Flaş Haber :
Hava Durumu

Bildirici Türk Eğitim Sen üyeleriyle bir araya geldi.

12 Ekim 2021
677 Haber Okunma   0 Haber Yorum
Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi genel koordinatörü Salih Bildirici, Türk Eğitim Sen Gaziantep Şube başkanlığına adaylığını geçtiğimiz hafta açıklamıştı.

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi genel koordinatörü Salih Bildirici, Türk Eğitim Sen Gaziantep Şube başkanlığına adaylığını geçtiğimiz hafta açıklamıştı.

Bildirici  Türk Eğitim Sen üyeleriyle  bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunarak faaliyetleri hakkında bilgi verdi.


Bildirici; Bu akşam yüreği Türkiye sevdası ile atan cesaret timsali dava arkadaşlarımla bir araya gelerek hasbihal ettik. Kazananın Türk Eğitim Sen olacağı seçim süreci ile ilgili birlik ve beraberlik yemini ettik. İstiklâlimizin sembolü şanlı bayrağımız ve şehitlerimizin kanı ile sulanmış aziz vatanımız ile sorunu olmayan bütün eğitim çalışanlarını kucaklamaya and içtik. Gönül birlikteliğimize katılarak bizi onurlandıran ve mazeret bildirerek gönülleri bizimle olan tüm canlara şükranlarımı sunuyorum. 


Bildirici,Toplumun teşkilatlı olmasını önemsiyorum. Teşkilatlanmış toplum hem meşru araçların güçlenmesini hem de toplumun siyasal bilincinin gelişmesini sağlar. Sendikalar, toplumsal uzlaşının önemli araçlarından birisi olduğun gibi kültürel değişimin getirdiği sosyal sorunların da yeniden inşa sürecinin en önemli aktörleridir. Oluşturacağımız yeni yönetim ile elde etmeyi hedeflediğimiz başarıda lokomotif rol üyelerimizin olacaktır. Bu yönetim anlayışı ile hedefimiz birlik ve beraberlik anlayışıdır" diye konuştu.


16 Ekim Cumartesi günü saat 09.00 ile 17.00 arasında Dr. Cemil Karslıgil ilkokulunda (Şahinbey ilçe milli eğitim yanı) delege seçimlerine tüm üyelerimizi oy kullanmaya bekliyoruz. Kazanan Türk Eğitim-Sen olsun.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
Son YorumlarSon Yorumlar
AnketAnket

MHP'NİN HÜKÜMETE YAKLAŞIMINI NASIL BULUYORSUNUZ?

OLUMLU!
OLUMSUZ!
KARARSIZIM!
LİDER NE DERSE ODUR!
Lig FikstürüLig Fikstürü

Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.