçok gelişme milletimizin yüzünü güldürmüştür. 

Yerli ve millî otomobil yapan, insansız savaş uçağı KIZILELMA'yı gökyüzüyle buluşturan, dev köprüler inşa eden, teknolojik atılımlara imza atan, silah sanayisinde atağa kalkan, hiç kimseye el avuç açmayan ülkemizle ne kadar gurur duysak azdır.

Türkiye, bilhassa diplomaside altın bir yıl yaşamıştır. 

Bu süreçte ülkemiz her alanda öne çıkmış, iradesini göstermiş, istikrarlı ve iddialı yapısını daha da pekiştirmiştir. 

İhracatta rekorlar kırılmış, muazzam yatırımlar yapılmış, terörle mücadelede takdire şayan sonuçlar alınmıştır. 

Milletimizin ihtiyaç ve beklentileri yasal ve idari düzenlemelerle birer birer karşılanmıştır. 

Bugün olduğu gibi yarın da Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı her alanda gereğini gecikmeksizin yaparak ülkemiz ve milletimizin her hakkını müdafaa edecektir. 

Kimsenin şüphesi olmasın ki bundan sonraki süreçte de işçimizin, çiftçimizin, memurumuzun, emeklimizin, dul ve yetimimizin, esnaf ve sanatkârımızın, sanayici ve müteşebbislerimizin beklediği her müjdeli haberi milletimizle paylaşacağız.

 Cumhur İttifakı 85 milyon Türk vatandaşının gurur duyacağı, birlikte ve beraberce huzur, esenlik ve ekonomik gelişmişlik içinde yaşayacağı Türkiye'nin güvencesidir. 

Aziz milletimizin içinde şüphe olmasın, milletimizin menfaatini gözetecek birlik ve beraberliğini pekiştirecek, yüzünü güldürecek her yenilikte bizim mührümüz olacaktır. 

Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı, milletine seçim beyannamesinde vermiş olduğu sözleri yerine getirmenin huzuru ve mutluluğuyla önümüzdeki seçimlerde çıtayı daha yükseğe koyarak alnı ak ve açık, vatandaşlarımızın huzuruna çıkacaktır.

Milletimizin beklentilerini, dünyanın yeni eğilimlerini, devletimizin yüksek hedeflerini anlamaktan mahrum olanların çabaları beyhudedir. 

Türkiye Yüzyılı'nın güneşi Cumhur İttifakı'yla doğacaktır.

Bu vesileyle, sizlere teşekkürlerimi sunuyor, Genel Kurulu bir kez daha saygıyla selamlıyorum. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.