Zillet ittifakı tahrik siyasetini devreye sokmuştur.

27 Mart 2019
375 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Bugüne kadar tehdit diliyle, millet iradesine duydukları kin ve nefret ile Türk düşmanlığında zirve yapanlar 31 Mart seçimine sayılı günler kala yine hortladığını belirterek, ahlaksızca Cumhur İttifakının liderlerine hakaret eden CHP'li Engin Altay'a sert tepki gösterdi.

MHP'li Akçay, CHP’li Engin Altay’a cevaben yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti:
"Seçime günler kala kaybetme korkusunu iliklerinde hisseden Zillet İttifakının elemanları siyaset edebini ve adabını yitirmişlerdir. Teröristleri listelerinden aday göstererek milletin bağrına hançer saplamak için fırsat kollayanlar gemiyi azıya almış, ahlaksızca Cumhur İttifakının liderlerine hakaret etme cüreti göstermektedirler. Terörist sözcüsü CHP'li yöneticilere tavsiyem, konuşurken haddini ve hududunu bilsinler, Sayın Genel Başkanımızın ismini o küfür dolu ağızlarına alırken bin düşünüp bir konuşsunlar.

Zillet ittifakı tahrik siyasetini devreye sokmuştur. Zillet ittifakının militanları şuursuzca Genel Başkanımıza ve Sayın Cumhurbaşkanına saldırmaya, bayağı sözlerle bizleri tahrik etmeye devam etmektedir. Ancak bilinmelidir ki, MHP zillet ittifakının bu ucuz oyunlarına, çakal tezgâhlarına gelmez. CHP’nin ağzından çıkanı kulağı duymayan grup başkanvekili Engin Altay’a ihtaren hatırlatırım ki, liderimize yaptığınız hakaret ve tahrikler elbette karşılıksız kalmayacaktır.

Engin Altay boynundaki tasmanın sahibinin diliyle konuşmuştur. Aklını ve dilini okyanus ötesine teslim etmiş bir mankurttur CHP’li Engin Altay. Teröristlerin diliyle Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Genel Başkanımızı hücreyle tehdit etmek Türk milletinin iradesine düşmanlık ve ihanettir.

Teröristi himaye eden, terörü devlet yönetimine taşımak isteyen CHP’li sözcüler fitne ve fesatın çıbanbaşıdır. Bugüne kadar tehdit diliyle, millet iradesine duydukları kin ve nefret ile Türk düşmanlığında zirve yapanlar 31 Mart seçimine sayılı günler kala yine hortlamıştır. Engin Altay adice tehditleriyle Zillet çamurunda debelenmektedir. Bu kişi Kandil’den ve Pensilvanya’dan aldığı sufleyi çirkef ağzıyla küfre ve tehdide dönüştürmüştür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mirası olduğunu savunan CHP terör örgütlerinin hücre evi, güvenli limanı haline gelmiştir. Kandil’in ve Pensilvanya’nın büyük partisi CHP hadsiz tehditlerle milletimizin iradesine ipotek koyma gayretindedir.

CHP’li Engin Altay 31 Mart’ta milletimizin önüne sandık koyulacakken 10 Mart kehanetinde bulunmuştu. Bu kukla siyasetçi 10 Mart kehanetinden de henüz aklanmamıştır. Şurası açıktır ki, Engin Altay’ın kulağına 10 Mart tarihini fısıldayanlar bugün de Sayın Genel Başkanımızı ve Sayın Cumhurbaşkanını hücreyle tehdit etmesini fısıldamışlardır. Engin Altay tüm bu açıklamalarıyla siyaset dilini terör örgütlerine ve emperyalistlere teslim ettiğini bir kez daha ortaya koymuştur. Demokrasiye inanıyorsa, Türk milletinin iradesine güveniyorsa istifa edip siyasetten elini ayağını çekmelidir. Engin Altay’ın istifasının alınması CHP’nin Türk demokrasisine karşı boynunun borcudur.

Bu zelil şahsiyetin siyaset sahnesinde devam etmesi CHP’nin ayıbı ve ihanetidir. Bu şahıstan Milliyetçi Hareket’in liderine yönelttiği alçak tehditlerin elbette hesabı sorulacaktır. Bu ucuz kabadayı zihniyetinin adi siyaseti 31 Mart’ta sandığa gömülecektir. 31 Mart günü Pensilvanya, Kandil, CHP, İP, HDP, SP kuyruklarını sıkıştırıp Türk milletinin karşısına çıkmaya bir daha cesaret edemeyecekleri bir ders alacaktır."

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "İYİ Parti'nin düştüğü haller zillet ötesi tam bir rezalet halidir. Kendi belediye meclis üyesi listelerinde PKK'lılara yer veren bir partiden ülkeye ne fayda gelir." dedi.

Manisa'ya gelen Akçay, Demirci Belediyesinde Belediye Başkanı Selami Selçuk'u ziyaret etti.

Meclis salonunda belediye meclis üyeleri ve adaylarıyla bir araya gelen Akçay, 31 Mart yerel seçimlerinin Türkiye için çok önemli olduğunu belirtti.

Ülkenin bekası ve karşı karşıya kaldığı tehlikelere karşı Cumhur İttifakı'nın kurulduğunu anlatan Akçay, "Cumhur İttifakı 'ya istiklal ya ölüm' diyor bunlar da ya patlıcan ya domates diyorlar." diye konuştu.

