Flaş Haber :
Hava Durumu

'Tokat bizim, Biz Tokat'ız'

21 Kasım 2022
91 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut Tokat Merkez'de vatandaşlar ile buluştu.

Her zaman sahada olmaya gayret gösteren, çalınmadık kapı, tutulmamış el ve dokunulmamış gönül kalmayana kadar durmadan, yorulmadan ve ara vermeden çalışmalarını sürdüren MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut'un bu seferki adresi Tokat Çarşısı oldu.
Tokat Çarşısı'nda vatandaşların yoğun ilgi ile karşıladığı Yücel Bulut "Biz, bölgesel anlayış içerisinde siyaset yapmıyoruz.
Biz, bütün Tokat'ın milletvekiliyiz" dedi.


‘MHP’NİN POLİTİKALARI HALKIMIZDAN TAM NOT ALIYOR’

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut "Milliyetçi Hareket Partisi kadroları olarak gücümüzü aldığımız milletimiz ile birlikte olmak, dertleşmek ve istişarelerde bulunmak üzere tüm kadrolarımız ile sahada yer aldığımızı ifade etmek isterim.
Bu ziyaretler esnasında vatandaşlarımızın talep ve beklentileri dinlendi, gerekli notlar alınarak partimizin yetkili kurulları ve ilgili kuruluşlarla paylaşıldı.
MHP’nin takip ettiği politikaların milletimiz nezdinde anlamlı bir karşılığının olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiştir.
Aziz milletimizin; küresel dinamiklerden kaynaklanan mevcut sorunların çözümü için iktidara destek vermeyi sürdürdüğü; sıkıntıların, gerek hükümetçe atılmakta olan kararlı adımlarla, gerekse Cumhur İttifakının tutarlı, temkinli ve soğukkanlı tutumuyla giderilebileceği vurgulanmıştır.

Düzenlenen il toplantıları ve halkla bire bir temaslarla kamuoyunun nabzını yoklama fırsatı da bulunmuş, toplum mühendisliğiyle MHP’nin oylarını gerçek rakamların çok altında göstererek seçmen eğilimlerini başka partilere kaydırmak isteyen, fonlanmış ve ideolojik bazı anketlerin aksine, MHP’ye yönelik teveccühün belirgin surette arttığına şahit olunmuştur" dedi.

MİLLETİMİZİN REFAHI İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK

Yücel Bulut "Cumhur İttifakı karşısındaki çok başlı muhalefetin kendine bir cumhurbaşkanı adayı belirlemekte bile zorlandığı, alternatif siyaset üretemediği bir dönemde MHP’nin ortaya koyduğu misyon ve vizyon; hem ittifakın gelecekte yapacağı hamleler hem de partimizin kendi programı açısından doyurucu olmuştur.
Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yıl dönümüne hem fikren, hem zihnen, hem siyaseten hazır bir kıvama çoktan gelmiştir.
Özellikle tedavüle sokulan algı operasyonları, linç kampanyaları, yalan rüzgarları, itibar suikastları, her gün bir yenisi servis edilerek siyaseti dizayn etmeye, 2023 seçimlerini lekelemeye azmetmek karşılık bulamayacaktır.

Milliyetçi hareket Partisi milli bekamızı ve egemenlik haklarımızı zedeleyecek, tahrip edecek, zaafa uğratacak hiçbir dayatmaya boyun eğmeyecek, gerekli politikalara yön verecektir.
Milliyetçi Hareket Partisi gayri milli bir siyasi ittifakın Cumhuriyet’in yüzüncü yıl dönümünde milli iradenin müdahalesiyle tarihin çöplüğüne atılacağına yürekten inanmaktadır.
Bu çerçevede, MHP Lider Ülke Türkiye hedefleri bağlamında politikalarını belirlemekte ve siyasi münazaralarını bu ülkü çerçevesinde sürdürmektedir.
Bu hedef doğrultusunda Cumhur İttifakının ortaya koyduğu başarı ise, MHP’nin siyasi hayat içerisi de durduğu noktanın doğruluğunu göstermektedir.
Milletimizin refahı, devletimizin bekası ve güvenliği adına Cumhur İttifakının koyduğu iradenin karşısında umutsuzluğu, belirsizliği ve kaosu aşılayanların milletimiz nezdinde karşılığı olmadığı somut olarak görünmektedir" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.