Flaş Haber :
Hava Durumu

KANLI'dan 5 Ocak mesajı / Zeydan Karalar'a tepki

04 Ocak 2023
399 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, 5 Ocak Adana’nın Kurtuluş Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.

“Dostumuzu, düşmanımızı; dünü unutmadan istikbale emin adımlarla yürüyoruz. 
Türkiye’nin önü açıktır, geleceğin belirleyici gücü olacaktır.”
“Dünkü düşmanın bugün sadece yöntemi ve aracı değişti”
“İşgalcileri unutmadık, unutmayacağız!”
“Bugün dünden daha iri, daha diri, daha güçlüyüz!”

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Dün Türk ve İslam’a düşman olan işgalci kimler varsa bugün de karşımızdadır; sadece yöntem ve araçları değişmiştir.” dedi.


Yusuf Kanlı’dan Kurtuluş Bayramı mesajı…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıl dönümünde yayımladığı mesajda, “Adana’da katlettiler, gasp ettiler, yaktılar, yıktılar, büyük acılar yaşattılar; bizi öz yurdumuzda esaret altına almak istediler. 
Ülkemizde barış ve huzur içinde yaşadığımız azınlıkları ayartan, kışkırtan ve onlarla birlikte istilaya yeltenen, bizi vatanımızda boğmak isteyen Fransız sömürgeci işgalcileri unutmadık, unutmayacağız.” ifadesini kullandı.


“Dünkü düşmanlar bugün de karşımızda”

Başkan Yusuf Kanlı devamla şunları söyledi:

“Dün Türk ve İslam’a düşman olan işgalci kimler varsa bugün de karşımızdadır; sadece yöntem ve araçları değişmiştir. 
Bir asır önce işgal için azınlıkları kullananlar bugün Fetö’yü, Pkk’yı, diğer terör örgütlerini, sözde sivil toplum örgütlerini, sözde siyasi partileri birer maşa gibi kullanmaktadır. 
Ancak feraset ve basiret sahibi hiçbir vatandaşımız ihanet ve husumet cephesinin tuzağına düşmemiştir, düşmeyecektir.”


“Bugün dünden daha güçlüyüz”

Başkan Yusuf Kanlı “Bilinmelidir ki bugün dünden daha iri, daha diri, daha güçlüyüz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ifadeleriyle ‘Milli birlik ve kardeşlik bağları, devlet ve millet kaynaşması, siyasi ve ekonomik diriliş kararlılığı, cumhurla Cumhuriyet'in kucaklayıcı karakteri önümüzdeki yeni yüzyılın mukavemet kudreti olacaktır.” Dostumuzu, düşmanımızı; dünü unutmadan istikbale emin adımlarla yürüyoruz. Türkiye’nin önü açıktır, geleceğin belirleyici gücü olacaktır.” dedi.

Adana’nızın evlatları olarak canımızı veririz…

“Türk Milli Mücadelesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ilham kaynağı olan Adana’mızın yiğit evlatları olarak canımızı veririz vatanımızı vermeyiz, ezanımızı susturmayız, bayrağımızı indirtmeyiz!” diyen MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, mesajını şöyle tamamladı:

“Bu duygu ve düşüncelerle Adanalı değerli hemşehrilerimin, bu güzel şehirde birlikte yaşadığımız kıymetli vatandaşlarımızın 5 Ocak Kurtuluş Bayramı’nı kutluyor, bütün şehitlerimize, başta Devletimizi Kurucu Lideri Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş bütün gazilerimize, tüm kahramanlarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyor, minnet ve şükran duygularımı ifade ediyorum.”
--

MHP Adana İl Basın Bürosu

Başkan Yusuf Kanlı'dan Zeydan Karalar'a tepki
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE PERSONEL KIYIMI DEVAM EDİYOR.


MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı'dan mağdur işçilere destek!

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından sözleşmeli personellerin işten atılmaya devam edilmesine tepki gösterdi. 

Başkan Yusuf Kanlı, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:
"Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, göreve geldiği günden bu yana, çalışan emekçileri işten çıkartmaya devam etmektedir. 
Bu sefer, yeni yıla yeni umutlarla girmek isteyen sözleşmeli personeli işten atmış, yeni yılı daha şimdiden zehir etmiştir.
 
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sözleşmeli personele memur kadrosu müjdesi vermesi üzerine Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından aksi bir uygulamaya gidilmesi şaşkınlığa neden olmuştur. 
Bu karar hukuka, ahlaka. insan haklarına, anayasaya aykırıdır. 
Cumhurbaşkanımızın, hukuka aykırı şekilde çıkarılan taşeron işçilerin dahi işlerine iade edileceği hususunun açıklaması üzerine alınan bu kararı şiddetle kınıyoruz.
 Tamamen siyasi saiklerle hukuka aykırı şekilde sözleşmeleri feshedilen tüm hemşehrilerimizin yanındayız ve süreci yakından takip ederek bu zulmün son bulması için gereken her türlü yasal tepkinin konulacağından, çalışmanın yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın."
--

MHP Adana İl Basın Bürosu

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.