Flaş Haber :
Hava Durumu

Kurumların hedef alınması; terörle mücadeleye zarar verme amacı taşır

07 Mayıs 2022
83 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Milli güvenliğimize yönelik tehdit ve tehlikelerin bertaraf edilmesi meselesi ülkemiz için öncelikli hassasiyet arz eden konuların başında geldiğini belirterek, “Bu alanda başarılı olan kurum ve isimlerin hedef alınması ise gerçekte teröre karşı verilen mücadeleye zarar verme amacı taşır.” dedi.

Son günlerde terörle mücadelede etkin görevler üstlenen devlet kurumlarının hedef alındığına dikkat çeken Özdemir yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Terörü hem sınır içinde hem de sınır ötesinde yok etmek ve kaynağında kurutmak üzere güvenlik güçlerimizin her türlü fedakarlıkla sergilediği üstün ve destansı gayret, tarihi öneme sahiptir. Allah hepsinden razı olsun.

Türkiye terörle mücadelede tarihin en başarılı noktasındadır.

Milli Savunma ve İçişler Bakanlarımızın bu kapsamda kendi kurum ve çok değerli personelleri ile yürüttüğü çalışmalar millet olarak hepimiz nazarında dua, rıza ve övgüyle karşılanırken, buna karşın rezil senaryolarla hedef alınmaları kirli ve beyhude bir eylemdir.

Türkiye’yi içeriye hapsetmeye çalışırken dışarıya karşı zayıflatmaya uğraşan, toplumsal huzuru bozmaya yeltenen, devlet kurumlarını sinsice hedef alan kirli girişimler görülmüştür ve sahiplerinin başını elbette yiyecektir.”

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.