Ana Sayfa > MHP HABER

Yok öyle yağma . . . "Türk milletini asla yenemeyecekler"
Flaş Haber
15 Mart 2019
Bu haber 500 kez okundu
MHP lideri partisinin Zonguldak mitinginde halka hitap etti. ..Bahçeli, AP'de kabul edilen Türkiye raporuyla ilgili, "İstiyorlar ki bölünelim, Sevr şartlarına ricat edelim. .. Dayatıyorlar ki birbirimize girelim, birbirimizden kopalım. ..Hedefliyorlar ki Anadolu'dan dağılmış ve ufalanmış halde çıkıp gidelim. ..Yok öyle yağma. Şimdiye kadar başaramadılar, bundan sonra da başaramayacaklardır. Türk milletini asla yenemeyecekler" dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Emperyalizmin karanlık planlarını icra etmekten vazgeçmediğini ifade eden Devlet Bahçeli, şu açıklamalarda bulundu: "Avrupa Parlamentosunun çürük ve hükümsüz kararını eminim ki duydunuz. AB müzakerelerinin askıya alınmasını öneren raporu kabul etmişler. Bize parmak sallıyorlar, bize aba altından sopa gösteriyorlar. FETÖ'cülerin, PKK'lıların tesiriyle Türkiye hakkında değerlendirme yapıyorlar. Türk milleti bu oyunları yutmaz. Türkiye bu zillet ve husumet emelleri sineye asla çekmez. Aslında istiyorlar ki, bölünelim. İstiyorlar ki, Sevr şartlarına ricat edelim. Dayatıyorlar ki birbirimize girelim, birbirimizden kopalım. Hedefliyorlar ki, Anadolu'dan dağılmış ve ufalanmış halde çıkıp gidelim. Yok öyle yağma. Şimdiye kadar başaramadılar, bundan sonra da başaramayacaklardır. Türk milletini asla
yenemeyecekler."
"Zillet ittifakının niyeti iyi değildir"
Milletin her güzel insanını bir ve eşit gören bir mizaca sahip olduklarını, hiç kimseyi ayırıp dışlamadıklarını ifade eden Bahçeli, şunları kaydetti: "Bu vatan benim, bu bayrak benim, bu ülke benim, bu devlet benim diyen her kardeşimle beraberiz, birlikteyiz. Aynı geleceğin izindeyiz. Hiç kimsenin kökenine bakmadık, kimsenin anasının diliyle ilgilenmedik ve siyasi fikir ve ideolojik aidiyetini mesele etmedik. Biz birlikte Türkiye olduk, biz Zonguldak'ın sevgisinde buluştuk. Milli bekamızı yaşatmanın azim ve hedefinde birleştik. Bunda sözleştik. Zonguldak, Cumhur İttifakı'nın kapsamında değilse de AK Parti'li kardeşlerimizle biriz, beraberiz çünkü biz Cumhur İttifakıyız, çünkü biz Türk milletinin var oluş mücadelesinin yılmaz neferleriyiz. CHP'ye oy veren kardeşlerim, gelin bu mücadeleye siz de katılın. İP'e gönül veren kardeşlerim, gelin bu şerefe siz de ortak olun. Zillet ittifakının niyeti iyi değildir. Amacı temiz değildir, geleceği hayırlı değildir. Şimdi soruyorum sizlere, Zonguldak'a sahip çıkacak mısınız? Milli bekamızın yanında duracak mısınız? Milliyetçi
Hareket Partisi'ne destek verecek misiniz? 31 Mart seçimleri şimdiden hayırlı olsun. Zonguldak beka için milli karar, cumhur için istikrar diyor. Ne mutlu bizlere. Zonguldak geleceğe üç hilalle bakıyor."
"Beka, milli cevherdir, damarlarımızdaki asil kandır"
Türk milletinin ahlakıyla, anılarıyla, varoluş ilkeleriyle tarih boyunca adından söz ettirdiğini, hükümranlığını ve haysiyetini korumayı bildiğini vurgulayan Bahçeli, "En korkunç ölümlere maruz kalmamak için beka diyoruz. Tarihten silinmemek için beka diyoruz." dedi. Bahçeli, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Onurlu hayat, bağımsız gelecek, dik baş için beka diyoruz. Ebediyet ırmağına coşkun nehirler gibi akmak için beka kararındayız. Eğer beka yoksa, bağımsızlık yoksa, milli varlık zillete düşmüşse ne madenin ne de çıkarılacak kömürün hiçbir önemi de yoktur. Beka, milli cevherdir, damarlarımızdaki asil kandır. Ötüken'den çıktık çıkalı bekamızı namus bildik. Söğüt'ten yayıldık yayılalı bekayı korumak için and içtik. Son yurdumuzu kutlu fethimizin ruhuyla buluşturduk buluşturalı bekadan en ufak taviz vermedik, en küçük geri adım atmadık. Bekamızı muhafaza ettiğimiz için bugün buradayız. Bekamızı müdafaa ettiğimiz için Türkiye Cumhuriyetini muazzam bir mücadele şuuruyla kurabildik, ancak bekamızı yıkmak istiyorlar. 15 Temmuz hain FETÖ darbe teşebbüsü, bunun en cani misallerindendi. Terör örgütleri durmak bilmiyor."
"Türk milletini asla yenemeyecekler"
Emperyalizmin karanlık planlarını icra etmekten vazgeçmediğini ifade eden Devlet Bahçeli, şu açıklamalarda bulundu: "Avrupa Parlamentosunun çürük ve hükümsüz kararını eminim ki duydunuz. AB müzakerelerinin askıya alınmasını öneren raporu kabul etmişler. Bize parmak sallıyorlar, bize aba altından sopa gösteriyorlar. FETÖ'cülerin, PKK'lıların tesiriyle Türkiye hakkında değerlendirme yapıyorlar. Türk milleti bu oyunları yutmaz. Türkiye bu zillet ve husumet emelleri sineye asla çekmez. Aslında istiyorlar ki, bölünelim. İstiyorlar ki, Sevr şartlarına ricat edelim. Dayatıyorlar ki birbirimize girelim, birbirimizden kopalım. Hedefliyorlar ki, Anadolu'dan dağılmış ve ufalanmış halde çıkıp gidelim. Yok öyle yağma. Şimdiye kadar başaramadılar, bundan sonra da başaramayacaklardır. Türk milletini asla yenemeyecekler."

