Flaş Haber :
Hava Durumu

“Komşum Nasılsın?” ziyaretleri başladı

23 Kasım 2022
109 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Twitter hesabından "Komşum Nasılsın? buluşmaları kapsamında ilk toplantımız İstanbul Üsküdar Yavuztürk mahallesinde gerçekleştirilmiştir." ifadesini kulllandı.

MHP'li Yalçın sosyal medya hesabı üzerinden şu ifadeleri kullandı;

“Adım Adım 2023;’Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları” temalı programlarımızın ardından başlatmış olduğumuz “Komşum Nasılsın?” buluşmaları kapsamında ilk toplantımız İstanbul Üsküdar Yavuztürk mahallesinde gerçekleştirilmiştir.

MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter beyinde telefon bağlantısı ile katıldığı toplantı İstanbul il teşkilatımız tarafından gerçekleştirilmiştir.

“Komşum Nasılsın?" temalı ev ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. İnanıyoruz ki 2023 Haziran'ında zafer, Hakk'a inananların ve haklıların olacaktır."


https://v.turkgun.com/storage/files/videos/2022/11/23/2-
mhp-genel-baskan-yardimcisi-ista-r5CX.mp4


********
İllerimizin birçoğunda çeşmelerin yapımına başlandı, süreçleri yakinen takip edilmektedir

Yalçın: İllerimizin birçoğunda çeşmelerin yapımına başlandı, süreçleri yakinen takip edilmektedir
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatlarıyla başlatılan “Adım Adım 2023; ’Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları” kapsamında yapılan faaliyetler hakkında açıklama yaptı. 

Yalçın, her ilimizde su ihtiyacı bulunduğu belirlenen bir köye çeşme hayratı yaptırılması kararı alındığını aktarırken vakfedilen faaliyetler hakkında bilgi verdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı, MHP İstanbul Milletvekili Semih Yalçın'ın açıklaması şöyle;

"1-8 Ekim 2022 tarihinde Sayın Genel Başkanımızın talimatlarıyla başlattığımız “Adım Adım 2023; ’Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları” kapsamında sürece katkıda bulunmak için her ilimizde su ihtiyacı bulunduğu belirlenen bir köye çeşme hayratı yaptırılması kararı alınmıştı.

Çeşme hayratı yaptırılıp vakfetme kararı neticesinde ilk çeşme hayratı Rize İl Başkanlığımız tarafından Güneysu ilçesi Bulutlu köyümüzün kullanımı için yaptırılmış ve vakfedilmiştir.
Akabinde Kırşehir İl Başkanlığımız tarafından Çiçekdağı ilçesi Kızılcalı köyü, Kütahya İl Başkanlığımız tarafından Merkez ilçe Perli köyümüzün kullanımı için çeşmelerimiz yaptırılmış ve aynı şekilde vakfedilmiştir.

İllerimizin birçoğunda çeşmelerin yapımına başlanmış süreçleri Genel Merkezimiz tarafından yakinen takip edilmektedir."


Silifke’de MHP’liler komşu ziyaretinde
Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde “Komşum Nasılsın” ziyaretlerine ilçeye bağlı Kabasakallı ve Sömek mahallelerinden başladıklarını açıkladı.

Silifke’de MHP’liler komşu ziyaretinde - Sayfa 1
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda “Komşum Nasılsın” ziyaretlerine Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Başkanı Kıvanç Derya ve Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz’le birlikte Kabasakallı ve Sömek mahallelerinden başladıklarını bildiren İlçe Başkanı Levent Nogay, ziyaretin amacının Cumhur İttifakının hedeflerini ve muhalefetin tutumunu milletle yakından paylaşmak olduğunu vurguladı. 
Silifke’de MHP’liler komşu ziyaretinde - Sayfa 2
Kabasakallı ve Sömek mahallelerinde vatandaşlar ve Mahalle Muhtarları Hasan Deveci ve Cengiz Ünver tarafından coşku ile karşılanan MHP heyeti, burada vatandaşlarla sohbet ederek Haziran 2023’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu bir kez daha hatırlattılar.

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Kabasakallı mahallesinde düzenlenen ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretinde yaptığı konuşmada, cumhur ittifakı bir belediye olarak Silifke’ye ve Silifkelilere hizmet etmeye devam ettiklerini söyledi.
Başkan Altunok, partisi MHP tarafından başlatılan ‘Komşum Nasılsın’ toplantılarında cumhur ittifakının başarısını ve gelecek hedeflerini halka anlatarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2023 seçimlerinden daha güçlü bir şekilde çıkmasına destek vereceklerini ifade etti.

Silifke’de MHP’liler komşu ziyaretinde - Sayfa 3
Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay’da konuşmasında, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli tarafından başlatılan 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik çalışmalar çerçevesinde ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretlerine biz de ilçemize bağlı Kabasakallı ve Sömek mahallelerimizden başladık.
Silifke’de MHP’liler komşu ziyaretinde - Sayfa 4
Belediye Başkanımız Sadık Altunok, KAÇEP Başkanımız Kıvanç Derya, Ülkü Ocakları Başkanımız Mehmet Gürbüz ve tüm yöneticilerimizle birlikte vatandaşlarımızı ziyaret ederek, cumhur ittifakımızın hedeflerini ve muhalefetin durumunu da milletimizle paylaşmaya devam edeceğiz.
2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kadar ilçemizin her köşesine ulaşarak vatandaşlarımızla buluşacağız.
Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin işaret ettiği gibi Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu seçimlerden daha güçlü bir şekilde çıkması için tüm ekibimizle birlikte cumhur ittifakı ruhuyla yılmadan yorulmadan çalışacağız” diyerek ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretlerinin devam edeceğinin altını çizdi. 

Silifke’de MHP’liler komşu ziyaretinde - Sayfa 5
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.