Flaş Haber :
Hava Durumu

Bildirici, Türk Eğitim-Sen Gaziantep Şube başkanlığı adaylığını açıkladı

06 Ekim 2021
1171 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi genel koordinatörü Salih Bildirici, Türk Eğitim Sen Gaziantep Şube başkanlığına adaylığını açıkladı.

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi genel koordinatörü Salih Bildirici, Türk Eğitim Sen Gaziantep Şube başkanlığına adaylığını açıkladı.Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi genel koordinatörü Salih Bildirici, Türk Eğitim Sen Gaziantep Şube başkanlığına adaylığını açıkladı.

Bildirici, yaptığı açıklamada, her zaman “gönül davası” olarak gördüğü Türk Eğitim-Sen’in 7. Olağan Genel Kurulu sürecinin başladığını belirtti. 16 Ekim 2021’de tüm ilçe ve seçim bölgelerinde şube delege seçimi yapılacağını ifade eden Bildirici, 13-14 Kasım 2021’de de şube genel kurulunun gerçekleştirileceğini söyledi.

Bildirici, şöyle devam etti:

“Siz de takdir edersiniz ki Gaziantep’te eğitim çalışanlarının sorunlarına hızlı ve köklü çözümler üretilmesi ancak etkin çözüm yöntemleriyle inisiyatif alabilen genç, dinamik, güler yüzlü ve güçlü bir yönetim anlayışıyla mümkün olacaktır. Gaziantep’in bir evladı olarak ilimizde Türk Eğitim-Sen’i hak ettiği yere taşıyarak sonraki genel kurulda yetkili sendika yapmak birinci önceliğimizdir.”

Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle üyeler arasındaki dostluk bağlarını güçlendirerek dinamik bir yapıyı hedeflediğini vurgulayan Bildirici, karar alma süreçlerinde tüm üyelerin, işyeri temsilcilerinin ve yönetim kurulunun aktif katılımını sağlamayı başarılı olmanın anahtarı olarak gördüğünün altını çizdi. Üyelerin özlük hakları ve çalışma koşullarının iyileştirilmesiyle ilgili taleplere etkin ve hızlı bir şekilde dönüt vererek olumlu sonuçlandırmanın ana hedefleri arasında yer aldığını ifade eden Bildirici, şunları kaydetti:


 
“Eğitim camiamızın paydaşlarıyla güçlü bir iletişim kanalı oluşturarak, değişimi ve gelişimi öncelikleri arasına alan bir yönetim anlayışını işe koşmak, akademik dünyayla güçlü bağlar kurarak bilimin ışığında sendikacılık yapmak ve en önemlisi eğitim çalışanlarımızın ihtiyaç duyduğu her anda yanında olmak amacıyla Türk Eğitim-Sen Gaziantep şube başkanlığına adayım. Yapılacak seçimin ülkemize, eğitim camiamıza ve sendikamıza hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim bizleri milletimizin hizmetinden ayırmasın. Var Olsun Türk Eğitim Sen, Var Olsun Teşkilat.”

Salih Bildirici Kimdir?

1982 yılında Gaziantep’in Nizip ilçesine bağlı İkizce köyünde doğan Salih Bildirici, ilk, orta ve lise öğrenimini Gaziantep’te tamamladı. Muğla Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği Bölümünden mezun olan Bildirici, yüksek lisans eğitimimi Gaziantep Üniversitesi Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi alanında gördü.

Öğretmenlik mesleğine Diyarbakır’ın Lice ilçesine bağlı Zümrüt köyünde başlayan Bildirici, Diyarbakır’da ve Gaziantep’te öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve müdürlük görevlerinde bulundu. 2015 yılından itibaren Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminde genel koordinatör olarak görev yapan Bildirici, Lice’de başladığı Türk Eğitim-Sen’de, işyeri temsilciliği, ilçe yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkanlığı yaptı. Türk Eğitim-Sen’in çeşitli kademelerinde ve kurullarında görev aldıktan sonra 2017 yılından itibaren Gaziantep şube yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı.


Kaynak:Gazikent27

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.