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ninZonguldak Açık Hava Toplantısında Yapmış Oldukları Konuşma Metni. 15 Mart 2019
 
Değerli Zonguldaklı Kardeşlerim,Aziz Vatandaşlarım,
Muhterem Dava Arkadaşlarım,
Saygıdeğer Hanımefendiler, Beyefendiler,
Emeğin şehri, erdemin şehri, helal lokmanın şehri, fedakarlığın şehri Zonguldak’ı yürekten selamlıyorum.
Hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerine 16 gün kala Zonguldaklı kardeşlerimle buluşmanın hazzını ve kıvancını yaşıyorum.
Bu vesileyle Alaplı’ya, Çaycuma’ya, Devrek’e, Karadeniz Ereğlisi’ne, Gökçebey’e, Kilimli’ye, Kozlu’ya gönül dolusu selamlarımı gönderiyorum.
31 Mart seçimlerinin ülkemize, milletimize, Zonguldak’ımıza, milli geleceğimize ve elbette milli bekamıza hayırlı olmasını, güzelliklere ve yeni bir diriliş ruhuna kaynaklık etmesini Rabbim’den niyaz ediyorum.
Bu açık hava toplantımızın gerçekleşmesinde emeği geçen her dava arkadaşıma teşekkür ediyor hepinize hoş geldiniz, sefalar getirdiniz diyorum.
Zonguldak yerin binlerce metre derinliğinde nafakasını bulan azmin şehridir.
Zonguldak kömürün karasından helal rızkının aydınlığını çıkaran çalışkan ve faziletli insanlarımızın diyarıdır.
Zonguldak Türkiye için üreten, Türkiye’yi ısıtıp Türkiye’yi ışıklandıran adanmış ve ahlaklı insanlarımızın yöresidir.
Madenci Anıtı Meydanı’nı dolduran siz değerli kardeşlerimle, Zonguldak’ta nefes alan, hayat mücadelesi veren her saygıdeğer vatandaşımla iftihar ediyor, alayınızı birden kucaklıyorum.
Gününüz kutlu olsun.
Geleceğiniz huzur ve saadetle dolsun.
Allah yar ve yardımcınız olsun.

Aziz Vatandaşlarım,Değerli Dava Arkadaşlarım,
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri Türkiye’nin bugüne kadar gerçekleştirdiği en önemli seçimlerden birisi olacaktır.
31 Mart seçimleri hem bekamız hem de bereketimiz için tarihi nitelikte bir seçime sahne olacaktır.
Şimdi soruyorum sizlere;
31 Mart’a hazır mısınız? (Evet)
31 Mart’ta sandığa gidecek misiniz? (Evet)
31 Mart’ta sandığa sahip çıkacak mısınız? (Evet)
31 Mart’ta Zonguldak’ın makus talihini değiştirip Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy verecek misiniz? (Evet)
Huzur istiyorsanız adres MHP’dir.
Güven ve güvence istiyorsanız çare MHP’dir.
Zonguldak ağırlıklarından kurtulsun, prangalarını söksün, kamburlarından sıyrılsın diyorsanız yegâne çözüm MHP’dir.
Huzurlarınızda Zonguldak Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamdi Ayan’ı hepinize emanet ediyor, üç hilale desteğinizi bekliyor ve bunu temenni ediyorum.
Alaplı’da Sayın Ali Demir,
Çaycuma’da Sayın Haydar Oruç,
Devrek’te Sayın Ahmet Akdemir,
Gökçebey’de Sayın Adem Ayvacık,
Karadeniz Ereğli’de Sayın Telat Şeker,
Kilimli’de Sayın Fatih Kaldırım,
Kozlu’da Sayın Emine Ulupınar,
Merkez Beycuma’da Sayın Erdinç Bıçakçı,
Merkez Elvanpazarcık’ta Sayın Erdem Akgöz,
Merkez Karaman’da Sayın Cevdet Aldağ,
Alaplı Gümeli’de Sayın Şinasi Bilgen,
Çaycuma Filyos’ta Sayın Okan Uzun,
Çaycuma Karapınar’da Sayın İsa Yurtseven,
Çaycuma Nebioğlu’nda Sayın Fatih Yıldırım,
Çaycuma Perşembe’de Sayın Semih Aydın,
Çaycuma Saltukova’da Sayın Ersin Aksoy,
Devrek Çaydeğirmeni’nde Sayın Kerim Pilavcı,
Karadeniz Ereğli Gülüç’de Sayın Atilla Tarık Semiz,
Karadeniz Ereğli Kandilli’de Sayın Tuncay Aydın,
Karadeniz Ereğli Ormanlı’da Sayın Tacettin Aldırmaz,
Kilimli Çatalağzı’nda Sayın Yavuz Palabaş,
Kilimli Gelik’te Sayın Fahrettin Kavşur,
Kilimli Muslu’da Sayın Fatih Acar 
Milliyetçi Hareket Partisi’nin birbirinden değerli belediye başkan adaylarıdır ve sizlerin desteğiyle inşallah başarıya ulaşacaklardır.

Soruyorum sizlere;
Bu defa MHP demeye var mısınız? (Evet)
Bu defa MHP’yle yürümeye kararlı mısınız? (Evet)
Bu defa MHP’de uzlaşıp Zonguldak’ın önünü açacak mısınız? (Evet)
Zonguldak’ın sorunlarını biliyoruz.
Zonguldak’ı çok iyi tanıyoruz.
Türkiye Taş Kömürü Kurumu’nun işçi yetersizliğinden dolayı kapanma aşamasına gelmesinden de derin bir üzüntü duyuyoruz.
Bu kurum geçim kapısı, Zonguldak’ın ekmek teknesidir.
TTK’nın kapanması veya kapasitesini azaltması hiç doğru değildir, tasvip ettiğimiz bir şey de olamayacaktır.
Biliniz ki, alın terinizin heba olmasına seyirci kalamayız.
Biliniz ki, emeklerinizin zayi olmasına sessiz duramayız.
Biliniz ki, işinizi kaybetmenize tahammül edemeyiz.
Türkiye Taş Kömürü Kurumu millidir, Zonguldak’ın geleceğidir, kesinlikle sahip çıkacağımızdan da hiç kimsenin endişesi olmamalıdır.
Kömürün karasından ekmeğinizi çıkartıyorsunuz. Bu takdir edilecek, hürmet edilecek, hayranlıkla anılacak bir durumdur.
Hakkınız olmayanı istemiyorsunuz.
Hak etmediğiniz bir şeyi beklemiyorsunuz.
Zonguldak’ta tembellik tutunamaz, gevşeklik barınamaz, tufeyliler bulunamaz.
Sizler çalışarak nefes alıyorsunuz, yerin altını umutlarınızla aydınlatarak çocuklarınızın nafakasını kazanıyorsunuz, tencerelerinizi emeklerinizle kaynatıyorsunuz. Sonuna kadar helal olsun, hepinizi kutluyorum.
Zonguldak üreten, ülkesi için ter döken onurlu insanların yuvasıdır.
Bu yuvanın karartılmasına gönlümüz razı olmaz.
Bu yuvanın hüznüne müsaademiz olamaz.
Ne güzel de söylemiş şair Orhan Veli Kanık:
Siyah akar Zonguldak’ın deresi.
Yüz karası değil, kömür karası.
Böyle kazanılır ekmek parası.
Bir başka şairimiz de diyor ya:
Uzun Mehmet’ten hediyedir taş kömür,
Uğrunda nice bedenler tüketti ömür.
Helalleşip evinden çıkar madenci,
Ekmeğini taştan çıkarır, dilinden şükür.
Gözlerde sevinç, alınlarda ter,
Yerin üstünde gün doğar, gün biter;
Alt tarafı karanlık, geceden beter.
Tüneller uzar, bölüm bölüm
Bir ihmal kadar yakındır ölüm.
Grizu yıllardır kanayan yara,
Kömür gibi el, yüz kapkara;
Alınlar ak, helaldir kazanılan para.
Elbette yerin üstü uyurken, yerin altı canlıdır.
Zonguldak gece gündüz işleyen bir cesaret ve hamiyettir
Bazen olur gaz sızar, bazen olur grizu patlaması yürekleri yasa boğar.
Huzurlarınızda bugüne kadar pek çok maden kazasında hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler diliyorum. Mekanları cennet olsun diyorum.
Siz söyleyiniz, çok güçlü ve yüksek bir sesle şu sorularıma cevap veriniz;

Zonguldak’a sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Emeğinize sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Helal kazancınıza, tertemiz emeğinize sahip çıkacak mısınız? (Evet)
31 Mart’ta bu evetlerin hakkını vermek için Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek verecek misiniz? (Evet)
Allah hepinizden razı olsun diyorum, sizlerle gurur duyuyorum, Zonguldak’a her zaman inanıyorum.
Zonguldak için elini taşın altına koyan Belediye Başkan Adaylarımıza kefilim, onların arkasındayım.
Özellikle Zonguldak Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamdi Ayan’ın ilan ettiği 67 projenin gerçekleşmesini hem takip edeceğim hem de sahip çıkacağım.
Binlerce yeni istihdam için, yeni yollar için, yeni kadın girişimci kooperatiflerinin kurulması için MHP iradenize taliptir, MHP göreve hazırdır.
Ve bunların hepsinin takibini yapmak da boynumun borcudur.
Soruyorum sizlere;
MHP’yle birlikte yürüyecek misiniz? (Evet)
Zonguldak’a hizmet için MHP’yi görevlendirecek misiniz? (Evet)
Sıra MHP’de, nöbeti MHP alacak diyecek misiniz? (Evet)
Tamam diyor musunuz? (Evet)
Zonguldak hamd olsun tıpkı Karadeniz gibi al bayrağa yol veriyor, al bayrağa sahip çıkıyor, üç hilalde uzlaşıyor.
Zonguldak Karadeniz gibi çırpınıp sevdalılarını bağrına basıyor.
Helalin peşinden hilalin gölgesinden asla ayrılmıyor.
Çok yaşa Zonguldak, bin yaşa Zonguldak, her daim var ol Zonguldak.


Değerli Vatandaşlarım, Aziz Dava Arkadaşlarım,
Milletimizin her güzel insanını bir ve eşit gören bir mizaca sahibiz.
Hiç kimseyi ayırmıyoruz.
Hiç kimseyi dışlamıyoruz.
Hiç kimseyi yok saymıyoruz.
Bu vatan benim, bu bayrak benim, bu ülke benim, bu devlet benim diyen her kardeşimle beraberiz, birlikteyiz, aynı geleceğin izindeyiz.
Hiç kimsenin kökenine bakmadık.
Hiç kimsenin anasının diliyle ilgilenmedik.
Hiç kimsenin siyasi, fikri ve ideolojik aidiyetini mesele etmedik.
Biz birlikte Türkiye olduk.
Biz Zonguldak’ın sevgisinde buluştuk.
Milli bekamızı yaşatmanın azim ve hedefinde birleştik, bunda sözleştik, bununla ahitleştik.
Zonguldak Cumhur İttifakı’nın kapsamında değilse de, Ak Partili kardeşlerimizle biriz, beraberiz.
Çünkü biz Cumhur İttifakı’yız.
Çünkü biz Türk milletinin var oluş mücadelesinin yılmaz neferleriyiz.
Çünkü biz millet-i ebed müddetin, devlet-i ebed müddetin yıkılmaz kalesiyiz.
CHP’ye oy veren kardeşlerim, gelin bu mücadeleye siz de katılın.
İP’e gönül veren kardeşlerim, gelin bu şerefe siz de ortak olun.
Zillet İttifakı’nın niyeti iyi değildir.
Amacı temiz değildir.
Geleceği hayırlı değildir.
Şimdi soruyorum sizlere;
Zonguldak’a sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Zonguldak için iradenizi gösterecek misiniz? (Evet)
Milli bekamızın yanında duracak mısınız? (Evet)
Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek verecek misiniz? (Evet)
Maşallah Zonguldak coşkun sel gibi taşmış, Milliyetçi Hareket Partisi’ne omuz vermiştir.
31 Mart seçimleri şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum.
Zonguldak “Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar” diyor.
Zonguldak “Beka İçin Milli Karar, Zonguldak İçin İstikrar” diye sesleniyor.
Ne mutlu bizlere, Zonguldak geleceğe üç hilalle bakıyor.

Muhterem Zonguldaklılar,Değerli Dava Arkadaşlarım,
Merhum vatan şairimiz Akif bizlere söyle seslenmişti:
Ahlakın izmihlali en müdhiş bir izmihlal!
Ne millet kurtulur, zira ne milliyet, ne istiklal.
Oyuncak sanmayın! Milli ahlak milli ruhtur.
Onun iflası en korkunç ölümdür.
Türk milleti ahlakıyla, anılarıyla, var oluş ilkeleriyle tarih boyunca adından söz ettirmiş, hükümranlığını ve haysiyetini korumayı bilmiştir.
En korkunç ölümlere maruz kalmamak için beka diyoruz.
Tarihten silinmemek için beka diyoruz.
Onurlu hayat, bağımsız gelecek, dik baş için beka diyoruz.
Ebediyet ırmağına coşkun nehirler gibi akmak için beka kararındayız.
Eğer beka yoksa, bağımsızlık yoksa, milli varlık zillete düşmüşse ne madenin, ne de çıkarılacak kömürün hiçbir önemi de yoktur.
Beka, milli cevherdir, damarlarımızdaki asil kandır.
Ötüken’den çıktık çıkalı bekamızı namus bildik.
Söğüt’ten yayıldık yayılalı bekayı korumak için and içtik.
Son yurdumuzu kutlu fethimizin ruhuyla buluşturduk buluşturalı bekadan en ufak taviz vermedik, en küçük geri adım atmadık.
Bekamızı muhafaza ettiğimiz için bugün buradayız.
Bekamızı müdafaa ettiğimiz için Türkiye Cumhuriyeti’ni muazzam bir mücadele şuuruyla kurabildik.
Ancak bekamızı yıkmak istiyorlar.
15 Temmuz hain FETÖ darbe teşebbüsü bunun en cani misallerindendi.
Terör örgütleri durmak bilmiyor.
Emperyalizm karanlık planlarını icra etmekten vazgeçmiyor.
Avrupa Parlamentosu’nun çürük ve hükümsüz kararını eminim ki duydunuz.
AB müzakerelerinin askıya alınmasını öneren raporu kabul etmişler.
Bize parmak sallıyorlar. Biz aba altından sopa gösteriyorlar.
FETÖ’cülerin, PKK’lıların tesiriyle Türkiye hakkında değerlendirme yapıyorlar.

Türk milleti bu oyunları yutmaz.
Türkiye bu zillet ve husumet emelleri sineye asla çekmez.
Aslında istiyorlar ki, bölünelim.
İstiyorlar ki, Sevr şartlarına ricat edelim.
Dayatıyorlar ki, birbirimize girelim, birbirimizden kopalım.
Hedefliyorlar ki, Anadolu’dan dağılmış ve ufalanmış halde çıkıp gidelim.
Yok öyle yağma!
Şimdiye kadar başaramadılar, bundan sonra da başaramayacaklar.
Türk milletini asla yenemeyecekler.
İster ekonomik tetikçileriyle gelsinler, döviz silahını üzerimize doğrultsunlar.
İster siyasi kumpaslarıyla gelsinler,  tefrika ve nifak saçsınlar.
İsterse de, 15 Temmuz gecesinde olduğu gibi, tepemizden bomba atsınlar, kurşun yağdırsınlar.
Yapamazlar, bu milleti geçemezler, Türkiye’yi yıkamazlar.
Biz bekamıza sahip çıktığımız sürece zalime direniriz.
Biz bekamıza sahip çıktığımız müddetçe haine aman diletiriz.
Bu nedenle 31 Mart seçimleri bir beka seçimidir.
Tekrar soruyorum sizlere;
Bayrağa sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Vatana sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Türkiye’ye sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Milli bekaya sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Duruş budur, cesaret budur, adamlık budur, kahraman Zonguldak işte bu kadar görkemlidir.
15 Temmuz darbe ve işgal teşebbüsünden sonra, milletin sinesinden çıkan, yüksek iradesinden doğan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, milli güvenlik tehditlerine ve milli bekamıza yönelik saldırılara çok güçlü bir cevaptır.
Yeni hükümet sistemi, muhtemel 15 Temmuz gecelerine, Türkiye’yi istila emellerine karşı kalıcı, sağlam, donanımlı ve kuvvetli bir tedbirdir.
Yeni hükümet sistemi, Türkiye’nin geleceğidir.
Bu itibarla kurum ve kurallarıyla oturması ve olgunlaşması lazımdır.
Bu itibarla ilke ve esaslarıyla iyice kökleşip devlet yönetimindeki aksak ve gedikleri telafi ve tedavisi elzem ve acil bir ihtiyaçtır.
31 Mart’ta Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne tam manasıyla uygun bir mahalli idareler yönetimi bizzat milletimiz, bizzat Zonguldak tarafından tesis ve bina edilmelidir.
Merkezi yönetim ile yerel yönetim arasında çelişki yaşanmamalıdır.
Eğer yaşanırsa devlet zayıflayacak, milli irade zaafa uğrayacaktır.
Bu durum karşısında zaafa düşmemiz, güvencesiz kalmamız mutlaktır.
İşte bu sebeple 31 Mart seçimleri bekamızın seçimidir.
Türkiye’nin istikbal hakları 31 Mart’ta oylanacaktır.
Zalimler hava kokluyor.
Hıyanet ortakları uygun ortam yokluyor.
Yine üzerimize gelecekler, şanslarını bir kez daha deneyecekler.
Zillet İttifakı’nı oluşturan partiler bunu görmüyor, bunu anlamıyor.
Türk milletinin var oluş mücadelesine riayet göstermiyorlar, hürmet etmiyorlar.
Çünkü aldıkları talimat budur.
Unutmayınız ki, zalimlere kıyakçılığın sonu eninde sonunda ayakçılıktır.
Türk milletini, Türk devletini hiç kimse ayağa düşüremez.
Hiç kimse zillete mecbur edemez, zilletin zehrinden içiremez.
CHP, PKK’nın siyasi acentesi HDP’yle yol yürüyor.
Kılıçdaroğlu daha YPG’nin bize saldıracağına inanmıyor.
Kürdistan beyanlarına sıcak ve sempatik bakıyor.
Şu gaflete bakar mısınız? Şu zillete dikkat eder misiniz?
Kılıçdaroğlu, kulağına ne fısıldanmışsa onu söylüyor.
Türkiye düşmanlarının düdüğünü öttürüyor.
Bölücülerle aynı safa giriyor, teröristlerle aynı hedefe odaklanıyor.

CHP’ye oy veren vatandaşlarım, bunu nasıl kabullenecekler?
Bu zillete nasıl onay verecekler?
Bu çarpıklığa nasıl tahammül gösterecekler?
Bugünkü CHP’nin neresi aziz Atatürk’e benziyor?
Ayıptır, günahtır, yazıktır, CHP’ye gönül verenlere hakarettir.
İP’e oy veren kardeşlerim, bugüne kadar giydikleri parti şapkalarıyla övünen, ilke ve fikriyatları olmayan, HDP’yi Kürt siyasi hareketi olarak tanımlayıp ittifak kuran ilkesizleri nereye kadar sırtlarında taşıyacaklardır?
Bunlarda siyasi ahlak yok.
Bunlarda Türkiye sevgisi yok.
Bunlarda Zonguldak’a muhabbet yok.
İşleri güçleri yalan dolan.
Üstelik 31 Mart seçimlerine beka seçimi dedikçe hopluyorlar.
Adeta zıvanadan çıkıyorlar.
Akıl ölçüleri hepten kayboluyor, şuur kapakları tümden kapanıyor.
Zillet İttifakı Türkiye’nin karşısındaki çetedir, şebekedir, mihraktır.
Zillet İttifakı siyasi aldatma ve kandırma markasıdır.
Dikkat buyurunuz, 31 Mart seçimlerinden çok korkuyorlar.
Başlarına gelecekleri görüyorlar.
Belalarını bulacaklarını hissediyorlar.
Zonguldak’ın iradesinden ürküyorlar, heybetinden tir tir titriyorlar.
Ama korkuları beyhudedir, kaçacakları, saklanacakları yer kalmamıştır.
Biliniz ki, vakti geldiğinde mutlaka sandıkta milletimize hesap vereceklerdir.

Şimdi siz söyleyiniz:
31 Mart’ta zilletten hesap soracak mısınız? (Evet)
31 Mart’ta PKK/YPG sevdalısı, HDP ortağı CHP’ye, İP’e yaptıklarının bedeli ödettirecek misiniz? (Evet)
31 Mart’ta Zonguldak için elinizi taşın altına koyacak mısınız? Geleceğinize sahip çıkacak mısınız? MHP’ye destek olacak mısınız? (Evet)
Hepinize müteşekkirim, hepinizden Allah razı olsun diyorum.
Zonguldak’ın ekmeğini kimseye kaptırmayacağız.
Zonguldak ile el ele, omuz omuza vererek tüm sorunların üstesinden geleceğiz.
Bizim belediyecilik anlayışımızda dürüstlük, gönül, empati, sabır, samimiyet, cömertlik ve sevgiyle sorunlara odaklanmak vardır.
Akılla yoğrulan, vatana hizmet aşkıyla çarpan yürekler mutlaka her sorunu aşacak kudreti kendilerinde bulacaklardır.
Hamdolsun bu erdem Milliyetçi Hareket’in kadrolarında fazlasıyla vardır.
Bahane değil çözüm üreten, Zonguldak’a rağmen değil Zonguldak için yapılan her gayreti takdir ve tebrikle karşılamamız bundandır.
Milliyetçi Hareket’in inançlı kadroları sizlerin talep ve beklentilerini karşılamak üzere Zonguldak’ın her köşesinde gecesini gündüzüne katmaya hazırdır.
Sizlere son kez soruyor ve yüksek sesle cevabınızı bekliyorum;
Zonguldak’ı ehline emanet edecek misiniz? (Evet)
Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy verecek misiniz? (Evet)
Milli bekaya destek verecek misiniz? (Evet)
Söz veriyor musunuz? (Evet)
Allah hepinizden razı olsun.
Coşku ve heyecanınız bizlere güç veriyor.
Ülkemizin geleceği adına umut aşılıyor.
Sözünüzü, iradenizi yere düşürmeyeceğiz, 
Zonguldak’ı hak ettiği seviyelere and olsun taşıyacağız.
“Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar.”
“Beka İçin Milli Karar, Zonguldak İçin İstikrar.”
“Zonguldak Ehline Emanet.”
Sizlere güveniyorum, Zonguldak’a inanıyorum.
Hepinizi Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum.
Yolunuz, bahtınız ve alnınız açık olsun diyorum.

Ne Mutlu Türküm Diyene.


 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MHP HABER Haberleri

Başlık Tarih
 
MHP'li Sazak, engelli çocukları bakana sordu14 Kasım 2019
Liderimiz ; hiçbir tezvirata fırsat ve geçit vermeyecektir.13 Kasım 2019
Bahçeli'den ABD'ye sert tepki: Tutarsız, dengesiz13 Kasım 2019
'Devlet Bahçeli Türk Milletinin medarı iftiharıdır'12 Kasım 2019
Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe eden alçaklara...11 Kasım 2019
Kuruluş ruhu hamdolsun ayaktadır09 Kasım 2019
Bunlar iblisin cani ajanlarıdır08 Kasım 2019
Kararı ne olursa olsun Erdoğan'ın yanındayız06 Kasım 2019
Amerikan rüyasının cenazesi kalkacaktır06 Kasım 2019
KHK faciadır demek büyük bir haksızlık ve hadsizliktir05 Kasım 2019
ABD hem sabıkalı hem de suçlu30 Ekim 2019
Bahçeli'den Cumhuriyet Bayramı mesajı28 Ekim 2019
Avcı: Yaşamak Hakkımız Yaşatmak Borcumuz!28 Ekim 2019
Cumhuriyet bayramı mesajı28 Ekim 2019
Bahçeli, "ABD'nin mektubu nezaket dışı bir olaydır. 26 Ekim 2019
'Güçlü Kadın Güçlü Türkiye'20 Ekim 2019
Muhtarlar Günü Mesajı 19 Ekim 2019
Barış Pınarı Harekatı18 Ekim 2019
MHP'den "Toplum, Kadın ve Şiddet" sempozyumu18 Ekim 2019
Türk milleti onuruna düşkün müstesna bir millettir.18 Ekim 2019
MÜSİAD Yönetiminden MHP'ye ziyaret17 Ekim 2019
MHP Adana’da Bahçeli sevinci!16 Ekim 2019
Devlet Bahçeli, istikrar demektir14 Ekim 2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek10 Ekim 2019
Avcı: Karar Adana'mıza hayırlı olsun!10 Ekim 2019
Devlet Bahçeli : " Gazamız mübarek, zaferimiz muhkem ve mutlak olsun. "09 Ekim 2019
Aydın MHP; "Devlet; devletin başındadır"05 Ekim 2019
Kimse Dokunulamaz Değildir.04 Ekim 2019
Herkes aklını başına alsın! Türkiye sahipsiz değil04 Ekim 2019
MHP, komisyonda dokunulmazlıkların kaldırılması yönünde oy kullanacak04 Ekim 2019
'MHP Lideri Bahçeli'nin durumu iyi, iddialar asılsız'03 Ekim 2019
“LİDERİMİZ, DAVAMIZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR”02 Ekim 2019
MHP 1 Ekim mesajı01 Ekim 2019
Karaman MHP'de genişletilmiş iştişare toplantısı01 Ekim 2019
Devlet Bahçeli'den İstanbul depremi mesajı27 Eylül 2019
Adana 5 ayda geriye gitti!22 Eylül 2019
MHP Karaman İl Başkanlığı görevine yeni atama21 Eylül 2019
MHP Konya İl Başkanlığına atama!21 Eylül 2019
Hilmi Durgun MHP Antalya İl Başkanlığına atandı21 Eylül 2019
Kadın ve Şiddet Sempozyumu20 Eylül 2019
Kerbela Şehitleri ve Ülkücü Şehitlere vefa!20 Eylül 2019
Gaziler vazgeçilmez kıymetlerdir!19 Eylül 2019
MHP'li Güngöralp'tan 19 Eylül Gaziler Günü mesajı19 Eylül 2019
'Ahilik kültürü Türk milletini ayakta tutan değerlerden biridir'16 Eylül 2019
Gün, birlik, dirlik ve dayanışma günüdür15 Eylül 2019
12 Eylül'ün yıl dönümü.. Şehitlere dua zalimlere beddua!15 Eylül 2019
MHP’den esnafa 'Siftah bizden Bereketi Allah’tan' ziyareti14 Eylül 2019
KAVGAMIZ ZALİMLERLEDİR14 Eylül 2019
Bahçeli, “Anaların akan gözyaşları, CHP ile HDP’yi zora sokmuştur. 14 Eylül 2019
Sıra Fırat'ın doğusuna gelmiştir14 Eylül 2019
" 12 Eylül Ülkücü Şehitlerini Anma " paneli13 Eylül 2019
12 EYLÜL AÇIKLAMASI13 Eylül 2019
CHP kendisine çeki düzen vermelidir. 12 Eylül 2019
Bahçeli'den Bayburt ve Erzincan ziyareti12 Eylül 2019
'12 Eylül’ü unutmayacağız, unutursak kanımız kurusun'12 Eylül 2019
Hiç şüphesiz tarafımız Türkiye'dir11 Eylül 2019
Hainlere Hayat Hakkı Yok08 Eylül 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den ziyaret07 Eylül 2019
SALİHLİ MİLLİ İRADENİN TEMSİLCİSİ OLMUŞTUR05 Eylül 2019
Bahçeli: Sivas Kongresi’nin şan ve şerefi Cumhur İttifakı’nındır!04 Eylül 2019
Cumhuriyetimizin temelleri Sivas'ta atılmıştır04 Eylül 2019
Tek Yürek Olmalıyız01 Eylül 2019
“Ey edep erkan bilmez yaratık”30 Ağustos 2019
Devlet Bahçeli : MHP ile Ülkü Ocakları her daim ayakta kalacaktır.30 Ağustos 2019
MHP’li Arkaz'dan 30 Ağustos mesajı30 Ağustos 2019
Erkan Akçay'dan 30 Ağustos mesajı29 Ağustos 2019
Özdemir'den 30 Ağustos mesajı29 Ağustos 2019
"MHP'nin yeri terörle mücadele eden taraftır"28 Ağustos 2019
Türkiye Cumhuriyeti’ne âşık Türk Milleti’ne sevdalıyız!28 Ağustos 2019
Yardan ve serden vazgeçmeye hazırız28 Ağustos 2019
PKK uzantısı olanın milli iradesi olmaz28 Ağustos 2019
Devlet BAHÇELİ, Anadolu’nun Fethi Malazgirt 1071 Töreni'ne Katıldı.27 Ağustos 2019
'Türk'ün mücadelesi Malazgirt ruhu ile devam ediyor'26 Ağustos 2019
Kararlılığımızı tartışmaya açmamalıyız25 Ağustos 2019
MHP'den teşkilatlara "Malazgirt" genelgesi!23 Ağustos 2019
MHP Adana’da hedef büyük!21 Ağustos 2019
"CHP hemen öne çıkıp PKK’ya siper olmuştur"21 Ağustos 2019
Bahçeli'den Bakan Soylu'ya tebrik19 Ağustos 2019
Bahçeli'den 17 Ağustos mesajı17 Ağustos 2019
MHP , Malataya ´da istişare toplantısı15 Ağustos 2019
'Hükümet Sistemini karşılıksız destekliyoruz'12 Ağustos 2019
"Bizim bakanlık gibi bir beklentimiz yok"11 Ağustos 2019
Bahçeli: Erken seçime ihtiyaç yok11 Ağustos 2019
"FIRAT'IN DOĞUSUNDA HİLAL YÜKSELMELİDİR"08 Ağustos 2019
ÜLKÜCÜ OLACAKSINIZ!08 Ağustos 2019
“ KÜTAHYA BİZİM SEVDAMIZ "07 Ağustos 2019
İP müdiresinin attığı tweet ciddiyetsizlik, seviyesizlik ve çapsızlık örneğidir . . . 02 Ağustos 2019
MHP lideri Bahçeli'den TASAV'a ziyaret01 Ağustos 2019
Bahçeli'den kucaklaşma çağrısı01 Ağustos 2019
FIRAT'IN DOĞUSU ATEŞE VERİLMELİ27 Temmuz 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli Amasya'da27 Temmuz 2019
Hür basın halkın, hakkaniyetin sesidir!25 Temmuz 2019
Türk milleti bağımsızlığını Lozan'da tescil ettirdi24 Temmuz 2019
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi macera değil, mecburiyettir. 21 Temmuz 2019
Türkiye Ayrışmış, Bölünmüş Umurlarında Değildir.20 Temmuz 2019
Bahçeli, Şehir Parkı’nın açılışını yaptı20 Temmuz 2019
Bahçeli'den AB'ye 'yaptırım' tepkisi20 Temmuz 2019
“SIRTIMIZDAN HANÇERLENDİK, İŞGALE UĞRADIK”14 Temmuz 2019
Milletin sözünün üstüne söz asla olamayacaktır.14 Temmuz 2019
Sistemde revizyon isteyenler FETÖ iltisaklı14 Temmuz 2019
15 Temmuz Unutulmayacak.13 Temmuz 2019
Sistem tartışması kapanmıştır13 Temmuz 2019
Görevini yapan kalır yapamayan gider09 Temmuz 2019
'Benim aklım hep Türkiye'dir' diyerek çıktığı yolda kutlu 22 yıl07 Temmuz 2019
“Karalar empati yapmalı, o liste yırtılıp atılmalı!”05 Temmuz 2019
CHP’nin “İşçi kıyımı” Bahçeli’nin masasında!03 Temmuz 2019
'CHP'den hiçbir halt olmayacaktır'02 Temmuz 2019
MİTİLİ ATTIK TOZ TOPRAK HAVAYA KALKTI...26 Haziran 2019
Türkiye artık esas gündemine dönmeli, seçim süreci kapanmalıdır.23 Haziran 2019
'Tuzaklar nafile, tertipler beyhudedir'21 Haziran 2019
Bahçeli: CHP adayının şanzımanı dağılmış, ipliği pazara çıkmıştır 20 Haziran 2019
MHP Adana’dan Yıldırım’a destek!19 Haziran 2019
"Milliyetçi hareketin tavrı nettir"18 Haziran 2019
'Milliyetçi Hareket İstanbul'un heryerinde'17 Haziran 2019
Devlet Bahçeli Karagümrük Spor Kulübü'nü ziyaret etti16 Haziran 2019
PKK İstanbul’a istikamet veremez, FETÖ söz söyleyemez..15 Haziran 2019
Kamuoyuna Duyuru.. Değerli Elazığlılar..13 Haziran 2019
BAŞKAN AVCI İSTANBUL’DA: “İNANIYORUZ, BAŞARACAĞIZ”13 Haziran 2019
Devlet Bahçeli: Türkiye’de Kürdistan ve Lazistan yoktur10 Haziran 2019
'Millet iradesi çalınan oylarına kavuşacaktır'05 Haziran 2019
Bahçeli, bayramın ilk gününde gençlerle kahvaltı yaptı04 Haziran 2019
Bahçeli'den 'YSK' kararıyla ilgili ilk açıklama04 Haziran 2019
'Bayramımız bir, bayrağımız bir'03 Haziran 2019
MHP Adana’da muhteşem kucaklaşma!03 Haziran 2019
Devlet Bahçeli'den 'yargı reformu' yorumu01 Haziran 2019
Devlet Bahçeli, Ülkü Ocaklarının iftarına katıldı01 Haziran 2019
MHP Kadın Kollarında Yeni Başkan Alev Ataş30 Mayıs 2019
Bahçeli’den İstanbul’un fethinin yıl dönümüne özel mesaj29 Mayıs 2019
"MHP, PENÇE OPERASYONUNU ÖNŞARTSIZ DESTEKLEMEKTEDİR"29 Mayıs 2019
Devlet Bahçeli'den Şehitleri Anma Günü mesajı27 Mayıs 2019
"Cumhur İttifakı bunu başarmaya muktedirdir"24 Mayıs 2019
MHP SEÇMENLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞECEK15 Mayıs 2019
Bahçeli'den milliyetçi medyaya iftar14 Mayıs 2019
Be hey alçaklar, ihanetin nesi güzeldir, 12 Mayıs 2019
HIRSIZIN ÜSTÜNÜ ÖRTMENİN MANASI YOK11 Mayıs 2019
MHP'den İstanbul seferberliği09 Mayıs 2019
Bahçeli'den dokunulmazlık çağrısı08 Mayıs 2019
YSK üyelerine çete demek sakat bir zihniyettir08 Mayıs 2019
Parti olarak İstanbul'da seçimin yenilenmesinden yanayız.05 Mayıs 2019
Bahçeli: Hıyanetin üstüne gidilmeli04 Mayıs 2019
MHP'li Yalçın'dan Cumhur İttifakı'ndan rahatsız olanlara cevap03 Mayıs 2019
'3 Mayıs Milliyetçiler Günü ve Cumhur İttifakı' 03 Mayıs 2019
Cumhur ittifakı Türk milletinin takdiri ve ufuk bayrağıdır. 01 Mayıs 2019
'Bu mübarek topraklarda zillet, kaybetmeye mahkûmdur'01 Mayıs 2019
'Zırvaları zaman israfıdır...'26 Nisan 2019
Yanlış hesap milletten döner24 Nisan 2019
CHP'yi siper olarak kullandılar21 Nisan 2019
KUTUPLAŞMAYA İZİN VERMEYECEĞİZ20 Nisan 2019
Devlet Bahçeli'den Berat Kandili mesajı 19 Nisan 2019
İşte MHP'nin Antalya Programı!19 Nisan 2019
MHP'den Hasan Tahsin Hamlesi19 Nisan 2019
Bu kuru gürültülere pabuç bırakmayız 18 Nisan 2019
Bundan belediye başkanı olmaz14 Nisan 2019
‘BU SOYSUZLAR TEK KELİMEYLE VATAN HAİNİDİR’13 Nisan 2019
MHP Lideri Bahçeli, Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti13 Nisan 2019
MHP kampa giriyor13 Nisan 2019
"Yeni bir seçim de düşünülebilir"09 Nisan 2019
KÜTAHYA’YI ÜÇ HİLAL İLE TAÇLANDIRDILAR09 Nisan 2019
MHP'li başkan ! Sözünü tuttu08 Nisan 2019
ÇALIŞANLARI SAVUNUN HALKIN İÇİNDE OLUN!07 Nisan 2019
Türkiye bugünkü sancılı süreci atlatacaktır.05 Nisan 2019
Milliyetçi-Ülkücü Hareket dimdik ve inançla ayaktadır.05 Nisan 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Miraç Kandili mesajı02 Nisan 2019
Devlet Bahçeli'den yerel seçimlere yeni sistem önerisi!02 Nisan 2019
MHP'nin itiraz edeceği yerler01 Nisan 2019
Türkiye üzerinde karanlık hesapları olan mihraklar kaybetmiştir01 Nisan 2019
Cumhur İttifakı hedeflerine ulaşmıştır01 Nisan 2019
