Ana Sayfa > MHP HABER

Yok öyle yağma . . . "Türk milletini asla yenemeyecekler"
Flaş Haber
15 Mart 2019
Bu haber 595 kez okundu
MHP lideri partisinin Zonguldak mitinginde halka hitap etti. ..Bahçeli, AP'de kabul edilen Türkiye raporuyla ilgili, "İstiyorlar ki bölünelim, Sevr şartlarına ricat edelim. .. Dayatıyorlar ki birbirimize girelim, birbirimizden kopalım. ..Hedefliyorlar ki Anadolu'dan dağılmış ve ufalanmış halde çıkıp gidelim. ..Yok öyle yağma. Şimdiye kadar başaramadılar, bundan sonra da başaramayacaklardır. Türk milletini asla yenemeyecekler" dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Emperyalizmin karanlık planlarını icra etmekten vazgeçmediğini ifade eden Devlet Bahçeli, şu açıklamalarda bulundu: "Avrupa Parlamentosunun çürük ve hükümsüz kararını eminim ki duydunuz. AB müzakerelerinin askıya alınmasını öneren raporu kabul etmişler. Bize parmak sallıyorlar, bize aba altından sopa gösteriyorlar. FETÖ'cülerin, PKK'lıların tesiriyle Türkiye hakkında değerlendirme yapıyorlar. Türk milleti bu oyunları yutmaz. Türkiye bu zillet ve husumet emelleri sineye asla çekmez. Aslında istiyorlar ki, bölünelim. İstiyorlar ki, Sevr şartlarına ricat edelim. Dayatıyorlar ki birbirimize girelim, birbirimizden kopalım. Hedefliyorlar ki, Anadolu'dan dağılmış ve ufalanmış halde çıkıp gidelim. Yok öyle yağma. Şimdiye kadar başaramadılar, bundan sonra da başaramayacaklardır. Türk milletini asla
yenemeyecekler."
"Zillet ittifakının niyeti iyi değildir"
Milletin her güzel insanını bir ve eşit gören bir mizaca sahip olduklarını, hiç kimseyi ayırıp dışlamadıklarını ifade eden Bahçeli, şunları kaydetti: "Bu vatan benim, bu bayrak benim, bu ülke benim, bu devlet benim diyen her kardeşimle beraberiz, birlikteyiz. Aynı geleceğin izindeyiz. Hiç kimsenin kökenine bakmadık, kimsenin anasının diliyle ilgilenmedik ve siyasi fikir ve ideolojik aidiyetini mesele etmedik. Biz birlikte Türkiye olduk, biz Zonguldak'ın sevgisinde buluştuk. Milli bekamızı yaşatmanın azim ve hedefinde birleştik. Bunda sözleştik. Zonguldak, Cumhur İttifakı'nın kapsamında değilse de AK Parti'li kardeşlerimizle biriz, beraberiz çünkü biz Cumhur İttifakıyız, çünkü biz Türk milletinin var oluş mücadelesinin yılmaz neferleriyiz. CHP'ye oy veren kardeşlerim, gelin bu mücadeleye siz de katılın. İP'e gönül veren kardeşlerim, gelin bu şerefe siz de ortak olun. Zillet ittifakının niyeti iyi değildir. Amacı temiz değildir, geleceği hayırlı değildir. Şimdi soruyorum sizlere, Zonguldak'a sahip çıkacak mısınız? Milli bekamızın yanında duracak mısınız? Milliyetçi
Hareket Partisi'ne destek verecek misiniz? 31 Mart seçimleri şimdiden hayırlı olsun. Zonguldak beka için milli karar, cumhur için istikrar diyor. Ne mutlu bizlere. Zonguldak geleceğe üç hilalle bakıyor."
"Beka, milli cevherdir, damarlarımızdaki asil kandır"
Türk milletinin ahlakıyla, anılarıyla, varoluş ilkeleriyle tarih boyunca adından söz ettirdiğini, hükümranlığını ve haysiyetini korumayı bildiğini vurgulayan Bahçeli, "En korkunç ölümlere maruz kalmamak için beka diyoruz. Tarihten silinmemek için beka diyoruz." dedi. Bahçeli, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Onurlu hayat, bağımsız gelecek, dik baş için beka diyoruz. Ebediyet ırmağına coşkun nehirler gibi akmak için beka kararındayız. Eğer beka yoksa, bağımsızlık yoksa, milli varlık zillete düşmüşse ne madenin ne de çıkarılacak kömürün hiçbir önemi de yoktur. Beka, milli cevherdir, damarlarımızdaki asil kandır. Ötüken'den çıktık çıkalı bekamızı namus bildik. Söğüt'ten yayıldık yayılalı bekayı korumak için and içtik. Son yurdumuzu kutlu fethimizin ruhuyla buluşturduk buluşturalı bekadan en ufak taviz vermedik, en küçük geri adım atmadık. Bekamızı muhafaza ettiğimiz için bugün buradayız. Bekamızı müdafaa ettiğimiz için Türkiye Cumhuriyetini muazzam bir mücadele şuuruyla kurabildik, ancak bekamızı yıkmak istiyorlar. 15 Temmuz hain FETÖ darbe teşebbüsü, bunun en cani misallerindendi. Terör örgütleri durmak bilmiyor."
"Türk milletini asla yenemeyecekler"
Emperyalizmin karanlık planlarını icra etmekten vazgeçmediğini ifade eden Devlet Bahçeli, şu açıklamalarda bulundu: "Avrupa Parlamentosunun çürük ve hükümsüz kararını eminim ki duydunuz. AB müzakerelerinin askıya alınmasını öneren raporu kabul etmişler. Bize parmak sallıyorlar, bize aba altından sopa gösteriyorlar. FETÖ'cülerin, PKK'lıların tesiriyle Türkiye hakkında değerlendirme yapıyorlar. Türk milleti bu oyunları yutmaz. Türkiye bu zillet ve husumet emelleri sineye asla çekmez. Aslında istiyorlar ki, bölünelim. İstiyorlar ki, Sevr şartlarına ricat edelim. Dayatıyorlar ki birbirimize girelim, birbirimizden kopalım. Hedefliyorlar ki, Anadolu'dan dağılmış ve ufalanmış halde çıkıp gidelim. Yok öyle yağma. Şimdiye kadar başaramadılar, bundan sonra da başaramayacaklardır. Türk milletini asla yenemeyecekler."

