KILIÇDAROĞLU, TERÖR ÇETELERİNDEN MEDET UMMAKTADIR

11 Mayıs 2022
590 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik yaptığı söylemlerine cevaben bir açıklama yaptı. Büyükataman açıklamasında, "Türk milleti ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile sürekli kavga halinde olan Kemal Kılıçdaroğlu iftira siyasetinin arkasına saklanıp gerçek yüzünü gizleyemeyecektir." dedi.

Açıklamasında, Kılıçdaroğlu'nun her konuda olduğu gibi Suriye konusunda da tutarsız açıklamalarına devam etmekte; katillerden ve Türkiye düşmanı terör çetelerinden medet ummduğunu aktaran Büyükataman, "Kılıçdaroğlu, partisinin belediye başkanıyla girdiği adaylık kavgasının yarattığı panik haliyle Cumhur İttifakı’na ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne saldırmakta ve iradesini ipotek ettiği Türkiye düşmanlarının eline tutuşturduğu iftiraları papağan gibi tekrarlayarak kendini ispat etmeye çalışmaktadır." ifadelerini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın açıklaması şöyle;

TÜRKİYE DÜŞMANLARININ İFTİRALARINI PAPAĞAN GİBİ TEKRARLIYOR...

"Büyük Türk Milliyetçisi Mustafa Kemal Atatürk’ün CHP’sini milliyetsiz taşeronlara peşkeş çeken ve siyasi hayatını ahlaksızlıklar üzerine inşa eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; 10 Mayıs 2022 tarihli grup toplantısında şuursuzca açıklamalarına bir yenisini daha ekleyerek ipe sapa gelmez iddialarla partimize ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye saldırmıştır.

CHP içerisinde ki huzursuzluğu, kim aday olacak kavgasını bir türlü bitiremeyen, partisini fitne ve kaosun merkezi haline getiren, adaylık hırsı ile kendi partililerini tehdit edecek kadar şirazeden çıkan Kılıçdaroğlu’nun düştüğü rezil durum ortadadır.

CHP’li milletvekillerini HDP’nin kapısına bekçi gibi diken, partisinin belediyelerinde eli silahlı teröristlerin istihdam edilmesine tek kelime edemeyen Kılıçdaroğlu’nun “milliyetçilik” kelimesini ağzına alması siyasi duruşunu çelişkiler ve hayâsızlıklar üzerine kurduğunun ispatıdır.

Kılıçdaroğlu, partisinin belediye başkanıyla girdiği adaylık kavgasının yarattığı panik haliyle Cumhur İttifakı’na ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne saldırmakta ve iradesini ipotek ettiği Türkiye düşmanlarının eline tutuşturduğu iftiraları papağan gibi tekrarlayarak kendini ispat etmeye çalışmaktadır.

KILIÇDAROĞLU'NUN ASIL HUZURSUZLUĞU, TÜRKİYE'NİN YÜRÜTTÜĞÜ BAŞARILI OPERASYONLARDIR

Türk milleti ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile sürekli kavga halinde olan Kemal Kılıçdaroğlu iftira siyasetinin arkasına saklanıp gerçek yüzünü gizleyemeyecektir.

Türkiye Cumhuriyeti devleti Suriye’de yürüttüğü başarılı operasyonlarla hem kendi güvenliğini sağlamakta, hem de mazlumların umudu olmaktadır. Kılıçdaroğlu’nun asıl huzursuzluğu da tam olarak budur.

Türkiye Cumhuriyeti’nin bölgemizde bir güç haline gelmesi, sınır güvenliğini sağlaması Kılıçdaroğlu’nun ve talimat aldığı Türkiye düşmanı odakların dengesini bozmaktadır.

Sürekli olarak yalanlarla ve Türkiye Cumhuriyeti’ni yıpratma maksadıyla konuşan, ordumuz Suriye’de kahramanca mücadele ederken askerimizin moralini bozmak için elinden geleni yapan Kemal Kılıçdaroğlu’nun milliyetçilikten bahsetmesi haddi değildir.

KILIÇDAROĞLU, TERÖR ÇETELERİNDEN MEDET UMMAKTADIR

Kılıçdaroğlu her konuda olduğu gibi Suriye konusunda da tutarsız açıklamalarına devam etmekte; katil Esat’tan ve Türkiye düşmanı terör çetelerinden medet ummaktadır.

Bir taraftan sığınmacıları ülkelerine göndereceğim diye içi boş nutuklar atan, diğer taraftan Türkiye’nin Suriye’de güvenli bölgeler oluşturmasına karşı çıkan, Türkiye aleyhine kirli propagandalara hizmetkârlık eden Kılıçdaroğlu’nun hangi yüzüne inanacağız?

Türk devletinin Suriye’de verdiği beka mücadelesinde safını terör örgütlerinden yana belirleyen, “Ben Afrin’e girilmesini asla doğru bulmuyorum”,  “YPG terör örgütü değil,” “YPG bize saldırmaz” diye açıklamalarda bulunarak terör örgütlerinin takdirini toplayan Kılıçdaroğlu riyakârlık görmek istiyorsa aynaya bakması yeterli olacaktır.

Atatürk’ün bağımsızlık ideallerine ihanet eden, sinsi ayak oyunlarıyla CHP’yi terör örgütlerinin yandaşı, dış güçlerin maşası haline getiren, yüzsüzlük konusunda çığır açan Kılıçdaroğlu’na tavsiyemiz haddini bilmesi, ahlaksız yalanlarının arkasına saklanmaktan vazgeçmesidir."

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Piyasalar Piyasalar
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.