Flaş Haber :
Hava Durumu

Kötü komedyen Özgür Özel!

30 Kasım 2022
161 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Milletimizden aldığı oyu arka kapıdan HDP’ye ipotek eden CHP’nin sözcüsü, kötü komedyen Özgür Özel! Haddini aşarak durumu toparlamaya çalışsan da, CHP’nin düştüğü zillet çukurunda çırpınsan da, 6’lı zillet masasının Anayasa Önerisi sınıfta kalmıştır." ifadesini kullandı.

CHP'li Özgür Özel için "Kötü komedyen" tanımını kullanan Büyükataman'ın ifadeleri şu şekilde;

"Milletimizden aldığı oyu arka kapıdan HDP’ye ipotek eden CHP’nin sözcüsü, kötü komedyen Özgür Özel! Haddini aşarak durumu toparlamaya çalışsan da, CHP’nin düştüğü zillet çukurunda çırpınsan da, 6’lı zillet masasının Anayasa Önerisi sınıfta kalmıştır.

Sınırını aşan Özgür Özel’in Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin ilkeli ve dürüst duruşunu, her zaman Türkiye’den taraf olan tavrını idrak edebilmesi elbette mümkün değildir.

CHP’li Özgür Özel, yalan ve yanlış görmek istiyorsa; “Kulak çekme, çelme takma” üzerine inşa ettikleri zillet masasına bakmalıdır. Rezillik görmek istiyorsa; CHP seçmeninin iradesini ABD ve İngiltere’de Türkiye düşmanlarına peşkeş çeken Kılıçdaroğlu ve CHP’sine bakmalıdır.

Zillet masasının açıkladığı Anayasa önerisinde; parti kapatma, dokunulmazlıklar ve yerel yönetimlerle ilgili açıklamalara bakıldığında, bu önerinin HDP’nin gönlünü hoş etme hassasiyeti ile hazırlandığı ve milletimize hiçbir faydası olmadığı açıkça ortadadır."

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.