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ninZonguldak Açık Hava Toplantısında Yapmış Oldukları Konuşma Metni. 15 Mart 2019
 
Değerli Zonguldaklı Kardeşlerim,Aziz Vatandaşlarım,
Muhterem Dava Arkadaşlarım,
Saygıdeğer Hanımefendiler, Beyefendiler,
Emeğin şehri, erdemin şehri, helal lokmanın şehri, fedakarlığın şehri Zonguldak’ı yürekten selamlıyorum.
Hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerine 16 gün kala Zonguldaklı kardeşlerimle buluşmanın hazzını ve kıvancını yaşıyorum.
Bu vesileyle Alaplı’ya, Çaycuma’ya, Devrek’e, Karadeniz Ereğlisi’ne, Gökçebey’e, Kilimli’ye, Kozlu’ya gönül dolusu selamlarımı gönderiyorum.
31 Mart seçimlerinin ülkemize, milletimize, Zonguldak’ımıza, milli geleceğimize ve elbette milli bekamıza hayırlı olmasını, güzelliklere ve yeni bir diriliş ruhuna kaynaklık etmesini Rabbim’den niyaz ediyorum.
Bu açık hava toplantımızın gerçekleşmesinde emeği geçen her dava arkadaşıma teşekkür ediyor hepinize hoş geldiniz, sefalar getirdiniz diyorum.
Zonguldak yerin binlerce metre derinliğinde nafakasını bulan azmin şehridir.
Zonguldak kömürün karasından helal rızkının aydınlığını çıkaran çalışkan ve faziletli insanlarımızın diyarıdır.
Zonguldak Türkiye için üreten, Türkiye’yi ısıtıp Türkiye’yi ışıklandıran adanmış ve ahlaklı insanlarımızın yöresidir.
Madenci Anıtı Meydanı’nı dolduran siz değerli kardeşlerimle, Zonguldak’ta nefes alan, hayat mücadelesi veren her saygıdeğer vatandaşımla iftihar ediyor, alayınızı birden kucaklıyorum.
Gününüz kutlu olsun.
Geleceğiniz huzur ve saadetle dolsun.
Allah yar ve yardımcınız olsun.

Aziz Vatandaşlarım,Değerli Dava Arkadaşlarım,
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri Türkiye’nin bugüne kadar gerçekleştirdiği en önemli seçimlerden birisi olacaktır.
31 Mart seçimleri hem bekamız hem de bereketimiz için tarihi nitelikte bir seçime sahne olacaktır.
Şimdi soruyorum sizlere;
31 Mart’a hazır mısınız? (Evet)
31 Mart’ta sandığa gidecek misiniz? (Evet)
31 Mart’ta sandığa sahip çıkacak mısınız? (Evet)
31 Mart’ta Zonguldak’ın makus talihini değiştirip Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy verecek misiniz? (Evet)
Huzur istiyorsanız adres MHP’dir.
Güven ve güvence istiyorsanız çare MHP’dir.
Zonguldak ağırlıklarından kurtulsun, prangalarını söksün, kamburlarından sıyrılsın diyorsanız yegâne çözüm MHP’dir.
Huzurlarınızda Zonguldak Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamdi Ayan’ı hepinize emanet ediyor, üç hilale desteğinizi bekliyor ve bunu temenni ediyorum.
Alaplı’da Sayın Ali Demir,
Çaycuma’da Sayın Haydar Oruç,
Devrek’te Sayın Ahmet Akdemir,
Gökçebey’de Sayın Adem Ayvacık,
Karadeniz Ereğli’de Sayın Telat Şeker,
Kilimli’de Sayın Fatih Kaldırım,
Kozlu’da Sayın Emine Ulupınar,
Merkez Beycuma’da Sayın Erdinç Bıçakçı,
Merkez Elvanpazarcık’ta Sayın Erdem Akgöz,
Merkez Karaman’da Sayın Cevdet Aldağ,
Alaplı Gümeli’de Sayın Şinasi Bilgen,
Çaycuma Filyos’ta Sayın Okan Uzun,
Çaycuma Karapınar’da Sayın İsa Yurtseven,
Çaycuma Nebioğlu’nda Sayın Fatih Yıldırım,
Çaycuma Perşembe’de Sayın Semih Aydın,
Çaycuma Saltukova’da Sayın Ersin Aksoy,
Devrek Çaydeğirmeni’nde Sayın Kerim Pilavcı,
Karadeniz Ereğli Gülüç’de Sayın Atilla Tarık Semiz,
Karadeniz Ereğli Kandilli’de Sayın Tuncay Aydın,
Karadeniz Ereğli Ormanlı’da Sayın Tacettin Aldırmaz,
Kilimli Çatalağzı’nda Sayın Yavuz Palabaş,
Kilimli Gelik’te Sayın Fahrettin Kavşur,
Kilimli Muslu’da Sayın Fatih Acar 
Milliyetçi Hareket Partisi’nin birbirinden değerli belediye başkan adaylarıdır ve sizlerin desteğiyle inşallah başarıya ulaşacaklardır.

Soruyorum sizlere;
Bu defa MHP demeye var mısınız? (Evet)
Bu defa MHP’yle yürümeye kararlı mısınız? (Evet)
Bu defa MHP’de uzlaşıp Zonguldak’ın önünü açacak mısınız? (Evet)
Zonguldak’ın sorunlarını biliyoruz.
Zonguldak’ı çok iyi tanıyoruz.
Türkiye Taş Kömürü Kurumu’nun işçi yetersizliğinden dolayı kapanma aşamasına gelmesinden de derin bir üzüntü duyuyoruz.
Bu kurum geçim kapısı, Zonguldak’ın ekmek teknesidir.
TTK’nın kapanması veya kapasitesini azaltması hiç doğru değildir, tasvip ettiğimiz bir şey de olamayacaktır.
Biliniz ki, alın terinizin heba olmasına seyirci kalamayız.
Biliniz ki, emeklerinizin zayi olmasına sessiz duramayız.
Biliniz ki, işinizi kaybetmenize tahammül edemeyiz.
Türkiye Taş Kömürü Kurumu millidir, Zonguldak’ın geleceğidir, kesinlikle sahip çıkacağımızdan da hiç kimsenin endişesi olmamalıdır.
Kömürün karasından ekmeğinizi çıkartıyorsunuz. Bu takdir edilecek, hürmet edilecek, hayranlıkla anılacak bir durumdur.
Hakkınız olmayanı istemiyorsunuz.
Hak etmediğiniz bir şeyi beklemiyorsunuz.
Zonguldak’ta tembellik tutunamaz, gevşeklik barınamaz, tufeyliler bulunamaz.
Sizler çalışarak nefes alıyorsunuz, yerin altını umutlarınızla aydınlatarak çocuklarınızın nafakasını kazanıyorsunuz, tencerelerinizi emeklerinizle kaynatıyorsunuz. Sonuna kadar helal olsun, hepinizi kutluyorum.
Zonguldak üreten, ülkesi için ter döken onurlu insanların yuvasıdır.
Bu yuvanın karartılmasına gönlümüz razı olmaz.
Bu yuvanın hüznüne müsaademiz olamaz.
Ne güzel de söylemiş şair Orhan Veli Kanık:
Siyah akar Zonguldak’ın deresi.
Yüz karası değil, kömür karası.
Böyle kazanılır ekmek parası.
Bir başka şairimiz de diyor ya:
Uzun Mehmet’ten hediyedir taş kömür,
Uğrunda nice bedenler tüketti ömür.
Helalleşip evinden çıkar madenci,
Ekmeğini taştan çıkarır, dilinden şükür.
Gözlerde sevinç, alınlarda ter,
Yerin üstünde gün doğar, gün biter;
Alt tarafı karanlık, geceden beter.
Tüneller uzar, bölüm bölüm
Bir ihmal kadar yakındır ölüm.
Grizu yıllardır kanayan yara,
Kömür gibi el, yüz kapkara;
Alınlar ak, helaldir kazanılan para.
Elbette yerin üstü uyurken, yerin altı canlıdır.
Zonguldak gece gündüz işleyen bir cesaret ve hamiyettir
Bazen olur gaz sızar, bazen olur grizu patlaması yürekleri yasa boğar.
Huzurlarınızda bugüne kadar pek çok maden kazasında hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler diliyorum. Mekanları cennet olsun diyorum.
Siz söyleyiniz, çok güçlü ve yüksek bir sesle şu sorularıma cevap veriniz;

Zonguldak’a sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Emeğinize sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Helal kazancınıza, tertemiz emeğinize sahip çıkacak mısınız? (Evet)
31 Mart’ta bu evetlerin hakkını vermek için Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek verecek misiniz? (Evet)
Allah hepinizden razı olsun diyorum, sizlerle gurur duyuyorum, Zonguldak’a her zaman inanıyorum.
Zonguldak için elini taşın altına koyan Belediye Başkan Adaylarımıza kefilim, onların arkasındayım.
Özellikle Zonguldak Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamdi Ayan’ın ilan ettiği 67 projenin gerçekleşmesini hem takip edeceğim hem de sahip çıkacağım.
Binlerce yeni istihdam için, yeni yollar için, yeni kadın girişimci kooperatiflerinin kurulması için MHP iradenize taliptir, MHP göreve hazırdır.
Ve bunların hepsinin takibini yapmak da boynumun borcudur.
Soruyorum sizlere;
MHP’yle birlikte yürüyecek misiniz? (Evet)
Zonguldak’a hizmet için MHP’yi görevlendirecek misiniz? (Evet)
Sıra MHP’de, nöbeti MHP alacak diyecek misiniz? (Evet)
Tamam diyor musunuz? (Evet)
Zonguldak hamd olsun tıpkı Karadeniz gibi al bayrağa yol veriyor, al bayrağa sahip çıkıyor, üç hilalde uzlaşıyor.
Zonguldak Karadeniz gibi çırpınıp sevdalılarını bağrına basıyor.
Helalin peşinden hilalin gölgesinden asla ayrılmıyor.
Çok yaşa Zonguldak, bin yaşa Zonguldak, her daim var ol Zonguldak.


Değerli Vatandaşlarım, Aziz Dava Arkadaşlarım,
Milletimizin her güzel insanını bir ve eşit gören bir mizaca sahibiz.
Hiç kimseyi ayırmıyoruz.
Hiç kimseyi dışlamıyoruz.
Hiç kimseyi yok saymıyoruz.
Bu vatan benim, bu bayrak benim, bu ülke benim, bu devlet benim diyen her kardeşimle beraberiz, birlikteyiz, aynı geleceğin izindeyiz.
Hiç kimsenin kökenine bakmadık.
Hiç kimsenin anasının diliyle ilgilenmedik.
Hiç kimsenin siyasi, fikri ve ideolojik aidiyetini mesele etmedik.
Biz birlikte Türkiye olduk.
Biz Zonguldak’ın sevgisinde buluştuk.
Milli bekamızı yaşatmanın azim ve hedefinde birleştik, bunda sözleştik, bununla ahitleştik.
Zonguldak Cumhur İttifakı’nın kapsamında değilse de, Ak Partili kardeşlerimizle biriz, beraberiz.
Çünkü biz Cumhur İttifakı’yız.
Çünkü biz Türk milletinin var oluş mücadelesinin yılmaz neferleriyiz.
Çünkü biz millet-i ebed müddetin, devlet-i ebed müddetin yıkılmaz kalesiyiz.
CHP’ye oy veren kardeşlerim, gelin bu mücadeleye siz de katılın.
İP’e gönül veren kardeşlerim, gelin bu şerefe siz de ortak olun.
Zillet İttifakı’nın niyeti iyi değildir.
Amacı temiz değildir.
Geleceği hayırlı değildir.
Şimdi soruyorum sizlere;
Zonguldak’a sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Zonguldak için iradenizi gösterecek misiniz? (Evet)
Milli bekamızın yanında duracak mısınız? (Evet)
Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek verecek misiniz? (Evet)
Maşallah Zonguldak coşkun sel gibi taşmış, Milliyetçi Hareket Partisi’ne omuz vermiştir.
31 Mart seçimleri şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum.
Zonguldak “Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar” diyor.
Zonguldak “Beka İçin Milli Karar, Zonguldak İçin İstikrar” diye sesleniyor.
Ne mutlu bizlere, Zonguldak geleceğe üç hilalle bakıyor.

Muhterem Zonguldaklılar,Değerli Dava Arkadaşlarım,
Merhum vatan şairimiz Akif bizlere söyle seslenmişti:
Ahlakın izmihlali en müdhiş bir izmihlal!
Ne millet kurtulur, zira ne milliyet, ne istiklal.
Oyuncak sanmayın! Milli ahlak milli ruhtur.
Onun iflası en korkunç ölümdür.
Türk milleti ahlakıyla, anılarıyla, var oluş ilkeleriyle tarih boyunca adından söz ettirmiş, hükümranlığını ve haysiyetini korumayı bilmiştir.
En korkunç ölümlere maruz kalmamak için beka diyoruz.
Tarihten silinmemek için beka diyoruz.
Onurlu hayat, bağımsız gelecek, dik baş için beka diyoruz.
Ebediyet ırmağına coşkun nehirler gibi akmak için beka kararındayız.
Eğer beka yoksa, bağımsızlık yoksa, milli varlık zillete düşmüşse ne madenin, ne de çıkarılacak kömürün hiçbir önemi de yoktur.
Beka, milli cevherdir, damarlarımızdaki asil kandır.
Ötüken’den çıktık çıkalı bekamızı namus bildik.
Söğüt’ten yayıldık yayılalı bekayı korumak için and içtik.
Son yurdumuzu kutlu fethimizin ruhuyla buluşturduk buluşturalı bekadan en ufak taviz vermedik, en küçük geri adım atmadık.
Bekamızı muhafaza ettiğimiz için bugün buradayız.
Bekamızı müdafaa ettiğimiz için Türkiye Cumhuriyeti’ni muazzam bir mücadele şuuruyla kurabildik.
Ancak bekamızı yıkmak istiyorlar.
15 Temmuz hain FETÖ darbe teşebbüsü bunun en cani misallerindendi.
Terör örgütleri durmak bilmiyor.
Emperyalizm karanlık planlarını icra etmekten vazgeçmiyor.
Avrupa Parlamentosu’nun çürük ve hükümsüz kararını eminim ki duydunuz.
AB müzakerelerinin askıya alınmasını öneren raporu kabul etmişler.
Bize parmak sallıyorlar. Biz aba altından sopa gösteriyorlar.
FETÖ’cülerin, PKK’lıların tesiriyle Türkiye hakkında değerlendirme yapıyorlar.

Türk milleti bu oyunları yutmaz.
Türkiye bu zillet ve husumet emelleri sineye asla çekmez.
Aslında istiyorlar ki, bölünelim.
İstiyorlar ki, Sevr şartlarına ricat edelim.
Dayatıyorlar ki, birbirimize girelim, birbirimizden kopalım.
Hedefliyorlar ki, Anadolu’dan dağılmış ve ufalanmış halde çıkıp gidelim.
Yok öyle yağma!
Şimdiye kadar başaramadılar, bundan sonra da başaramayacaklar.
Türk milletini asla yenemeyecekler.
İster ekonomik tetikçileriyle gelsinler, döviz silahını üzerimize doğrultsunlar.
İster siyasi kumpaslarıyla gelsinler,  tefrika ve nifak saçsınlar.
İsterse de, 15 Temmuz gecesinde olduğu gibi, tepemizden bomba atsınlar, kurşun yağdırsınlar.
Yapamazlar, bu milleti geçemezler, Türkiye’yi yıkamazlar.
Biz bekamıza sahip çıktığımız sürece zalime direniriz.
Biz bekamıza sahip çıktığımız müddetçe haine aman diletiriz.
Bu nedenle 31 Mart seçimleri bir beka seçimidir.
Tekrar soruyorum sizlere;
Bayrağa sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Vatana sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Türkiye’ye sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Milli bekaya sahip çıkacak mısınız? (Evet)
Duruş budur, cesaret budur, adamlık budur, kahraman Zonguldak işte bu kadar görkemlidir.
15 Temmuz darbe ve işgal teşebbüsünden sonra, milletin sinesinden çıkan, yüksek iradesinden doğan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, milli güvenlik tehditlerine ve milli bekamıza yönelik saldırılara çok güçlü bir cevaptır.
Yeni hükümet sistemi, muhtemel 15 Temmuz gecelerine, Türkiye’yi istila emellerine karşı kalıcı, sağlam, donanımlı ve kuvvetli bir tedbirdir.
Yeni hükümet sistemi, Türkiye’nin geleceğidir.
Bu itibarla kurum ve kurallarıyla oturması ve olgunlaşması lazımdır.
Bu itibarla ilke ve esaslarıyla iyice kökleşip devlet yönetimindeki aksak ve gedikleri telafi ve tedavisi elzem ve acil bir ihtiyaçtır.
31 Mart’ta Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne tam manasıyla uygun bir mahalli idareler yönetimi bizzat milletimiz, bizzat Zonguldak tarafından tesis ve bina edilmelidir.
Merkezi yönetim ile yerel yönetim arasında çelişki yaşanmamalıdır.
Eğer yaşanırsa devlet zayıflayacak, milli irade zaafa uğrayacaktır.
Bu durum karşısında zaafa düşmemiz, güvencesiz kalmamız mutlaktır.
İşte bu sebeple 31 Mart seçimleri bekamızın seçimidir.
Türkiye’nin istikbal hakları 31 Mart’ta oylanacaktır.
Zalimler hava kokluyor.
Hıyanet ortakları uygun ortam yokluyor.
Yine üzerimize gelecekler, şanslarını bir kez daha deneyecekler.
Zillet İttifakı’nı oluşturan partiler bunu görmüyor, bunu anlamıyor.
Türk milletinin var oluş mücadelesine riayet göstermiyorlar, hürmet etmiyorlar.
Çünkü aldıkları talimat budur.
Unutmayınız ki, zalimlere kıyakçılığın sonu eninde sonunda ayakçılıktır.
Türk milletini, Türk devletini hiç kimse ayağa düşüremez.
Hiç kimse zillete mecbur edemez, zilletin zehrinden içiremez.
CHP, PKK’nın siyasi acentesi HDP’yle yol yürüyor.
Kılıçdaroğlu daha YPG’nin bize saldıracağına inanmıyor.
Kürdistan beyanlarına sıcak ve sempatik bakıyor.
Şu gaflete bakar mısınız? Şu zillete dikkat eder misiniz?
Kılıçdaroğlu, kulağına ne fısıldanmışsa onu söylüyor.
Türkiye düşmanlarının düdüğünü öttürüyor.
Bölücülerle aynı safa giriyor, teröristlerle aynı hedefe odaklanıyor.

CHP’ye oy veren vatandaşlarım, bunu nasıl kabullenecekler?
Bu zillete nasıl onay verecekler?
Bu çarpıklığa nasıl tahammül gösterecekler?
Bugünkü CHP’nin neresi aziz Atatürk’e benziyor?
Ayıptır, günahtır, yazıktır, CHP’ye gönül verenlere hakarettir.
İP’e oy veren kardeşlerim, bugüne kadar giydikleri parti şapkalarıyla övünen, ilke ve fikriyatları olmayan, HDP’yi Kürt siyasi hareketi olarak tanımlayıp ittifak kuran ilkesizleri nereye kadar sırtlarında taşıyacaklardır?
Bunlarda siyasi ahlak yok.
Bunlarda Türkiye sevgisi yok.
Bunlarda Zonguldak’a muhabbet yok.
İşleri güçleri yalan dolan.
Üstelik 31 Mart seçimlerine beka seçimi dedikçe hopluyorlar.
Adeta zıvanadan çıkıyorlar.
Akıl ölçüleri hepten kayboluyor, şuur kapakları tümden kapanıyor.
Zillet İttifakı Türkiye’nin karşısındaki çetedir, şebekedir, mihraktır.
Zillet İttifakı siyasi aldatma ve kandırma markasıdır.
Dikkat buyurunuz, 31 Mart seçimlerinden çok korkuyorlar.
Başlarına gelecekleri görüyorlar.
Belalarını bulacaklarını hissediyorlar.
Zonguldak’ın iradesinden ürküyorlar, heybetinden tir tir titriyorlar.
Ama korkuları beyhudedir, kaçacakları, saklanacakları yer kalmamıştır.
Biliniz ki, vakti geldiğinde mutlaka sandıkta milletimize hesap vereceklerdir.