Akçay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in milletin istikbaline, geleceğine domates ve patlıcan kadar önem vermediğini savunarak, "Kılıçdaroğlu'nu dinliyoruz, eskiden 'ne bekası, ne tehdidiymiş, bize mi saldıracaklarmış' derken, şimdi de '16 yıldır ülkeyi AK Parti yönetiyor beka meselesi varsa sorumlusu odur' diyor. Bu tam bir şuursuzluk halidir. Yani Amerika'nın, PKK'nın, FETÖ'nün terör örgütlerinin kabahati yok demektir." ifadesini kullandı.

İYİ Parti'yi de eleştiren Akçay, "İYİ Parti'nin düştüğü haller zillet ötesi tam bir rezalet halidir. Kendi belediye meclis üyesi listelerinde PKK'lılara yer veren bir partiden ülkeye ne fayda gelir. Çünkü 31 Mart'ta çıkacak bir sonucun Türkiye'yi bir zaafa sürüklemesini istiyorlar. 31 Mart seçimlerini Trumpsizden bizden fazla merak ediyor. Avrupa ve terör örgütleri 31 Mart yerel seçim sonuçlarını takip ediyor." değerlendirmesinde bulundu.

Selçuk, ziyaretin anısına Akçay'a ay yıldız motifli el dokuması halı hediye etti.

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay,"Engin Altay boynundaki tasmanın sahibinin diliyle konuşmuştur. 
Aklını ve dilini okyanus ötesine teslim etmiş bir mankurttur 
CHP’li Engin Altay. Teröristlerin diliyle Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Genel Başkanımızı hücreyle tehdit etmek Türk milletinin iradesine düşmanlık ve ihanettir."dedi. 
MHP'li Akçay'ın açıklamaları şu şekilde: 
Seçime günler kala kaybetme korkusunu iliklerinde hisseden Zillet İttifakının elemanları siyaset edebini ve adabını yitirmişlerdir. 
Teröristleri listelerinden aday göstererek milletin bağrına hançer saplamak için fırsat kollayanlar gemiyi azıya almış, ahlaksızca Cumhur İttifakının liderlerine hakaret etme cüreti göstermektedirler. 
Terörist sözcüsü CHP'li yöneticilere tavsiyem, konuşurken haddini ve hududunu bilsinler, Sayın Genel Başkanımızın ismini o küfür dolu ağızlarına alırken bin düşünüp bir konuşsunlar. 
Zillet ittifakı tahrik siyasetini devreye sokmuştur. 
Zillet ittifakının militanları şuursuzca Genel Başkanımıza ve Sayın Cumhurbaşkanına saldırmaya, bayağı sözlerle bizleri tahrik etmeye devam etmektedir. 
Ancak bilinmelidir ki, MHP zillet ittifakının bu ucuz oyunlarına, çakal tezgâhlarına gelmez. 
CHP’nin ağzından çıkanı kulağı duymayan grup başkanvekili Engin Altay’a ihtaren hatırlatırım ki, liderimize yaptığınız hakaret ve tahrikler elbette karşılıksız kalmayacaktır. 
Engin Altay boynundaki tasmanın sahibinin diliyle konuşmuştur.
 Aklını ve dilini okyanus ötesine teslim etmiş bir mankurttur 
CHP’li Engin Altay. Teröristlerin diliyle Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Genel Başkanımızı hücreyle tehdit etmek Türk milletinin iradesine düşmanlık ve ihanettir. 
Teröristi himaye eden, terörü devlet yönetimine taşımak isteyen CHP’li sözcüler fitne ve fesadın çıbanbaşıdır. 
Bugüne kadar tehdit diliyle, millet iradesine duydukları kin ve nefret ile Türk düşmanlığında zirve yapanlar 31 Mart seçimine sayılı günler kala yine hortlamıştır. 
Engin Altay adice tehditleriyle Zillet çamurunda debelenmektedir. 
Bu kişi Kandil’den ve Pensilvanya’dan aldığı sufleyi çirkef ağzıyla küfre ve tehdide dönüştürmüştür. 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mirası olduğunu savunan CHP terör örgütlerinin hücre evi, güvenli limanı haline gelmiştir. 
Kandil ve Pensilvanya hücresi CHP hadsiz tehditlerle milletimizin iradesine ipotek koyma gayretindedir. 
CHP’li Engin Altay 31 Mart’ta milletimizin önüne sandık koyulacakken 10 Mart kehanetinde bulunmuştu. 
Bu kukla siyasetçi 10 Mart kehanetinden de henüz aklanmamıştır. 
Şurası açıktır ki, Engin Altay’ın kulağına 10 Mart tarihini fısıldayanlar bugün de Sayın Genel Başkanımızı ve Sayın Cumhurbaşkanını hücreyle tehdit etmesini fısıldamışlardır. 
Engin Altay tüm bu açıklamalarıyla siyaset dilini terör örgütlerine ve emperyalistlere teslim ettiğini bir kez daha ortaya koymuştur. 
Demokrasiye inanıyorsa, Türk milletinin iradesine güveniyorsa istifa edip siyasetten elini ayağını çekmelidir. 
Engin Altay’ın istifasının alınması CHP’nin Türk demokrasisine karşı boynunun borcudur. 
Bu zelil şahsiyetin siyaset sahnesinde devam etmesi CHP’nin ayıbı ve ihanetidir. 
Bu şahıstan Milliyetçi Hareket’in liderine yönelttiği alçak tehditlerin elbette hesabı sorulacaktır. 
Bu ucuz kabadayı zihniyetinin adi siyaseti 31 Mart’ta sandığa gömülecektir. 
31 Mart günü Pensilvanya, Kandil, CHP, İP, HDP, SP kuyruklarını sıkıştırıp Türk milletinin karşısına çıkmaya bir daha cesaret edemeyecekleri bir ders alacaktır.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber