Flaş Haber :
Hava Durumu

İP’li Dervişoğlu’na: Geçmişini yok sayan Mankurt

04 Mayıs 2022
128 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “Milliyetçi Hareket Partisi olmasaydı Adalet ve Kalkınma Partisi bugün iktidarda olamayacaktı. Dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisine verilmiş oyların aslında Adalet ve Kalkınma Partisine verilmiş oylardan sayılacak” diyen İP Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu’na çok sert tepki gösterdi.

MHP İl Başkanı Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

''Türk siyasetinde CHP’nin,HDP’nin peşine takılıp oraya sürüklenenlerin hazin sonlarını ibretle izliyoruz.Hele bu sürüklenenler kendi içimizden ayrılanlar olursa bu bizler açısından daha acı olmaktadır.Bu ibretlik vakalardan birisi de İP İzmir Milletvekili Musavat Dervişoğlu’dur.

Bu şahıs son zamanlarda CHP ve HDP’nin gözüne girmek adına geçmişini yok sayan Mankurt gibi söylemlerde bulunmakta ve MHP’ye yönelik hadsizliğine her gün birini eklemektedir. Yeni kapısında yeni kimliğini güçlendirmek için bunu yapmaktadır.

“CHP’ye oy akışını sağladık” diyen bu Mankurt’un partisi İP’in Genel Sekreteri değil miydi? MHP’ye verilen oylar AK Parti’ye gidiyorsa, İP’e verilen oylar CHP’ye, HDP’ye gitmiyor mu? Yerel seçimlerde aday çıkarmayıp CHP’nin adaylarına HDP ile birlikte oy veren bunlar değil mi?

Cumhur ittifakı güçlü bir şekilde milli konularda,terörle mücadelede işbirliği halinde iken Diyarbakır Sur’daki PKK’lılara ağıtlar yakan,“Kıbrıs’ı Kıbrıslılara bırakalım” diyen,İzmir’i Yunanlaştırma,Rumlaştırma adımları atan Tunç Soyer’le neyin samimiyetini yaşıyorsun Mankurt?

İP’e verilen her oy CHP’ye, HDP’ye verilen oy, Mehmetçiğe Türkiye’de, Suriye’de, Irak’ta sıkılan kurşundur. Kemal Kılıçtaroğlu'nun teskere ihanetinin üstünü örtmek için “HDP meşrudur” diyerek kelime cambazlığı yapan Mankurt sen aynada kendine bak!

MHP’ye verilen her oy vatana sahip çıkmaktadır. Cumhur ittifakına verilen her destek güçlü Türkiye’nin sigortası, düşmanlarımız karşısında milli bir zırhtır.''

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.