Flaş Haber :
Hava Durumu

MHP’ye toplu katılımlar

01 Ağustos 2022
158 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP Manisa İl Başkanlığı tarafından Şehzadeler ve Ahmetli’de düzenlenen toplu katılım ve rozet takma töreniyle çeşitli partilerden istifa ederek MHP’ye katılan 112 üyeye rozetleri takıldı.

Geçen hafta Saadet Partisi Şehzadeler İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Savaş Aytimur, Kadın Kolları Başkanı Hatice Yumrutaş ve ilçe yöneticilerinden oluşan 55 yeni üye için Şehzadeler’de toplu katılım ve rozet takma töreni düzenlendi. 

MHP’ye katılan Savaş Aytimur’un rozetini MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay taktı. Savaş Aytimur ile birlikte Kadın kolları başkanı ve istifa eden ilçe yönetiminin tamamı MHP’ye katıldı.

Aynı günün akşamında Ahmetli ilçesinde düzenlenen toplu katılım ve rozet takma töreninde çeşitli partilerden istifa eden 57 yeni üyeye rozet takıldı. 

Partiye katılanlara rozetlerini, Manisa İl Başkanı Murat Öner, MYK Üyesi Mehmet Ödevli, Manisa KAÇEP İl Başkanı Neşe Töz ve il yöneticileri tarafından takıldı.MHP Manisa İl Başkanlığı tarafından 30 Temmuz Cumartesi günü düzenlenen "Birlik ve Dayanışma" kahvaltısında, geçen hafta görevinden istifa eden Saadet Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Savaş Aytimur, Kadın Kolları Başkanı Hatice Yumrutaş ile birlikte Saadet Partisinden istifa ederek MHP’ye geçen 55 yeni üyeye rozetleri MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Manisa İl Başkanı Murat Öner, KAÇEP il başkanı Neşe Töz tarafından takıldı.

Artık Türkiye tüm dünyada örnek alınan bir ülkedir

Rozet takma töreninde konuşan MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, “ MHP olarak il il, ilçe ilçe, mahalle mahalle ülkemizi ziyaret ediyoruz. 

Vatandaşlarımızla birlikte oluyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisinde ülkemizin geleceği için çalışıyoruz. 

24 Haziran 2018 seçimlerinden bugüne geçen yaklaşık 4 yıllık sürenin bilançosunu çıkardığımızda Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile yönetimde istikrar ve temsilde adalet sağlanmıştır. 

Artık Türkiye tüm dünyada örnek alınan bir ülkedir. 

Genel başkanımızın ifadesiyle söz dinleyen değil söz söyleyen Türkiye var. 

Türkiye, dünya platformunda hiç olmadığı kadar güçlü bir ülke konumuna gelmiştir. İnşallah önümüzdeki 5-10 yıl gibi kısa bir vadede Türkiye süper güç olacak ve tüm dünya hayranlıkla Türkiye’yi izleyecektir.” dedi.

Seçim Beyannamesinde yer alan taahhütlerinin büyük bir bölümünün gerçekleştiğini söyleyen MHP’li Akçay, “MHP, 24 Haziran 2018 seçimlerinde 600 kişilik mecliste 48 milletvekili ile yer almıştır. Cumhur ittifakı ile birlikte MHP’nin taahhütlerinin ve sözlerinin yüzde 70’ten fazlası gerçekleşmiştir. 

Seçim Beyannamemizde yer alan emeklilikte yaşa takılanların meselesi en iyi, en adaletli şekilde en geç Ocak ayında gerçekleşecektir.” dedi.

Türk Milletinin ülkemizin birliği, bütünlüğü ve bekası konusunda Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve Cumhur ittifakının duruşunu takdirle karşıladığını söyleyen MHP’li Akçay, “Cumhur İttifakı Türkiye’nin milli çıkarlarından taviz vermediği için Türkiye’ye karşı siyasal kuşatma ve ekonomik operasyonlar yapılmaktadır. 

Zillet ittifakı bu operasyonların taşeronluğunu yapmaktadır. Karşımızda küresel güçlerin taşeronluğunu yapan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş değerlerine savaş açan, terör örgütleriyle işbirliği yapan, Türkiye’nin milli çıkarlarına muhalefet eden, kaos ve döviz operasyonlarıyla Türk Milletinin ekmeğine göz diken bir zillet ittifakı var. 

Milli mücadelede yedi düvelle ve yerli işbirlikçileriyle nasıl mücadele ettiysek bugün de aynı azim ve kararlılıkla mücadelemize devam edeceğiz. Türk Milleti, emperyalistlerin taşeronluğunu yaparak milli çıkarlarımıza muhalefet eden, terör örgütleri ve yandaşlarıyla işbirliği yapan zillet ittifakını 2023 seçimlerinde sandığı gömecektir.” dedi.

Aynı günün akşamında 30 Temmuz Cumartesi akşamı Ahmetli ilçesinde düzenlenen toplu katılım ve rozet takma törenlerinde çeşitli partilerden istifa eden 57 yeni üyeye rozetleri Manisa İl Başkanı Murat Öner, MYK Üyesi Mehmet Ödevli Manisa KAÇEP İl Başkanı Neşe Töz ve il yöneticileri tarafından takıldı.

Gün, birlik ve kucaklaşma günüdür

Ahmetli’deki toplu katılım ve rozet takma törenlerinde konuşan MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner, “ Gün birlik günüdür. Gün, kucaklaşma günüdür. 

Gün, saflarımızı sıklaştırma günüdür. 

Hiçbir ayrım yapmadan, “bayrak”, “vatan” ve “millet” ortak paydasında buluşmanın zamanı geçmektedir. 

Yüreği, Türk milleti için atan, Yüreği, vatan sevgisi ile çarpan, Yüreği, aziz şehitlerimizle yanan, Göğsünü gere gere “Ne mutlu Türküm” diyebilen herkesle kucaklaşma anı gelmiştir.” dedi.

2023 Türkiye’nin zafer yılı olacaktır

2023 yılının Türkiye’in zafer yılı olduğunu söyleyen MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner, “Türkiye düşmanları yerli işbirlikçilere ne yaparsa yapsın, siparişle çalışan anket firmaları ne söylerse söylesin, 2023 yılı Cumhur İttifakı’nın, Türk milletinin, Türkiye’nin zafer yılı olacaktır. 

Geleceğin Lider Ülke Türkiye’sine, özünde vatan ve millet sevgisini barındıran Cumhur İttifakı’nın yerli ve milli ruhuyla ulaşacağız. 

Partimize katılan hemşerilerime yürekten teşekkür ediyor, hepsine teker teker hoş geldiniz diyorum. 

Yeni üyelerimiz gücümüze güç katacaktır. 

Bu kucaklamaya vesile olanlara katılan dava arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Bir olacağız, diri olacağız. 
Fitneye fırsat vermeyeceğiz, 
El ele, omuz omuza, sımsıkı kenetleneceğiz. 

Bıkmadan, usanmadan ve yorulmadan çalışacağız. 
Cenab-ı Allah’ın izniyle başaracağız. 

Şerefli bir bayrağın taşıyıcısı, kutlu bir davanın bekçileri olarak, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin Liderliğinde, ülke ve ülkü sevdalısı mensuplarımızla “2023 Lider Ülke Türkiye” mefkûresi doğrultusunda gece gündüz çalışacağız.” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.