Şimdi siz söyleyiniz:
31 Mart’ta zilletten hesap soracak mısınız? (Evet)
31 Mart’ta PKK/YPG sevdalısı, HDP ortağı CHP’ye, İP’e yaptıklarının bedeli ödettirecek misiniz? (Evet)
31 Mart’ta Zonguldak için elinizi taşın altına koyacak mısınız? Geleceğinize sahip çıkacak mısınız? MHP’ye destek olacak mısınız? (Evet)
Hepinize müteşekkirim, hepinizden Allah razı olsun diyorum.
Zonguldak’ın ekmeğini kimseye kaptırmayacağız.
Zonguldak ile el ele, omuz omuza vererek tüm sorunların üstesinden geleceğiz.
Bizim belediyecilik anlayışımızda dürüstlük, gönül, empati, sabır, samimiyet, cömertlik ve sevgiyle sorunlara odaklanmak vardır.
Akılla yoğrulan, vatana hizmet aşkıyla çarpan yürekler mutlaka her sorunu aşacak kudreti kendilerinde bulacaklardır.
Hamdolsun bu erdem Milliyetçi Hareket’in kadrolarında fazlasıyla vardır.
Bahane değil çözüm üreten, Zonguldak’a rağmen değil Zonguldak için yapılan her gayreti takdir ve tebrikle karşılamamız bundandır.
Milliyetçi Hareket’in inançlı kadroları sizlerin talep ve beklentilerini karşılamak üzere Zonguldak’ın her köşesinde gecesini gündüzüne katmaya hazırdır.
Sizlere son kez soruyor ve yüksek sesle cevabınızı bekliyorum;
Zonguldak’ı ehline emanet edecek misiniz? (Evet)
Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy verecek misiniz? (Evet)
Milli bekaya destek verecek misiniz? (Evet)
Söz veriyor musunuz? (Evet)
Allah hepinizden razı olsun.
Coşku ve heyecanınız bizlere güç veriyor.
Ülkemizin geleceği adına umut aşılıyor.
Sözünüzü, iradenizi yere düşürmeyeceğiz, 
Zonguldak’ı hak ettiği seviyelere and olsun taşıyacağız.
“Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar.”
“Beka İçin Milli Karar, Zonguldak İçin İstikrar.”
“Zonguldak Ehline Emanet.”
Sizlere güveniyorum, Zonguldak’a inanıyorum.
Hepinizi Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum.
Yolunuz, bahtınız ve alnınız açık olsun diyorum.

Ne Mutlu Türküm Diyene.


 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MHP HABER Haberleri

Başlık Tarih
 
Zillet cephesini büyük bir nefret ve hiddet dalgası sardı12 Ağustos 2020
Bahçeli: Türkiye’yi Akdeniz’den çıkarmaya hiçbir ülkenin gücü yetmeyecektir12 Ağustos 2020
MHP Kayseri Teşkilatı 16 ilçe kongresini 2 günde bitirecek10 Ağustos 2020
MHP, kongre sürecini İlkadım'dan başlattı09 Ağustos 2020
CHP'de sular durulmaz,04 Ağustos 2020
Bahçeli sosyal medya suskunluğunu bozdu31 Temmuz 2020
Bahçeli, Başbuğ Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti31 Temmuz 2020
MHP'nin bayramlaşma programı belli oldu30 Temmuz 2020
Anıtkabir-Ayasofya kutuplaşması yaratmak soysuzluktur30 Temmuz 2020
Başkan Avcı’dan “Yabancı sansür” çıkışı!30 Temmuz 2020
MHP Adana'da kongre heyecanı29 Temmuz 2020
Bugünkü CHP'nin Atatürk'le hiçbir bağlantısı kalmamıştır28 Temmuz 2020
Bahçeli: Atatürk’e, lanet okuyacak bir hayasız henüz anasından doğmamıştır28 Temmuz 2020
Kadın cinayetlerine sıfır tolerans göstermeliyiz22 Temmuz 2020
Bahçeli: Ayasofya'nın açılması egemenlik hakkımız21 Temmuz 2020
Başkan Avcı, kongre çalışmalarına hız verdi19 Temmuz 2020
Bahçeli’den Ayasofya Camisi’ne özel yüzük18 Temmuz 2020
Hüznümüzün izahı, üzüntümüzün ifadesi yoktur16 Temmuz 2020
Bahçeli: 15 Temmuz’da ihanet imanı yenememiştir14 Temmuz 2020
“TÜRK MİLLETİ HAKKINI VE HUKUKUNU UYANIK BİR ŞUURLA MUHAFAZA EDECEK”14 Temmuz 2020
'MHP; Türk siyasi hayatında barış iklimine gölge veren çınar olmuştur'13 Temmuz 2020
Ayasofya Camisi Türk milletinin emanetidir11 Temmuz 2020
Bahçeli'den Ayasofya yorumu: İrade milletin, karar hukukundur10 Temmuz 2020
Egemenliğimize ne el, ne de dil uzatılmasına izin veririz10 Temmuz 2020
Kadınlarımızı ve Devletimizi hedef aldılar10 Temmuz 2020
Bilge Liderimizle, milli siyasetimizle gurur duyuyoruz09 Temmuz 2020
Bahçeli’den Sakarya’daki patlamaya ilişkin açıklama09 Temmuz 2020
Bahçeli’den teşkilatlara genelge08 Temmuz 2020
Bahçeli, belediye başkanlarını topluyor06 Temmuz 2020
Bahçeli: Ayasofya ile ilgili ABD ve AB kaynaklı şantajlar yok hükmündedir04 Temmuz 2020
Devlet Bahçeli karar aldı, teşkilat hemen uyguladı01 Temmuz 2020
Bahçeli sosyal medya hesaplarını askıya aldı01 Temmuz 2020
Sahil şeridimizi fırsata dönüştürmek istiyoruz01 Temmuz 2020
MHP'nin 13. Olağan Kurultay sloganı belli oldu!30 Haziran 2020
Bünyamin Avcı: Lider Bahçeli'nin sözü sözümüz, yolu yolumuz30 Haziran 2020
Semih Yalçın: Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli partimizin tek adayı29 Haziran 2020
"Silivri'ye hizmette 1.yıl" toplantısı27 Haziran 2020
Adalet suçu aklamak, suçluyu temize çıkarmak değil23 Haziran 2020
Türkiye bu kepazeliği affetmeyecek22 Haziran 2020
MHP'de MYK toplantısı Lider Bahçeli başkanlığında toplandı19 Haziran 2020
Adana’da MHP’ye toplu katılım!18 Haziran 2020
“MHP, TÜRK DÜNYASININ DA MORAL GÜCÜDÜR!”18 Haziran 2020
Ayasofya üzerinde tasarruf hakkı Türk milletine aittir16 Haziran 2020
MHP’nin 13. Olağan Büyük Kurultayı tarihi açıklandı15 Haziran 2020
Yangına körükle gittikleri çok açıktır15 Haziran 2020
Ayasofya Camisi Müslüman gönüllerle buluşmalıdır14 Haziran 2020
Biz Liderimizin Yanındayız, Siz Nerdesiniz..?11 Haziran 2020
Bu yanlışın vahim sonuçları olabilecektir10 Haziran 2020
MHP’de Haziran ayı gündemi yoğun09 Haziran 2020
Ayasofya’dan çan sesi değil, Allah’ın izniyle ezan sesi yükselecektir08 Haziran 2020
MHP'li Sarıçam Belediyesi üreticilerden de dua alıyor!05 Haziran 2020
MHP'den CHP'ye maske tepkisi04 Haziran 2020
Devlet Bahçeli’den teşkilatlara 9 maddelik genelge02 Haziran 2020
Erken seçim söylemi kirli bir tertiptir01 Haziran 2020
Zulüm 1453’de başladı diyenler ve pusu kuranlar kötürüm olacaklardır29 Mayıs 2020
MHP'nin duruşu milli, misyonu küresel boyutludur!28 Mayıs 2020
Devlet Bahçeli ve MHP, birlik ve bütünlük demektir.28 Mayıs 2020
Ülkücü şehitler Türk milletinin iftihar ve irade cevherleridir26 Mayıs 2020
Milletin dertlerine “deva” olmak için çıktıkları yol, yol değildir26 Mayıs 2020
Bahçeli'den Siyasi Partiler Kanunu açıklaması: Tam destek vereceğiz24 Mayıs 2020
HER TÜRLÜ KUMPASI YIKACAĞIZ23 Mayıs 2020
İrade varsa istikbal vardır, iman varsa imkan olacaktır22 Mayıs 2020
Bahçeli muhalefetin yeni Ali Cengiz oyununu deşifre etti19 Mayıs 2020
Siyasi etik kanunu çıkarılsın19 Mayıs 2020
Bayram öncesi esnafa müjde verilsin18 Mayıs 2020
İlk adımla ilk kurşunun emaneti milli vicdanlarda hala diridir18 Mayıs 2020
"Hain Gülen’i meşrulaştırma arayışı zalimce bir oyundur"15 Mayıs 2020
Toprak vatan, dil varlıktır! İkisi de Türk milletinin onur vahasıdır14 Mayıs 2020
vekil seçmeni aradı, inandıramadı14 Mayıs 2020
KÖYE DÖNÜŞ TEŞVİK EDİLMELİDİR…14 Mayıs 2020
Bahçeli: Masa; masaldır, maval okumaktır11 Mayıs 2020
CHP küresel tefecilere, vatansız fesat yuvalarına kucak açıyor09 Mayıs 2020
Annelerimizin yetiştirdiği evlatlarla, Türklük cevheri işlenmeye devam edecek09 Mayıs 2020
Türkiye’nin çöküşünü isteyenler avuçlarını yalayacaklardır07 Mayıs 2020
Darbeci geleneğin siyaset ayağı olan CHP suçüstü yakalanmıştır05 Mayıs 2020
Davasına aidiyeti olmayanların 'Ben MHP’liyim' deme hakkı yoktur02 Mayıs 2020
Bahçeli: İhanete taşeronluk yapanlar silinip gidecek02 Mayıs 2020
MHP Lideri Bahçeli’yi katliama teşvik iftirası kimsenin haddi değildir30 Nisan 2020
Ülkücülük zamana ve zemine göre şekil değiştirmez29 Nisan 2020
Bahçeli: 'MHP Diyanet İşleri Başkanı’nın sözlerine aynen iştirak etmektedir'28 Nisan 2020
"MHP İl Teşkilatı kongreleri başlatmaya her zaman hazır"28 Nisan 2020
23 Nisan ve Ramazan mesajı24 Nisan 2020
Bahçeli, TBMM'deki 23 Nisan özel oturumuna katıldı23 Nisan 2020
Sadir Durmaz'dan MHP'li Belediyelere Ramazan Genelgesi 22 Nisan 2020
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na tepki: Her çağrısı çürük, her teklifi beyhudedir22 Nisan 2020
Fırsatçı CHP yine çuvallamış, yine duvara toslamıştır20 Nisan 2020
Bahçeli'den koronavirüs Çin'de üretildi iddialarına cevap20 Nisan 2020
Bahçeli talimat verdi! Teşkilatlara uyarı 11 Nisan 2020
Bülbül: "Ya olduğunuz gibi görünün" 09 Nisan 2020
TERÖRİST AFFI GİRİŞİMLERİNE TEPKİ09 Nisan 2020
Öztürk: MHP kriz çözen partidir09 Nisan 2020
Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in fikri hür, vicdanı hür, irfanı hürdür08 Nisan 2020
Bu felaketten daha güçlü çıkacağız07 Nisan 2020
Bahçeli, AA’nın 100. yılını kutladı06 Nisan 2020
Başbuğ Alparslan Türkeş Kalbimizdesin05 Nisan 2020
Bahçeli, Başbuğ Türkeş’in kabrini ziyaret etti04 Nisan 2020
Merhum Başbuğ Türkeş'in vefat yıl dönümü ...04 Nisan 2020
Türkeş, her vatandaşımızın örnek alması gereken Türk büyüğü03 Nisan 2020
Merhum Türkeş Bey'in yaktığı meşale sönmeyecek03 Nisan 2020
Alparslan Türkeş'i ölümünün 23. yılında ...03 Nisan 2020
Alparslan Türkeş’in diktiği Fidanlar Kök Saldı03 Nisan 2020
Alınan tüm tedbirlere eksiksiz olarak uymalıyız02 Nisan 2020
Kayaalp'ten 'Biz Bize Yeteriz'01 Nisan 2020
Esnaf, SGK ve BAĞ-KUR primleri01 Nisan 2020
Saimbeyli’de kimse aç ve açıkta kalmayacak01 Nisan 2020
Vatanı korumak şerefli bir görevdir01 Nisan 2020
Sadir Durmaz'dan belediye başkanlarına mesaj01 Nisan 2020
Bahçeli: virüs dönemini atlatacağız30 Mart 2020
Türk milleti bu badireyi atlatacak, bu belayı def edecektir28 Mart 2020
MHP'den 'SaygılıOl' paylaşımı26 Mart 2020
ÜLKÜCÜ MHP’de olur.25 Mart 2020
Bahçeli: Koronavirüs ile mücadeleyi Allah'ın izniyle kazanacağız21 Mart 2020
Mümkün mertebe evde kalın19 Mart 2020
'Çanakkale Deniz Zaferi Türk Tarihinin Dönüm Noktasıdır'17 Mart 2020
Bahçeli'den koronavirüs açıklaması!17 Mart 2020
“İlham kaynağımız Atatürk olmalı!”16 Mart 2020
Liderimiz çocukların gözyaşlarını sildi...15 Mart 2020
Baki Ersoy: "Biz zalimlerin karşısında olacağız,"14 Mart 2020
“İstiklal Marşımız milli mutabakat metnidir”14 Mart 2020
“BU ESERLERİ AFYONKARAHİSAR’A KAZANDIRMALIYIZ”10 Mart 2020
Türkiye Cumhurbaşkanı’na hakaret hepimize hakarettir.10 Mart 2020
Bahçeli : Durduğumuz yer Türkiye’dir06 Mart 2020
MHP MÜLTECİ ÇOCUKLARI İÇİN KREŞ YAPACAK04 Mart 2020
MHP Van Tuşba ilçe Başkanı Yahya Cancan'dan İdlib Açıklaması04 Mart 2020
''Şehitler Tepesi'' tepkisi: Sözleri vatana ihanettir03 Mart 2020
MHP sayesinde bölücü kalkışma hedefe erişememiştir02 Mart 2020
Bahçeli'den sınıra 'Göçmen Kreşi' kurulması talimatı02 Mart 2020
Üç hilâlin bir jeopolitiği vardır02 Mart 2020
“MHP VAR OLDUĞU SÜRECE BU DEVLET ÇÖKMEZ”01 Mart 2020
MHP'den teşkilatlara uyarı01 Mart 2020
“Aynı şuur ve ruhta buluşma günü!”29 Şubat 2020
Düşman görüldüğü yerde ezilmelidir28 Şubat 2020
Türk Milleti İdlib ve Libya'da onur mücadelesi yapmakta27 Şubat 2020
Karataş, İspir'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu kutlamalarına katıldı26 Şubat 2020
MHP'ye sosyal medyadan istikamet çizilemez25 Şubat 2020
'Şeref aylığı tutarı herkese eşit olmalı'24 Şubat 2020
MHP'ye 350 yeni üye24 Şubat 2020
Bahçeli’den Millet Kütüphanesi’ne kitap bağışı22 Şubat 2020
Taytak başkanları Ankara’da ağırladı21 Şubat 2020
"ESAD GİTMEDEN BARIŞ GELMEZ"18 Şubat 2020
MHP Adana’da 51 yıllık onur!12 Şubat 2020
TÜRKİYE ŞAM'A GİRMELİ, ZALİMLERİ YERLE YEKSAN ETMELİDİR11 Şubat 2020
Milliyetçi Hareket vatan sevgisinin kefili08 Şubat 2020
Şan ve şerefle dolu 51 yıl...08 Şubat 2020
MHP siyasette 51 yılı geride bıraktı08 Şubat 2020
Bahçeli'den, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya istifa çağrısı!08 Şubat 2020
Bahçeli'den AB'ye sert tepki! Kepazelik ve soysuzluktur06 Şubat 2020
MHP’den CHP hakkında suç duyurusu06 Şubat 2020
Sarıçam’dan rekor kıracak proje!05 Şubat 2020
Bir ölür bin diriliriz, çünkü biz Türk milletiyiz!03 Şubat 2020
Kadın vatandır, kadın annedir!02 Şubat 2020
CHP, gizli gizli millete tuzak kurma hesabındadır02 Şubat 2020
"ADANA ÇOK ŞANSLI"01 Şubat 2020
'Bu namertlik skandal ötesidir'30 Ocak 2020
ABD ve İsrail ateşle oynamaktadır!30 Ocak 2020
Bahçeli'den deprem mesajı28 Ocak 2020
Başkan Karataş, TÜRKAV ve KAMU-SEN il temsilcileri ile görüştü.27 Ocak 2020
MHP'den "İnsanlığın Huzuru Projesi"nin hazırlık toplantısı 20 Ocak 2020
MHP Kadroları Manisa'da Vefa Yemeğinde Buluştu19 Ocak 2020
MHP'li Taşdoğan Nadir Hastalıkları meclise taşıdı19 Ocak 2020
Türkiye makûs talihini alt edecektir19 Ocak 2020
Siyasetimiz istikrarlıdır, aynen korunacaktır18 Ocak 2020
Karapıçak: "Yıl sonu itibarıyla üye sayımızı yüzde 20 artırdık"17 Ocak 2020
Bahçeli: Ona kimse İBB Başkanı demeyecek17 Ocak 2020
Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağız17 Ocak 2020
