Flaş Haber :
Hava Durumu

Gazetecilik fedakarlık isteyen mesleklerin başında gelmektedir

10 Ocak 2023
153 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP Van Milletvekili aday adayı Cancan'dan 10 Ocak çalışan gazeteciler günü mesajı

MHP Van Milletvekili aday adayı Yahya Cancan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yaptığı basın açıklamasında, "Gazetecilik fedakârlık isteyen mesleklerin başında gelmektedir" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van Milletvekili aday adayı Yahya Cancan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yaptığı basın açıklamasında, "Gücünü halktan alarak mesai kavramı gözetmeden çalışan ve Milletimizin sesi olan basın mensuplarının ağır şartlarda çalıştığının farkındayız. 

Gazetecilik fedakarlık isteyen mesleklerin başında gelmektedir" dedi.

MHP Van Milletvekili aday adayı Yahya Cancan, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Her türlü zor çalışma şartlarına rağmen, ilimizde görev yapan değerli basın mensupları görevlerini özveriyle yapmaktadırlar. 

Basın kuruluşlarında görev yapan gazeteciler, toplumun çıkarlarını göz önünde bulundurarak halkın doğru haber alma özgürlüğü yolunda hizmet etmek gibi büyük bir görevi üstlenmiş durumdadır.

Yine Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin ifade ettiği gibi "Şüphesiz demokrasi haber alma ve ifade özgürlüğüyle güçlenir ve zenginlik kazanır. 

Bin bir güçlükle mesleklerini icra etmeye çalışan değerli gazetecilerimizin çabaları takdir edilmesi gereken bir durumdur."

Tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak  Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile kamuoyunun sesi olma görevini yürüten tüm gazeteci arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.