Flaş Haber :
Hava Durumu

MHP mazluma umudun adıdır

11 Kasım 2022
255 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP tarafından ülke genelinde düzenlenen ‘Köyüm Benim’ sohbet toplantıları vesilesyle Giresun’da bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, MYK Üyeleri Musa Küçük, İdris Aydın ve Volkan Dudu’dan oluşan heyet, Giresun ilindeki köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler. Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye düşmanlarına kaygı, dostlarına güven, mazluma umudun adıdır

Cumhur İttifakı’nın Lider Ülke Türkiye ve yeni bir Türk Asrı, Türkiye Yüzyılı için durmadan çalıştığına dikkat çeken Yıldırım, “Ülkemiz tarihi birikimine, kültürel zenginliğine, beşeri kaynaklarına ve gelişme heyecanına en çok hitap eden Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile dünyada eşi görülmemiş bir ivme ile atılıma kalkmıştır.
Siyasette, ilimde, teknikte, teknolojide, askeri alanda pek çok başarıya imza atmaktadır. 
 
Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılı ile birlikte Türk Asrı, Türkiye Yüzyılı başlayacaktır.
Yurt içinde ve yurtdışında görevi başında olan kahraman güvenlik güçlerimizin omuzlarında, karşılıksız fedakarlıkları ile oluşan güven ve huzur ortamında, milli ve manevi değerlerimizin ışığında kökü mazide, gözü atide olan bir ruh ile Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla 2023 Lider Ülke Türkiye’yi inşa ediyoruz.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye’yi hak ettiği yere, bölgesinin en güçlü ülkesi haline getirdik." ifadelerini kullanırken sözlerini şöyle sürdürdü:

GELECEĞİ BİRLİKTE İNŞA ETMEK İÇİN SÖZLEŞTİK.

"Şimdi ise ülkemizi bununda daha ötesinde bir dünya devleti yapmaya and içtik/yemin ettik.
 
Bizler Türk Dünyası’nın Bilge Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin izinde, Bilge Kağan’ın “Gece uyumadım, gündüz oturmadım” sözünü şiar edinerek, İlk önce 9 ilimizde “Bölge Toplantılarımızı” tamamladık.

Ardından yurdumuzun tamamında, 81 İlimizde “Adım Adım 2023; İl İl Anadolu” temalı çalışmalarımızı tamamladık.

Ardından 966 ilçemizde “İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” temalı çalışmalarımızı gerçekleştirdik.

Şimdi ise “Adım Adım 2023; Köyüm Benim Sohbet Toplantıları” temalı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Gittiğimiz her yerde esnafımızla, çalışanlarımızla, muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, kanaat önderlerimizle buluştuk, düşüncelerimizi paylaştık, dertleri dinledik, geleceği birlikte inşa etmek için sözleştik.

"BÜYÜK TÜRK MİLLETİI 2023 YILINDA CHP,HDP, İP VE DİĞER TÜM YEDEKLERİNE HAKETTİĞİ DERSİ VERECEK, TARİHİN TOZLU SAYFALARINA GÖMECEKTİR, GÖNDERECEKTİR"

Türkiyede yalan siyasetin, tavizkar zihniyetin temsilcisi olan CHP ve Kılıçdaroğlu hem icazet dilenmeye, hem de ülkemizi şikayet etmeye,ülkemiz hakkında iftiralar atmaya önce ABD’ye gitmiş ardından Birleşik Krallık sokaklarında gezmiştir.

ABD’de kayıp 8 saatin hesabını veremeyen Kılıçdaroğlu, önce ABD’de, ardından Birleşik Krallık’ta ülkemize haksız ve mesnetsiz olarak itham edilen şaibeli iftiraların sözcüsü, müstevlilerin figüranı, ihanetin ve işbirlikçiliğin taşeronu konumundadır.
Bu ihanet yetmezmiş gibi zillet İttifakının bir diğer paydaşı olan İP, ABD’ye gitmiş ve orada açıkça “müstakbel iktidarımızda” cümleleri ile ABD’den icazet almaya gittiklerini çok açık bir şekilde itiraf etmişlerdir. 

Büyük Türk Milleti 2023 yılında CHP,HDP, İP ve diğer tüm yedeklerine hakettiği dersi verecek, tarihin tozlu sayfalarına gömecektir, gönderecektir.
 
Biz, Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak yalnızca ve yalnızca büyük Türk milletinin ferasetine güveniyoruz, büyük Türk milletinin irfanına inanıyoruz ve büyük Türk milletinin cesaretini biliyoruz.
Yetkiyi sadece milletimizde görüyor ve milletimizden istiyoruz. Hasma kaygı, dosta güven, mazluma umut olan Milliyetçi Hareket Partisidir.
Bu toprakları vatan yapan ecdadımızdan aldığımız ilhamla, girdiğimiz her mücadeleyi başarıyla sonuçlandıracak kabiliyete,çalışkanlığa,akla ve azme sahibiz ve Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında ülkemizi zirveye çıkartmakta kararlıyız.

2023 yılında Cumhur İttifakı ile, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye’nin önlenemez yükselişi devam edecek ve Lider Ülke Türkiye asra damgasını vuracaktır."

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.