Flaş Haber :
Hava Durumu

Göztepe Altay maçında olayları çıkartan provokatörleri şiddetle kınıyorum

28 Kasım 2022
146 Haber Okunma   0 Haber Yorum
MHP Genel Sekreter Yardımcısı, İzmir Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Tamer Osmanağaoğlu, dün akşam oynanan Göztepe-Altay karşılaşması ile alakalı, "İzmir'imize yakışmayan görüntülere sahne olan ve nihayetinde maçın tatil edilmesiyle son bulan olayları çıkartan provokatörleri şiddetle kınıyorum." ifadelerini kullandı.

MHP'li Osmanağaoğlu dün akşam oynanan olaylı İzmir derbisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Açıklamanın tam metni şu şekilde;

"Dün akşam oynanan Göztepe Altay maçında çıkan, İzmir'imize yakışmayan görüntülere sahne olan ve nihayetinde maçın tatil edilmesiyle son bulan olayları çıkartan provokatörleri şiddetle kınıyorum.

İzmir'imizin iki köklü takımının şehrimize kazandırdığı değerleri hiçe sayan, Göztepeli ve Altaylı futbolseverlerin de tepkisini çeken, İzmirli hemşerilerimizin tümüyle reddettiği hadiseleri çıkaranların Türk Adaleti önünde hesap verecek olması hepimizi sevindirmiştir.

Olaylarda yaralandığını bildiğimiz Altaylı sporcumuza ve ağır yaralandığını öğrendiğimiz Göztepeli taraftarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, en kısa sürede eski sağlıklarına kavuşmaları için dua ediyorum.

Üç beş kendini bilmezin sebep olduğu bu olay; bugüne kadar köklü spor kulüpleriyle Türk futboluna sayısız katkıda bulunan güzel şehrimiz İzmir'imizin performansını etkilemeyecek, Türk futbolu ve İzmir kazanmaya devam edecektir."

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.