Devlet Bahçeli Ankara'da oyunu kullandı31 Mart 2019
'HDP ile yol alanların peşinden gitmeyin'31 Mart 2019
Devlet Bahçeli'den 'intikam' açıklamasına sert tepki30 Mart 2019
"BÜYÜK GAFLETE DÜSÜYORLAR"30 Mart 2019
Beka Bu Seçimin Kaderidir"30 Mart 2019
Cumhur İttifakı siyasi karar ortaklığıdır29 Mart 2019
Kılıçdaroğlu Milliyetçi Olursa Dünya Tersten Döner28 Mart 2019
PUSUDA BEKLİYORLAR28 Mart 2019
İzmir; ilk kurşun demektir.27 Mart 2019
'ABD ATEŞLE OYNUYOR'27 Mart 2019
MHP’Lİ BİRTÜRK’TEN ‘20’DE 20’27 Mart 2019
ÇETİNKAYA, “SAĞLIK ALANINDA DAHA ETKİN OLACAĞIZ”26 Mart 2019
Devlet Bahçeli'den teşkilatlara çağrı!25 Mart 2019
Vakit Birlik Olma Vakti"24 Mart 2019
"Ey katiller, gelin de görelim ..."24 Mart 2019
“1 NİSAN SABAHI AFYONKARAHİSAR EHLİNE EMANET OLACAK”24 Mart 2019
"Biz bu milletin ta kendisiyiz"23 Mart 2019
"Çocuklarımız, ülkemizin yakın geleceğidir"23 Mart 2019
Cumhur İttifakı'ndan Ankara'da tarihi miting23 Mart 2019
ZİLLET İTTİFAKI KUMPASTIR, KOMPLODUR, KARANLIKTIR23 Mart 2019
"CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ HEP ÜLKEDE KRİZ OLMUŞTUR"23 Mart 2019
BU MİLLET, HER TÜRLÜ ZİLLETİ YENECEK GÜÇTEDİR22 Mart 2019
“Ayrıştıran değil, birleştiren belediyecilik”21 Mart 2019
"MİLLİ BEKAYA İNANMAYANLARLA 31 MART'TA HESAPLAŞACAĞIZ"21 Mart 2019
Gelin Cumhur İttifakı'na katılın20 Mart 2019
NEVRUZ BAYRAMI MESAJI ..20 Mart 2019
"ZİLLETE YER YOKTUR"20 Mart 2019
İdamla ilgili adım atılırsa destek veririz20 Mart 2019
TAYTAK, “BÜYÜKKALECİK’TE YENİDEN 3 HİLALİ DALGALANDIRACAĞIZ”19 Mart 2019
MHP'den seçim genelgesi19 Mart 2019
“BAŞKAN ADAYIMIZIN PROJELERİNİN TAKİPÇİSİ BEN OLACAĞIM”18 Mart 2019
İLHAMIMIZ ÇANAKKALE’DİR!17 Mart 2019
Ey Haçlılar Biz Buradayız Gelin de Görelim17 Mart 2019
CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE’NİN UFKUNDA YILDIZ GİBİ PARLAMAKTADIR17 Mart 2019
MHP Lideri Devlet: Hesapsız bir ittifak kurduk16 Mart 2019
Denizli’de Cumhur İttifakına büyük ilgi var16 Mart 2019
ADANA’DA ÜLKÜCÜLER “ZAFER”E ODAKLANDI!15 Mart 2019
“ÇAMUR ATANLAR KAYBETMEYE BAŞLAMIŞTIR”15 Mart 2019
Devlet Bahçeli Manisa'daki yatırımların açılışını yapacak 14 Mart 2019
MHP'Lİ ÖZTÜRK'TEN SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİNE KADRO TEKLİFİ14 Mart 2019
SAHTE SENETÇİLERE ANKARA'YI BIRAKMAYACAĞIZ14 Mart 2019
"BEKA YOKSA VATAN YOKTUR"14 Mart 2019
Biz bu ülkede kardeşlik hukukunu bozdurmayacağız13 Mart 2019
Biz Ne Mutlu Türküm Diyenlerin son kalesiyiz13 Mart 2019
Hainler Kürdistan’da kazanacağız der, ne CHP ne de İP ses çıkarmaz13 Mart 2019
BEKA DİYORUZ AMA GERÇEK SORUN BELLİ OLDU: KEMAL, MERAL, TEMEL13 Mart 2019
Daha güzel yarınlar için beraber yürüyelim13 Mart 2019
MARŞIMIZ, MİLLİ MÜCADELE AZMİNİN KUTLU BİR ESERİDİR”12 Mart 2019
CHP zillettedir. Zillet İP’e dolanmıştır. 12 Mart 2019
YA BEKA DİYECEĞİZ YA DA BELAYA RAZI OLACAĞIZ12 Mart 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye anlamlı ziyaret12 Mart 2019
Taşdoğan'dan 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Mesajı...12 Mart 2019
İstiklal Marşı beka ve hürriyet mücadelemizin destanıdır 12 Mart 2019
Ezanı ıslıklamak millete ihanettir11 Mart 2019
Eskişehir küllerinden yeniden doğmalıdır11 Mart 2019
"Milletimiz, taviz vermeyecektir." 11 Mart 2019
MİLLİYETÇİ HAREKET’İ HEP BİRLİKTE ZİRVEYE ÇIKARACAĞIZ10 Mart 2019
"Cumhur İttifakı Türkiye’nin istikbalini inşa etmiş siyasi bir yapıdır"10 Mart 2019
'Beka sorunlarımız ağırlaşmıştır'10 Mart 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Söğüt'te Ertuğrul Gazi Türbesini ziyaret etti10 Mart 2019
“YERELDE İKTİDAR OLACAĞIZ”10 Mart 2019
Dolayısıyla bu seçimler beka seçimidir.10 Mart 2019
‘Türk Milleti yeni siyasi senaryolara mani olacak’08 Mart 2019
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ08 Mart 2019
Nasıl bir gaflet ve dalalet, ne büyük bir felaket07 Mart 2019
"EHLİNE EMANET"07 Mart 2019
MHP’den Uşak’ta gövde gösterisi06 Mart 2019
"Burası Kürdistan Değil"06 Mart 2019
Devlet Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na sert sözler! Zihniyetini deşifre etti05 Mart 2019
“Afyon Belediye Başkanı Çetinkaya Olacak”05 Mart 2019
BİR DELİ TAŞ MI ATTI NE?03 Mart 2019
MHP İZMİR İL BAŞKANI ŞAHİN’DEN İYİ PARTİ’YE SERT ÇIKIŞ03 Mart 2019
Devlet Bahçeli: ‘9 Mart’ı CHP artık özlemesin’03 Mart 2019
Devlet Bahçeli: Ankara zillet akınını püskürtecektir03 Mart 2019
Hamdi Ayan "MHP'li Belediyelerde yaşam memnuniyeti görüyoruz"28 Şubat 2019
Tarih cahilleri bekayı bilmez28 Şubat 2019
HİZMET İÇİN SORUNLARI BİLMEK GEREKİYOR28 Şubat 2019
Birilerinin Başkanı Olmayacağız27 Şubat 2019
MHP Lideri Bahçeli: Zilletin bir numaralı destekçisi PKK’dır 26 Şubat 2019
Diğer adaylar kitabımı okusun!25 Şubat 2019
Beka giderse dünyamız gider, hayatımız söner 23 Şubat 2019
"Gerçek Projelerle Seçimlere Gireceğiz"22 Şubat 2019
ALPARSLAN TÜRKEŞ’İN ADI BİR ÜNİVERSİTEYE VERİLDİ22 Şubat 2019

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH