Flaş Haber :
Hava Durumu

KILIÇDAROĞLU'NA TAVSİYEMİZ; TÜRKİYE'NİN MESELELERİNE ANKARA MERKEZLİ BAKMASIDIR

15 Eylül 2022
77 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Sakarya Meydan Savaşı ile ilgili söylemleri hakkında açıklama yaptı. Akçay açıklamasında, Kılıçdaroğlu'nun sözlerinin Kurtuluş Savaşı hakkında bilgisi olmadığını ortaya koyduğunu söylerken Kılıçdaroğlu'dan için "Hem de memleket coğrafyasını bilmediğini ortaya koymaktadır. Ayrıca Atatürk’ün Nutuk'unu da okumadığı anlaşılmaktadır." dedi.

Konuyla ilgili MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay'ın Kılıçdaroğlu'na, Ankara'dan yola çıktığında önce Polatlı yakınındaki ( CHP Genel Merkezi'ne 60 km) Sakarya Savaşı'nın idare edildiği Alagöz Karargah Müzesi'ne ziyaret tavsiyesinde bulunduğu açıklaması şöyle;

MİLLİ ÇIKARLARIMIZA MUHALEFET EDEN KILIÇDAROĞLU'DAN DA BU BEKLENİRDİ

"Kılıçdaroğlu'nun Sakarya Meydan Savaşı ile ilgili talihsiz sözleri hem Kurtuluş Savaşımız hakkında bilgisi olmadığını hem de memleket coğrafyasını bilmediğini ortaya koymaktadır.
Ayrıca Atatürk’ün Nutuk'unu da okumadığı anlaşılmaktadır.

Resim

"Bugünkü CHP ile Atatürk’ün CHP'si arasında dünyalar kadar fark var" diyerek Atatürk düşmanlarını CHP'ye dolduran,terör örgütleriyle işbirliği yapan, milli çıkarlarımıza muhalefet eden, ülkesine ve tarihine emperyalistlerin gözüyle bakan Kılıçdaroğlu'ndan da bu beklenirdi.

KILIÇDAROĞLU'NA TAVSİYEMİZ; TÜRKİYE'NİN MESELELERİNE ANKARA MERKEZLİ BAKMASIDIR

Kılıçdaroğlu'na tavsiyemiz Ankara'dan yola çıktığında önce Polatlı yakınındaki ( CHP Genel Merkezi'ne 60 km) Sakarya Savaşı'nın idare edildiği Alagöz Karargah Müzesi'ni ziyaret etmesidir.

Resim

Akabinde Polatlı Tarihi Alanlar Müzesi'ni ve şehitlikleri ziyaret ettikten sonra Polatlı'nın çıkışında yolun solundaki Kartaltepe Mehmetçik Anıtı ile Müzeyi ve sağındaki Duatepe'yi ziyaret etmesidir.
Türkiye’nin tarihine, coğrafyasına ve meselelerine Ankara merkezli bakmasıdır."

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.