LİDERE BAĞLILIK, SAYGI, VEFA VE SADAKAT’TİR16 Ocak 2020
Ezo Gelin15 Ocak 2020
İsmail Poyraz'dan İp'in ilçe başkanına sert tepki 15 Ocak 2020
MHP üzerinde hesap yapılamaz14 Ocak 2020
Başkan Çakır,Bu Memleketin Evlatları Kardeştir...13 Ocak 2020
Bahçeli uyardı! Hedeflerinde Türkiye var12 Ocak 2020
TERÖR ÖRGÜTLERİYLE MÜCADELE09 Ocak 2020
Milli bekaya sahip çıkıyoruz08 Ocak 2020
Başbakanını biz veriyorduk, asker göndermek ne ki?07 Ocak 2020
"Türk Polisimiz ve Türk Askerimizle gurur duyuyoruz"05 Ocak 2020
Ünlü,"Hedef Kızılelma,hedef Turan ülküsüdür04 Ocak 2020
MHP KARKAMIŞ YÖNETİMİ YENİLENDİ03 Ocak 2020
“Lider Devlet Bahçeli’nin tahayyülleri dahi bizim için birer talimattır"01 Ocak 2020
Bahçeli'den CHP'ye 'Kanal İstanbul' tepkisi31 Aralık 2019
MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'NİN YENİ YIL MESAJI31 Aralık 2019
Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki varlık ve egemenlik hakları sonuna kadar muhafaza edilmelidir28 Aralık 2019
MHP'den Yeni Kanal İstanbul Açıklaması: 'Şartlar Değişti'27 Aralık 2019
'BİRLİKTELİĞİ AHENGE DÖNÜŞTÜRMELİYİZ'25 Aralık 2019
Bahçeli: Bizim tarafımız Türkiye’dir25 Aralık 2019
Semih Yalçın duyurdu! MHP'de çok önemli toplantı25 Aralık 2019
KALYONCU;SU KANUNU BİR AN ÖNCE GÜNDEME ALINMALI24 Aralık 2019
Mesele rant değil, milli anttır, böyle de olmalıdır24 Aralık 2019
MHP, Vali Tutulmaz’a seslendi23 Aralık 2019
Türkiye lider ülke ve küresel bir güç olacak20 Aralık 2019
“Kastamonu İçin Bir Olduk” 19 Aralık 2019
Büyük Türk milleti, Devlet Bahçeli’nin etrafında kenetlenmeye devam edecektir18 Aralık 2019
Ülkemiz kuşatılmak istenmektedir.17 Aralık 2019
Taşdoğan'dan doktorların yurt dışı seyahat sıkıntıları için kanun teklifi17 Aralık 2019
Kadının Siyasetteki Yeri Ve Önemi15 Aralık 2019
Taşdoğan Sağlık Bakanlığı 2020 Bütçe Görüşmelerinde Önerilerini Dile Getirdi15 Aralık 2019
2023 lider ülke Türkiye’sine ulaşılacaksa, millî ve yerli duruş sayesinde ulaşılacak14 Aralık 2019
MHP’den istişare toplantısı13 Aralık 2019
MHP'li Kara: Liderimize yaraşır ve yakışır hizmetler yapmaya çalışıyoruz12 Aralık 2019
MHP'li kadınlardan kadına dair sunum12 Aralık 2019
"Bizi biz yapan tarihimiz ve kahraman ecdadımızdır"12 Aralık 2019
Kumpaslardan Medet Ummayı MHP Olarak Reddediyoruz12 Aralık 2019
Taşdoğan'dan Doktorlar İçin Kanun Teklifi06 Aralık 2019
MHP’li Sazak’tan soru önergesi06 Aralık 2019
MHP'den 'İnsanlığın Huzur Projesi'06 Aralık 2019
MHP'li Pehlivan'dan '5 Aralık Dünya Mühendisler Günü' mesajı05 Aralık 2019
MHP'den Doğu Türkistan açıklaması05 Aralık 2019
Bahçeli: Hiçbir sözümüzü unutmayacağız04 Aralık 2019
Ülkücü vakardan taviz veremeyiz03 Aralık 2019
Alevi Kardeşlerimize Yapılan Terbiyesizlik ..30 Kasım 2019
HDP, PKK’NIN MECLİSTEKİ SİYASİ AYAĞIDIR 29 Kasım 2019
Başbuğ Alparslan Türkeş 102. doğum gününde anılıyor25 Kasım 2019
Fendoğlu, Öğretmenler Günü'nü kutladı23 Kasım 2019
Diyarbakır annelerinden MHP İl Başkanlığına ziyaret23 Kasım 2019
Bahçeli'den Öğretmenler Günü mesajı23 Kasım 2019
Devlet Bahçeli: Kılıçdaroğlu zırvada rekor kırdı22 Kasım 2019
MHP Lideri Bahçeli'den EYT açıklaması19 Kasım 2019
MHP İzmir İl Başkanı ŞAHİN; Türkiye Ortak Milli Değerlerin Ülkesidir19 Kasım 2019
"Bu tempomuza ayak uyduramayanlar olursa..."17 Kasım 2019
MHP'li Sazak, engelli çocukları bakana sordu14 Kasım 2019
Liderimiz ; hiçbir tezvirata fırsat ve geçit vermeyecektir.13 Kasım 2019
Bahçeli'den ABD'ye sert tepki: Tutarsız, dengesiz13 Kasım 2019
'Devlet Bahçeli Türk Milletinin medarı iftiharıdır'12 Kasım 2019
Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe eden alçaklara...11 Kasım 2019
Kuruluş ruhu hamdolsun ayaktadır09 Kasım 2019
Bunlar iblisin cani ajanlarıdır08 Kasım 2019
Kararı ne olursa olsun Erdoğan'ın yanındayız06 Kasım 2019
Amerikan rüyasının cenazesi kalkacaktır06 Kasım 2019
KHK faciadır demek büyük bir haksızlık ve hadsizliktir05 Kasım 2019
ABD hem sabıkalı hem de suçlu30 Ekim 2019
Bahçeli'den Cumhuriyet Bayramı mesajı28 Ekim 2019
Avcı: Yaşamak Hakkımız Yaşatmak Borcumuz!28 Ekim 2019
Cumhuriyet bayramı mesajı28 Ekim 2019
Bahçeli, "ABD'nin mektubu nezaket dışı bir olaydır. 26 Ekim 2019
'Güçlü Kadın Güçlü Türkiye'20 Ekim 2019
Muhtarlar Günü Mesajı 19 Ekim 2019
Barış Pınarı Harekatı18 Ekim 2019
MHP'den "Toplum, Kadın ve Şiddet" sempozyumu18 Ekim 2019
Türk milleti onuruna düşkün müstesna bir millettir.18 Ekim 2019
MÜSİAD Yönetiminden MHP'ye ziyaret17 Ekim 2019
MHP Adana’da Bahçeli sevinci!16 Ekim 2019
Devlet Bahçeli, istikrar demektir14 Ekim 2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek10 Ekim 2019
Avcı: Karar Adana'mıza hayırlı olsun!10 Ekim 2019
Devlet Bahçeli : " Gazamız mübarek, zaferimiz muhkem ve mutlak olsun. "09 Ekim 2019
Aydın MHP; "Devlet; devletin başındadır"05 Ekim 2019
Kimse Dokunulamaz Değildir.04 Ekim 2019
Herkes aklını başına alsın! Türkiye sahipsiz değil04 Ekim 2019
MHP, komisyonda dokunulmazlıkların kaldırılması yönünde oy kullanacak04 Ekim 2019
'MHP Lideri Bahçeli'nin durumu iyi, iddialar asılsız'03 Ekim 2019
“LİDERİMİZ, DAVAMIZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR”02 Ekim 2019

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
HAVA DURUMU
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH