Flaş Haber :
Hava Durumu

Aldemir'e tepki: “Kişilik bozukluğu”

12 Ocak 2023
96 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, CHP Genel Başkan danışmanı Alaaddin Aldemir'e yönelik "CHP Genel Başkan danışmanı Alaaddin Aldemir, başına bir iş gelirse yayınlansın diye kasetler çekmiş! “Kişilik bozukluğu” yaşayan bu zatın başına gelebilecek en kötü şey zaten gelmiş, adı “CHP’li Ülkücü’ye” çıkmış! Başına bundan daha haysiyetsiz bir şey zaten gelemez" ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, CHP Genel Başkan danışmanı Alaaddin Aldemir'e yönelik "CHP Genel Başkan danışmanı Alaaddin Aldemir, başına bir iş gelirse yayınlansın diye kasetler çekmiş! “Kişilik bozukluğu” yaşayan bu zatın başına gelebilecek en kötü şey zaten gelmiş, adı “CHP’li Ülkücü’ye” çıkmış!
Başına bundan daha haysiyetsiz bir şey zaten gelemez" dedi

MHP'li Durmaz şu ifadeleri kullandı:

CHP Genel Başkan danışmanı Alaaddin Aldemir, başına bir iş gelirse yayınlansın diye kasetler çekmiş! “Kişilik bozukluğu” yaşayan bu zatın başına gelebilecek en kötü şey zaten gelmiş, adı “CHP’li Ülkücü’ye” çıkmış! Başına bundan daha haysiyetsiz bir şey zaten gelemez!

sadir2

CHP’li Aldemir, danışmanlığını yaptığı zatın ve partililerin HDP ile aynı çizgide siyaset yapmasından, Hemen her gün Terörist Demirtaş’ın ve Sorosçu Kavala’nın serbest bırakılmasını istemelerinden, Türk Ordusu’na, Türkiye’ye düşman sözde STK’lara sahip çıkılmasından, HDP kongrelerinde sözde PKK marşında esas duruşta durulmasından, Türk Bayraklarının saklandığı genel merkezlerinde,PKK propagandası yapılmasından rahatsız olmayan Aldemir, biraz şerefin varsa hasbelkader bulunduğun eski sıfatları değil,“CHP danışmanı” sıfatını kullan!

sadir3

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.