Flaş Haber :
Hava Durumu

Gerçeği öğrenmek mi istiyorsunuz!..

08 Ocak 2023
212 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Ön yargılarınızdan kurtulun, Berrak bir kafa ve vicdanla; Sinan Ateş cinayetinin bilinmeyenlerini bir de 15 Temmuz Gazisi Hemşehrim Turgut ASLAN'dan dinleyin.

Gerçeği öğrenmek mi istiyorsunuz!..
Şimdiye kadar duyduklarınızı bir tarafa atın,
Etki ajanlarının algı opersyonu amaçlı senaryolarını kafanızdan çıkarın,,
Ön yargılarınızdan kurtulun,
Berrak bir kafa ve vicdanla;
Sinan Ateş cinayetinin bilinmeyenlerini bir de 15 Temmuz Gazisi Hemşehrim Turgut ASLAN'dan dinleyin.
Lütfen dikkatli bir kaç defa okuyun çünkü bazı şifreler var yazının bütünün de..

İhsan Akan 
*******
''Sinan Ateş cinayetinin Türkiye seçimlerine birkaç ay kala gerçekleştirilmesi ve olayın ardından bir kaç saat içinde konunun MHP ile ilişki bir cinayetmiş gibi servis edilmesi düşünüldüğü gibi gelişigüzel ve sıradan bir olay değildir! Bu cinayetin tüm süreçleri ortaya çıktıkça, özellikle olay anının kızgınlığı ve duygusallığı ile MHP’nin kurumsal kimliğine ve Ülkü Ocakları teşkilatına yönelik sert tepki gösterenler mantıksal süreçlerle olayın asıl amacının ne olduğunu ve operasyonun MHP’ye yönelik olarak yürütüldüğünü göreceklerdir. 
Nitekim daha önce yaptığım paylaşımlarda ABD merkezli olarak kurulan, kısa adı CEP olan ve Ülkü Ocakları'nı 'Terör Örgütü' ilan etmek için lobi çalışması yapan kuruluştan ayrıntılı olarak bahsetmiştim. Yine aynı amaçla kurulmuş olan bir başka kuruluş ise Haziran 2021'de ABD de kurulan 'Türk Demokrasi Projesi' isimli organizasyon da da MHP ve Ülkücü kuruluşlar üzerine yoğun bir çalışma yürütüldüğü görülmektedir. 
Haziran 2021'de kurulan derneğin yönetim kadrosu ve finansörlerine baktığımızda aynı ABD’li senatör, temsilciler meclisi üyesi ve ABD’ye kaçmış olan fetöcü üst düzey teröristlerin olduğu görülmektedir. FETÖ'cü eski polis Süleyman Özeren, firari CHP'li Aykan Erdemir, eski ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, CFR Üyesi Norm Roule gibi isimler Haziran 2021'de kurulan bu derneğe dahil edilen yeni isimlerdir.
Peki bu dernek ana amacı olarak neyi benimsemiş dersiniz? 
2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Sn. Erdoğan'ı devirerek ABD politikalarına uygun bir muhalefet organizasyonunu iktidara getirmek! 
Konu hakkında ayrıntılı bilgi bir önceki flood da incelenebilir. 
Peki fetö merkezli haber ve sosyal medya sayfalarının olayla ilgili MHP’nin ilgisi olduğu yönündeki en yoğun yürüttüğü konu neydi?
Bu konuya baktığımızda olayı gerçekleştiren tetikçilerin bir şahıs tarafından araçla taşındığı, bu şahsın da olaydan sonra MHP milletvekili Olcay Kılavuz’un evine gittiği buradan da polis takibi sonucunda alındığı, bu sırada Kılavuz’un şahsı vermek istemediği hatta polis korumalarının da araya girerek gelen emniyet birimlerine zorluk çıkardığı fakat emniyetin almakta direnince şahsı alarak emniyete götürdüğü ve buradan da siyasi baskı sonucu serbest bırakıldığı yoğun olarak anlatılmıştır. 
Emniyet İstihbarat ile yaptığım görüşmelerde olayın hiç de öyle olmadığı ve anlatılanların yüzde doksanının yalan olduğunu öğrenmiş bulunuyorum. 
Şöyle ki; Ateş cinayeti işlendikten sonra tetikçi ve motoru kullanan şahıs oradan uzaklaşıyor ve emniyet bu şahıslara yönelik operasyon başlatıyor. Fakat olayın MHP ve Ülkü Ocaklarına yönelik genişletilmesini isteyen yapılar, olayla MHP bağlantısı kurmak maksadıyla uzun yıllar ülkü ocaklarında görev yapmış olan ve Olcay Kılavuz ile yıllara uzanan bir dostluğu bulunan Tolgahan Demirbaş hakkında ‘kendisini olay yerinde gördükleri ve Demirbaş’ın aracının da orada olduğu’ yönünde ihbarda bulunuyorlar. 
Bu ihbar klasik fetö yöntemlerinde olduğu gibi yurt dışı merkezli olarak 8 ayrı kişi ve telefon üzerinden yapılıyor. 
Olayın yeni yaşanmış olması ve emniyetin dikkatli çalışması nedeniyle her cinayet vakasında olması beklendiği üzere Demirbaş’ın telefonu üzerinden yer tespiti yapılıyor. 
(Fetöcü sayfaların iddia ettiği gibi fiziki bir takip veya tespit söz konusu değil, tamamen şikayete bağlı olarak : teknik takip gerçekleşiyor) Ankara’da kendine ait evi olan ve burada ikamet eden Demirbaş’ın, normalde karakoldan veya emniyetten aransa hiç sorgulamadan ifadeye gidecek biri olarak tanınan biridir. Ancak olayın sıcak olmasından dolayı (burada emniyet personelinin art niyetli olduğunu düşünmüyorum) yer tespiti yapılan adrese gidiliyor ve kapıya çıkan Kılavuz’a Demirbaş’ın evde olup olmadığı soruluyor. Evet kendisi misafirim buyrun diyen Kılavuz’a emniyet tarafından Demirbaş hakkında şikayet olduğu ve ifadesine başvurulacağı söylendiğinde Demirbaş tarafından kendine ait araçla emniyete gidilmiş ve konu hakkında ifade verilmiştir. 
Ayrıca Demirbaş’ın yine şikayet nedeniyle aracında arama ve ayrıntılı olay yeri incelemesi yapılmıştır. 
T24 haber sitesindeki haberde de görüleceği gibi dosyasının boş olması, tamamen olayın MHP’ye yönelik bir nitelik kazanması amacıyla basit bir ihbara yönelik ifadesi alınan Demirbaş, bütün kameraların izlenmesi ve teknik süreçlerin tamamlanması sonrasında yaklaşık 4-5 saat sonra savcılık kararıyla serbest bırakılmıştır. 
Kendisinin Ankara’dan ayrılmadığı ve emniyetten gelecek ilk telefonla ifade veya bilgi vermek için emniyete gidecek durumda olduğunu teyit etmiş bulunuyoruz. 
Peki bunca yalan haber ve bu kadar yalan içerik ile yapılmak istenen nedir?
Fetöcülerin yalan merkezi haline gelmiş olan Tony Salvatore, Diken, Muhbir Cevheri Güven gibi sayfa ve kişiler üzerinden MHP’nin kurumsal kimliğine yönelik saldırı ve operasyonların tek bir amacının olduğu görülmektedir. 
Özellikle bu gün, daha önce Devlet Bahçeli’ye bir program sırasında karşılayarak selam duran bir emniyet müdür yardımcısı üzerinden “hepinizden hesap soracağız”, “sen kimin emniyet müdürüsün, nitelikli müdürleri khk ile ihraç ettiniz, koltuklarını gasp ettiniz”, “Biz khklılar döndüğümüzde bütün ülkücülerden hesap soracağız” benzeri paylaşımların yoğunlaştığı görülmektedir. 
Burada görüleceği üzere bu olayın kurgulanması, uygulanması ve sonuçları açısından her aşamasında fetö manüplasyonları yoğun bir şekilde gözlemlenmektedir. 
Oysa olayın düğüm noktalarından biri olan Doğukan Çep verdiği ilk ifadesinde Ateş ile daha önce genel başkanlığı sırasında birkaç kez görüştüğünü, kendisinden yargıtayda bulunan dosyası için yardım istediğini fakat kendisine yardımcı olmaması nedeniyle aralarında bir husumet oluştuğunu anlatarak bu nedenle yaralamak maksatlı saldırıda bulunduklarını anlatmıştır. 
Şüphesiz Olay doğru ve yanlışları ile tüm boyutlarıyla ortaya çıkacaktır. 
Nitekim kripto fetöcü merkezlerin her gün Ülkü Ocaklarında yöneticilik yapan çeşitli isimler hakkında yalan ihbarda bulunduğu, bu ihbarların toplamda 70’i geçtiği, yapılan emniyet incelemelerinde olayla ilgili hiçbir bağlarının bulunmadığının tespit edilmesi nedeniyle emniyetin gereksiz bir şekilde meşgul edildiği de aldığımız bilgiler dahilinde. Emniyet güçlerinin çok yoğun bir şekilde çalışması neticesinde şu ana kadar yapılan çalışmalar olumlu sonuçlar vermeye başlamış ve olayla ilgili tetikçi hariç neredeyse herkes yakalanmıştır. 
Emniyet çok üstün ve liyakatli bir çalışma yürütmektedir.
Fetöcü alçaklar ise olayı bir rövanş haline getirerek emniyeti yavaşlatacak her türlü çalışmanın bir parçası haline gelmişlerdir. Ancak bu olay üzerinden daha önce hiç bir Ülkücü için canı yanmamış olan CHP, İP, İşci Partisi ve hatta HDP’yi dahi bir araya getiren büyük gücün kimler olduğu unutulmamalıdır. 
Mersin’de öldürülen Ülkücü genç için tek satır yazamayıp aksine ölümüyle eğlenenler, Ateş için MHP’den ahde vefa veya taziye beklemeyecektir! 
Ateş’in, Ozan Arif’in : taziyesinin yayınlanmadığı dönemde muhaliflere yönelik kendi ifadesinde söylediği gibi “kimsenin ödediği bedeller, yaşadığı sıkıntılar hareketimizi yok saymasına ve hareketimize yönelik muhalefet yapmasına dayanak olmayacaktır” 
Bu nedenle Milliyetçi-Ülkücü harekete en çok sahip çıkılacak, an fazla destek verilecek dönemden geçiyoruz. Kimse bu kalenin yıkılması durumunda fetötün tekrar iktidara geleceğini aklından çıkarmasın. 
Fetö bu ülkeyi tekrar ele geçirdiğinde ise hiç bir ülkücüyü muhalif veya yandaş diye ayırmayacaktır buna emin olun! ''

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.