Flaş Haber :
Hava Durumu

Terör unsurları saklanacak yer arıyor

19 Kasım 2022
140 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, güvenlik güçlerine saldırmak için Türkiye düşmanlarıyla aynı sipere girenlerin bulunduğunu belirtti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, güvenlik güçlerine saldırmak için Türkiye düşmanlarıyla aynı sipere girenlerin bulunduğunu belirtti.

Güvenlik güçlerinin terörle mücadelede insan haklarına sonuna kadar saygılı olduğuna, tüm işlem ve eylemleri hukuk kuralları içinde yaptığına değinen Yıldız, "Terör örgütleri PKK, YPG, FETÖ ve DEAŞ gibi emperyalizmin aparatlarıyla kesintisiz mücadele eden güvenlik güçlerimiz karşısında terör unsurları saklanacak yer arıyor. Binlerce terör elemanı Türkiye Cumhuriyeti'ne teslim olmak zorunda kaldı. Terörün hareket alanı kısıtlandı, maddi destekleri azaldı, lojistik destekleri de kesildi. Bunlar bazılarının zoruna gidebilir." diye konuştu.

Yıldız, "savunma değil, taarruz" anlayışıyla derin ABD'nin bölgedeki oyunlarının bozulduğunu, terör örgütünün hareket kabiliyetini tamamen yitirmek üzere olduğunu kaydetti.

Ülkelerindeki zulümden kaçıp Türkiye'ye sığınanlara karşı Türk milletinin tutumunun ortada olduğunu hatırlatan Yıldız, Türk milletinin, tarihin hiçbir noktasında yabancı düşmanlığı yapmadığını, Türkiye'nin, zorda kalan insanlar için her zaman güvenli bir liman olduğunu vurguladı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Çok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.