YILMAZ’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

13 Ekim 2013
1126 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Kurban Bayramı münasebetiyle Kutlama Mesajı yayınladı

Milletvekili Yılmaz Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, Milli ve dini bayramlarımız bu topraklarda bin yıldır yaşan insanlarımızın birlik, beraberliği ve kardeşliğimizin çimentosudur. İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştiği, kuvvet kazandığı önemli günlerden olduğunu ifade etti.

Yılmaz, mesajında şu görüşlere yer verdi;
“ Mübarek Kurban Bayramı’nı kutladığımız bu günler; yardımlaşmanın, darda kalanları hatırlamanın, yolda kalmışları gözetmenin, zor durumda kalmışlara yaklaşmanın daha çok olması gereken zamanlardır. Şüphesiz hem dini, hem de milli bayramlarımız bizi birbirimize yaklaştıran, aynı istikamete yönlendiren birlik ve beraberliğimizi güçlendiren ayrıcalıklı dönemlerdir.
Unutmamalıyız ki şuan içinde bulunduğumuz süreçte, dirlik ve düzenliğin kalıcı olması, güvenlik ve mutluluğun daim kılınması, birlik ve beraberliğimizi güçlenmesi için manevi derinlik olan toplumsal birlikteliği sağlayan bayramlara her şeyden daha çok ihtiyacımız olduğu bilinmeli ve iyi bir fırsat olarak değerlendirilmelidir. Mana ve önemine binayen yaşanmalı, yaşatılmalı gelecek kuşaklara aktarılmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı’nın şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyor, tüm Türk-İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.” Dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber