Ana Sayfa > EĞİTİM

Ülkücüden FETÖ'cü çıkmaz
18 Şubat 2017
Bu haber 903 kez okundu
Benimle birlikte aynı fakültede görev yapan vatan, millet sevdasından emin olduğum, akademik çalışmalarıyla bir birinden kıymetli hocalarımız hakkında atılan iftiralarla işlem yapıldığına, benim gibi ihraç edildiklerine şahit oldum. Bütün bu iftiralara ve kumpaslara rağmen biz projemize devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz kendimizden eminiz. Biz bu yola çıkarken her şeyi göze alarak çıktık.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

KHK ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesindeki görevimden alınan Yrd.Doç.Dr. Yalçın Bay, kendisine yapılan adaketsizlik ve haksızlıklara isyan etti. Gazetemize içini döken Yalçın Bay, Eğitim yaşantım ve çalışma hayatım boyunca hep ülkücü çizgide yaşadım. Haymana ve Polatlı Ülkü Ocakları'nda yetiştim. Üniversite öğrenimim esnasında 1996-1997 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesinde Reislik yaptım, Ben ve eşim doğuştan Türkçü, Turancı, Türk Dünyası sevdalısı, Oğuz Boylu Türk soylu bir ailenin evlatlarıyız. Bizler Atatürk'ün kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyetinin yılmaz bekçileri, Türk ve İslam Dünyasının hizmetkârlarıyız. Hiçbir gerekçe göstermeden ihraç edildim" dedi.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi eski Öğretim Üyesi, Türk Dünyası Çocuk Oyun ve Oyuncakları Projesi Koordinatörü, Türk Dünyası Çocuk Oyun ve Oyuncakları Kurultayı Düzenleme Kurulu Başkanı Yrd.Doç.Dr. Yalçın Bay şunları söyledi:

"7 Şubat 2017 KHK ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesindeki görevimden hakkımda hiçbir somut delil sunulmadan ihraç edildim. Üniversitedeki soruşturma komisyonu 10 Ekim 2016 tarihinde sorguya çağırdı. Sorgulamada hakkında hiçbir somut delil yok dediler. O zaman ismini bilmediğimiz iftira dilekçeleri olduğunu söylediler. Ancak 1 Kasım 2016 tarihinde görevime iade edildim. Aradan 100 gün geçtikten sonra tekrar nasıl bir somut delil buldularsa hiçbir gerekçe göstermeden ihraç edildim.

 

ÜLKÜCÜ YETİŞTİM, ÜLKÜCÜ YAŞIYORUM

Ben Ankara'nın Haymana İlçesi, Yaylabeyi köyünde yaşayan Türkmen bir ailenin çocuğuyum. Benim abim Haymana Ülkü Ocakları kurucusu olduğundan, ben kendimi bildim bileli ülkücü bir hayat sürmekteyim. Eğitim yaşantım ve çalışma hayatım boyunca hep ülkücü çizgide yaşadım. Haymana ve Polatlı Ülkü Ocaklarında yetiştim. Üniversite öğrenimim esnasında 1996-1997 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesinde Reislik yaptım, Meslek hayatıma ilk başladığım gün 23 Mart 1998 yılından bu yana Türk Eğitim Sen üyesiyim. 1999-2002 yılları arasında Etimesgut Türk Eğitim Şubesinde sosyal işlerden sorumlu olarak görev yaptım. Diğer zamanlarda bulunduğum kurumlarda Türk Eğitim Sen temsilciliği yapmış birisiyim.

Ben ve aynı fakültede görevli eşim 2013 yılı Eylül ayında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesindeki görevime başladık. Türk Dünyasının ortak kültürel mirasımızın ürünü olan geleneksel oyun ve oyuncaklarımızı oynasınlar istedik. Çocuklar hem oynasın, hem eğlensin, hem öğrensin, aynı zamanda da millî bir kimlik ve kişilik kazansın istedik. Bu nedenler dolayı 31 Mayıs 2014 yılında Eskişehir Türk Dünyası Kültür Başkenti Ajansı ve Eskişehir Osmangazi üniversitesi işbirliğinde "Türk Dünyası Çocuk Oyun ve Oyuncakları Projesi" "TÜDÇOOP tudcoop.com" onaylandı ve bizim "Kültürel Genlerimizi Keşfetme Yolculuğumuz" başladı.

 

TÜRK DÜNYASINA DEVLET DENETİMİNDE HİZMET GÖTÜRDÜK

İlk saha araştırmalarına Türkistan'dan (Orta Asya) başladık. Burada bulunan Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan, Tacikistan, Moğolistan, Doğu Türkistan, Altay, Tuva, Hakasya ve Saha'ya  (Yakutistan) gittik. Bu bölgedeki zorlu yolculuklarımız oldu. Çadırlarda kaldık, tren garlarında uyuduk, gözaltılar yaşadık, kısa süreliğine hapislere atıldık. Ancak içimizde Türklük, Turancılık ve Türk Dünyası o kadar yoğundu ki "Ölümlere Gülen Tunç Yürekli Türklerdik Biz". Bu yaşadıklarımız, çektiğimiz eziyetler hiç umurumuzda değildi.  Çünkü kutlu bir dava için bu yolculuğa çıkmıştık. En son Saha (Yakutistan) yolculuğunu tamamlayıp 11 Eylül 2014 tarihinde Eskişehir otobüs terminaline geldik. Elimizde 6 bavul ve sırt çantaları vardı. Hatta otobüs muavini ilk başta bavulları almak istemedi. Bende bunların Türk Dünyasından getirilen oyun ve oyuncaklar olduğunu söyleyince aldılar. Eve gitmek için bir taksi tuttuk ancak o kadar çok bavulumuz vardı ki, bir taksiye sığmadı. Bize bavulların çoğunu bir taksiye, geriye kalanları de diğer taksiye koyduk. Ben öne eşimde yanına bir bavul alarak arka koltuğa oturdu. Taksiye biner binmez taksici şaşırmıştı. "Abi siz kimsiniz, göçmen misiniz? Sığınmacı mısınız? Yoksa Suriyeli misiniz?" dedi. Bende kısaca projemizi anlattım. Bizim bütün Türk ve akraba topluluklarına gittiğimizi, ortak kültürel mirasımız olan oyun ve oyuncakları derlediğimizi, bu konuda üniversitelerle görüşmeler yaparak uzun soluklu bir çalışma için ekip oluşturduğumuz belirttim. Eskişehir otobüs terminalinden yaklaşık 1 km uzaklaşmış, bir trafik lambasında durmuştuk. Benim bu sözlerim üzerine Taksicinin gözleri yerinden fırlamışçasına direksiyonu bıraktı ve bana dönerek "hocam siz ne yaptığınızın farkında mısınız" dedi. 

 

BAŞIMIZA BU OLAYLARIN GELEBİLECEĞİ HİÇ AKLIMA GELMEMİŞTİ

Bende " ne yapıyoruz ki, oyun ve oyuncakları derliyoruz" dedim. Taksici "hocam siz ne yaptığınızın farkında değilsiniz" dedi. Ben de biraz gülümseyerek "farkında olmadığımız neymiş" dedim. Taksici tekrar gözlerimin içine bakarak "hocam siz globalizme ve emperyalizme başkaldırıyorsunuz" dedi. O bakışları ve o cümleyi ömrüm boyunca unutmayacağım. Okuyup sorgulayan vatan sevdalısı bir taksici, olayı anlamış ve tek cümle ile özetlemişti. Ancak bunu globalizmin ve emperyalizmin uşakları da anlamış olabileceğinden ve başımıza bu olayların gelebileceği hiç aklıma gelmemişti.

 

BİRÇOK KURUM VE KURULUŞ TARAFINDAN DESTEKLENEN BİR PROJE

Biz bu proje kapsamında (Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Karakalpakistan, Azerbaycan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Altay, Tuva, Hakasya, Saha (Yakutistan), Moğolistan, Doğu Türkistan, Dağıstan, Nogaylar, Kabardin-Balkar, Karaçay- Çerkez, Tataristan, Başkurtistan, Çuvaşistan, Moldova-Gagavuzya, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Karadağ, Sırbistan, Macaristan, Bosna Hersek) olmak üzere 29 ülke ve bölgeye gittik, 100.000 km yol kat ettik, 80.000 fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirdik. Bütün bu saha araştırmalarımızda ziyaretlerimizi, TİKA, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı, TÜRKSOY, Yunus Emre Enstitüleriyle işbirliği içerisinde gerçekleştirdik. Bu proje devletin bir projesi haline gelmişti artık. Projemizi Millî Eğitim Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, TRT, Kazakistan Türk Akademisi, Ahmet Yesevi Üniversitesi, Azerbaycan Millî İlimler Akademisi, Özbekistan Millî Bilimler Akademisi, Abay Üniversitesi, Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi, Tacikistan Millî İlimler Akademisi, Gagavuz Devlet Üniversitesi, Romanya Ovidius Üniversitesi, Yunanistan Türk Öğretmenler Birliği, Bulgaristan Şhumnu Üniversitesi, Arnavutluk Tiran Devlet Üniversitesi, Tataristan Kazan Devlet Üniversitesi, Saha (Yakutista) Atilla Kültür Merkezi, Doğu Türkistan Urumçi Devlet Üniversitesi gibi daha adını burada yazamadığım birçok kurum ve kuruluş tarafından desteklenen bir projedir. 

Proje kapsamında 33 ülke/bölge, 45 Üniversite ve 155 akademisyenle işbirliği yapılmıştır. 14-17 Mayıs 2015 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kongre Merkezinde "1. Uluslararası Türk Dünyası Çocuk Oyun ve Oyuncakları Kurultayı (TÜDÇOOK)" tudcook.com yapıldı. Kurultayımıza 36 ülkeden 120 uluslararası, 151 ulusal olmak üzere 271 bildiri sunuldu. Kurultaya toplam 600 akademisyen katıldı. 

 

PROJELERİMİZ FETÖCÜLERİ RAHATSIZ ETMİŞ OLMALI

Anladığım kadarıyla bu projeye karşı ülke içinden husumet besleyenlerin olduğu gibi, globalizm ve emperyalizmin uşaklığını yapan 

FETÖCÜ'leri de rahatsız etmiş olmalı ki, bize tetikçileri aracılığıyla hakkımızda iftira dilekçeleri yazdırılarak bizi vatan haini ilan etmeye ve bu projeyi sonlandırmaya çalışmaktadırlar. Ben ve eşim doğuştan Türkçü, Turancı, Türk Dünyası sevdalısı, Oğuz Boylu Türk soylu bir ailenin evlatlarıyız. Bizler Atatürk'ün kurmuş olduğu Türkiye Cumhuriyetinin yılmaz bekçileri, Türk ve İslam Dünyasının hizmetkârlarıyız. Türk Dünyasına ve insanlığa bir hizmet olsun istedik. Çocuklarımızın kendi oyun ve oyuncakları ile oynayarak, kendi öz benliklerini kazanmaları, kişilik ve kimlik gelişiminde kendi özüyle barışık olmalarını istedik. Çocuklarımızı bilgisayarların ve telefonların başından kaldırıp sokaklarda kahkahalar içinde oynamalarını, okullarda bu oyunları bir öğretim yöntemi olarak kullanmalarını, oyuncaklarımız da birer öğretim materyali olarak kullanmalarını arzu ettik. Türk Dünyası Çocuk Oyun ve Oyuncakları Müzeleri kuralım, çocuklarımız atalarının oynadıkları oyuncakları tanısın istedik. Türk Dünyası Çocuk Oyun ve Oyuncaları Müsabakaları düzenleyelim ve Türk Dünyası çocukları kaynaşsın istedik. Bu konuyla ilgili belgeseller olsun, eğer çocuk yine de telefonda ve bilgisayarda vakit geçirecekse yine kendi kültürel oyunlarımızla vakit geçirsin istedik. Yanlış bir şey mi istedik, birilerinin ayağına mı bastık galiba!

 

İFTİRA ATIYORLAR

Ancak geldiğimiz son durum ise 7 Şubat 2017 KHK ile üniversitedeki görevimden ihraç edildim. Benim hakkımda, kendisini daha önce tanımadığım, psikolojik sorunları olduğunu duyduğum, tetikçi birisi olan ESOGÜ Eğitim Bilimleri Enstitüsünde görev yapan bir araştırma görelisi birçok kez mesnetsiz iftiralar da bulunmuş. Oysa bu kişiyi lisanstan tanıyan hocalarının belirttiklerine göre kendisi lisans eğitiminde çokta başarılı olmamasına rağmen, FETÖ'nün MEB'te en güçlü olduğu dönemde bu kişi, eşi ile birlikte MEB bursuyla yurt dışına gitmiş. ABD'de Denver Üniversitesinde yüksek lisansı tamamlamış, doktora tez aşamasında doktoradan atılmış. Kafası her türlü hinliğe çalıştığı için Nisan 2011 de doktordan atılma aşamasında, atılmadan hemen önce öğrenci işlerinden "3 ay sonra doktoram bitecektir" diye bir yazı almış. MEB bursuyla ilgili kanuna göre normalde yurtdışında doktoradan atılan birisinin bu şekilde göreve başlatılmaz. Ülkemizde yaşanan 15 Temmuz 2016 tarihinde hain FETÖCÜLER tarafından yapılan darbe girişimi fırsata çevirerek kişisel husumet besledikleri hakkında, ilgili birimlere iftira dilekçeleri yazmaya başlamış. ESOGÜ Eğitim Fakültesinde 45 hocadan, 25'i hakkında iftira dilekçesi yazmış. Bu dilekçelerden bizde nasibimizi aldık. Beni yurtdışında FETÖ okullarını ziyaret etmekle suçlamıştı. Tam bir akıl tutulması. Bende daha öncede belirttiğim gibi 29 ülke/bölge ziyareti, 100 bin km yol kat ettim, 80 bin fotoğraf ve video çekimi yaptım. Bir tane FETÖCÜ gösterin gereğini yapacağım dedim. Ben tamamen devletin kurumlarıyla işbirliği içinde saha araştırmalarını yaptım. 

 

BİZ KENDİMİZDEN EMİNİZ

Benimle birlikte aynı fakültede görev yapan vatan, millet sevdasından emin olduğum, akademik çalışmalarıyla bir birinden kıymetli hocalarımız hakkında atılan iftiralarla işlem yapıldığına, benim gibi ihraç edildiklerine şahit oldum. 

Bütün bu iftiralara ve kumpaslara rağmen biz projemize devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz kendimizden eminiz. Biz bu yola çıkarken her şeyi göze alarak çıktık. 

Hain FETÖ terör örgütü kripto FETÖCÜLER aracılığıyla BÜROKRATİK DARBE yaptığını düşünüyorum. Ülkemizin terörle mücadele azmini kırmak, olayları sulandırmak, FETÖCÜLERİ perdelemek istiyorlar. Bu ülkenin gerçek sahipleri, ülke sevdalıları olarak uyanık olmak zorundayız. Bu ülkede gerçek anlamda vatan millet sevdalısı kardeşlerimizi bu kumpaslara ve iftiralara kurban vermemeliyiz. Ülkemizin geleceği açısından bu son derece önemli diye düşünüyorum. 

Biz Türkçülük, Turancılık ve Türk Dünyası sevdamızdan asla vazgeçmeyeceğiz. 

Vatanımızın, Milletimizin, Dini İslam'ın Hizmetindeyiz.  

Vatanımız FETÖ ve PKK gibi vatan hainlerinden temizlenecekse, bir değil bin Yalçın BAY feda olsun.

Globalizmin ve Emperyalizmin Uşaklarına İnat "VATAN SAĞOLSUN"Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer EĞİTİM Haberleri

Başlık Tarih
 
‘Liyakat ve adalet esas alınmalı’11 Ocak 2019
“KAHRAMANMARAŞ’IN DERSLİK SIKINTISI NE ZAMAN BİTECEK?”16 Aralık 2018
MİLLİ EĞİTİM’E ÜLKÜCÜ DAMGASI TARİKATLAR RAHATSIZ OLDU09 Aralık 2018
Türk Eğitim-Sen’den Andımızla ilgili MEB’in temyiz dilekçesine cevap03 Aralık 2018
SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİN AİLE BÜTÜNLÜĞÜNÜ KORUYACAĞIZ22 Kasım 2018
ANALAR DOĞURUR, ÖĞRETMENLER YETİŞTİRİR21 Kasım 2018
MHP'den MEB'e "Öğrenci Andı Savunması" Tepkisi13 Kasım 2018
Danıştay Kararının Tartışılacak Bir Yanı Yok19 Ekim 2018
Bakan Selçuk'tan öğretmenlere mektup21 Temmuz 2018
Talip Geylan; Açıklanan Paket Güncellenmelidir 02 Mayıs 2018
İkinci öğretimde görev yapan öğretim görevlileri için kanun teklifi12 Nisan 2018
Bazıları Kendilerini İmtiyazlı Müslüman Olarak Görüyor09 Nisan 2018
TÜRK EĞİTİM SEN YÖNÜNÜ BELİRLEMİŞTİR.29 Mart 2018
PİCTES Öğretmenlerine MHP’den Müjde 15 Mart 2018
Öğretmenlerin Motivasyonu Bozulmamalı 08 Mart 2018
MHP'li Aksu, önlisans mezunları için kanun teklifi02 Mart 2018
Eğitimin hiç mi önemi yok?08 Şubat 2018
"Üniversite giriş sınavlarını kaldıralım"23 Aralık 2017
MHP'li Arzu Erdem'den sözleşmeli öğretmen çağrısı23 Aralık 2017
Kayıtta öncelik onların olacak29 Kasım 2017
Tokat'ta 'Fırat Çakıroğlu Fidanı' Gerginliği19 Kasım 2017
MHP'li Akçay: Atanamayan öğretmenler ve öğretmen açığı bir Milli Eğitim sorunudur16 Kasım 2017
Hangi doğruyu söylediysek sizden aldığımız güçle söyledik.13 Kasım 2017
BAŞKAN KAŞLI;TÜRK EĞİTİM-SEN KONGRESİNDE 12 Kasım 2017
UŞAK ÜNİVERSİTE TEŞKİLATI;BASINDA ÇIKAN HABERLER ASILSIZDIR.06 Kasım 2017
Milli Eğitim Sistemi Hakkında Araştırma Önergesi 02 Kasım 2017
YENİ SINAV SİSTEMİNE TEPKİLER DİNMİYOR14 Ekim 2017
MHP'den sözleşmeli öğretmenlere eş durumu desteği14 Ekim 2017
MHP'li Erhan Usta: Böyle rezalet görülmedi12 Ekim 2017
Üniversiteye girişte yeni sistem belli oldu12 Ekim 2017
Eğitimde çözülmesi gereken onca sorun varken ...02 Ekim 2017
Bu yıl üniversite sınavı yapılacak24 Eylül 2017
Öğrenci yurtları yetersiz!!!21 Eylül 2017
MHP'li Erdem'den öğrencilere 'adab-ı muaşeret' dersi önerisi03 Ağustos 2017
Aladağ Yurt Yangını raporuna MHP şerhi01 Ağustos 2017
'Ülkücüleri bırakın, Üniversitelerimizdeki terörislere bakın'19 Haziran 2017
Ulusal Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Kongresi01 Mayıs 2017
NORM FAZLASI ÖĞRETMENLER İŞSİZ Mİ KALACAK?28 Şubat 2017
Atama bekleyen öğretmenlerin çağrılarına kulak verelim 22 Şubat 2017
Türk Eğitim-Sen'liler ne zaman görevlerine iade edilecek?14 Aralık 2016
“Kazanılan seçimler iptal ediliyor”12 Aralık 2016
Öğretmenler icraat istiyor25 Kasım 2016
MHP Ankara'dan Öğretmenler Günü Mesajı23 Kasım 2016
ÖĞRETMENLER BAŞIMIZIN TACIDIR23 Kasım 2016
İsmail Koncuk; Bir Misyon Sendikasıyız21 Kasım 2016
MHP'den eğitime tam destek17 Kasım 2016
Alan Değişikliğinden Anlamadığınız Nedir?26 Ekim 2016
Hala “Benim Adamım” Derseniz, Yenikapı Ruhunu Yaşatamayız!14 Ekim 2016
Tam gün eğitim sistemine katılıyoruz.05 Ekim 2016
“Sayın Bakanın Hesabında Bir Yanlışlık Var”03 Ekim 2016
Koncuk “Şu An Norm Fazlası Gibi Görünenler Esasen Norm İçinde Kalabilecektir.”23 Eylül 2016
İSMAİL KONCUK: 'BU YÖNETMELİK UCUBEDİR'04 Ağustos 2016
“AĞUSTOS’TA ATAMA YAPIN, SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK HÜLYASINDAN VAZGEÇİN”23 Haziran 2016
"Şubata kadar dersler boş mu geçecektir?"16 Haziran 2016
TÜRKİYE KAMU-SEN YİĞİT VE DİK DURUŞUN SESİDİR20 Nisan 2016
Koncuk’dan Nabi Avcı’ya Çağrı12 Nisan 2016
AHLAKİ YOZLAŞMA VE İŞSİZLİĞİ ÖNLEMEK İÇİN EĞİTİM ŞART!15 Şubat 2016
MHP’li Yılmaz'dan bürokratlara: Sizlerin de psikolojiniz bozulacak07 Şubat 2016
ÖĞRETMEN ADAYLARI DİKKAT: YARIN SON GÜN !07 Şubat 2016
MEB atanacak 30 bin öğretmenin branş dağılımını açıkladı 28 Ocak 2016
Koncuk: 100 bin öğretmen ataması mutlaka yapılmalı 21 Ocak 2016
YHS PERSONELİNİN HİZMET SINIFI DEĞİŞECEK Mİ?09 Ocak 2016
GÜCÜNÜZ ÜLKÜCÜLERE Mİ YETİYOR !08 Ocak 2016
Üniversitelerin Sorunu 'Bilim' Olmaktan Çıktı07 Ocak 2016
ÜNİVERSİTE KORİDORLARI KANDİL MAĞARALARINA DÖNDÜ30 Aralık 2015
'TERÖR ÖRGÜTÜ PKK ÜNİVERSİTELERDE YAPILANIYOR'28 Aralık 2015
Doğum Borçlanması Nedir?19 Aralık 2015
Hükümet ve Milli Eğitim Bakanı Eğitim Sistemini Enkaza Çevirdi25 Kasım 2015
Öğretmenlik, kara tahtayı ruhuyla aydınlatan nurlu bir sevdadır25 Kasım 2015
Dünyanın en itibarlı mesleği...23 Kasım 2015
Öğretmen karanlıkları yırtan tek meşalemiz23 Kasım 2015
EĞİTİM SİSTEMİ 'PARAN VARSA OKU' HALİNE GELDİ16 Kasım 2015
Vefalı Esnafa, Şehit Ailelerinden Teşekkür Ziyareti21 Ekim 2015
MHP'DEN ÖĞRETMENLERE MÜJDE !20 Ekim 2015
ÜLKE HIZLA KAOSA SÜRÜKLENİYOR 13 Ekim 2015
Ermeni Meselesini Hiç Bu Açıdan Okumadınız !13 Eylül 2015
OKULLARI İTİBARSIZLAŞTIRMAK İSTİYORLAR 06 Ağustos 2015
İSMAİL KONCUK: AYM BEKLENEN KARARI VERMİŞTİR24 Temmuz 2015
10 BİN ÖĞRETMEN ATAMASINA NE OLDU?20 Temmuz 2015
YUSUF BAŞ, ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ14 Haziran 2015
Erdoğan'ın mitingine talimatla öğrenci taşınacak 29 Mayıs 2015
TÜRK EĞİTİMSEN TEK YETKİLİ SENDİKA OLDU26 Mayıs 2015
AKP üniversiteleri PKK'ya teslim etmiştir.25 Mayıs 2015
'MİLLİ İRADE DİYENLERİN AMACININ MİLLİ İRADEYİ YOK ETMEK OLDUĞU APAÇIK ORTADA'20 Mayıs 2015
Topçu, DTCF'li Ülkücüleri Yanlız Bırakmadı07 Mayıs 2015
Öğretmenlere Uygulanacak Rotasyon Yönetmeliği Yandaşı Kayırmak İçindir27 Nisan 2015
Vural, KPSS Operasyonunun Asıl Amacını Açıkladı21 Nisan 2015
MHP'Lİ SEDEF: AKP REKTÖRLÜK SEÇİMİNİ DE SİYASETE ALET ETTİ18 Nisan 2015
Büyükataman: "Hacettepe Üniversitesi rektörü bir an önce aklını başına almalıdır"24 Mart 2015
HACETTEPELİ ÖĞRENCİLER PKK’YA KARŞI TEK YÜREK OLDU23 Mart 2015
Oktay Vural'dan sınavsız üniversite sözü15 Mart 2015
MHP’li Orhan’dan, YGS’ye girecek öğrencilere başarı mesajı.14 Mart 2015
"KANUN ÇIKARDILAR, ÜNİVERSİTELERDE HOCALAR KONUŞAMIYOR"20 Şubat 2015
Türk okullarını değil Doğu’daki PKK okullarını kapatın !14 Şubat 2015
Topcu: Bakanlığı Kapatın İnanın Okulları Müdürler ve Öğretmenler Daha İyi Yönetir13 Şubat 2015
'Vatandaş sizi Etiyopya'da okul açın diye seçmedi'31 Ocak 2015
'İktidara bağlılığını bildirenler okullara müdür yapıldı'22 Ocak 2015
Polis Akademisi ve Koleji Öğrencileri için Ne Düşünüyorsunuz?21 Ocak 2015
Büyükataman, Nabi Avcı'ya KPSS'yi Sordu14 Ocak 2015
MHP'Lİ HALAÇOĞLU: OSMANLICA ZATEN ÜNİVERSİTELERDE ÖĞRETİLİYOR30 Aralık 2014
MAHKEME TASFİYE EDİLEN OKUL MÜDÜRLERİNİ GÖREVLERİNE İADE ETTİ25 Aralık 2014
"DEĞERLER EĞİTİMİNE ÖRNEK OLARAK 17-25 ARALIK YOLSUZLUKLARI KONULMALI"17 Aralık 2014
MHP Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topcu, 19. Milli Eğitim Şurası'nı değerlendirdi. 11 Aralık 2014
"Siyasi iktidar ülkeyi, polis devletine dönüştürmek istiyor"28 Kasım 2014
Topcu,Bizim her şeyimiz açık24 Kasım 2014
Günal: AKP Okul Arazilerini Yandaş Müteahhide Peşkeş Çekiyor!23 Kasım 2014
'Siyasi iktidar, okullarımıza ayrımcılığı soktu'23 Kasım 2014
MHP Şehitkamil ilçe Başkanı Aziz Yücel’in Gündeme Dair Açıklaması23 Kasım 2014
EĞİTİMDEKİ SORUNLAR BİR AN EVVEL ÇÖZÜMLENMELİ19 Kasım 2014
"Milli Eğitim'de haktan söz etmek mümkün değil"02 Kasım 2014
SAYIN MÜDÜR, DİNAR’A KASTININ SEBEBİ NE?23 Ekim 2014
Zühal Topcu: YÖK’ün imkânlarını dibine kadar kullandınız22 Ekim 2014
Milli Eğitim, yaz-boz tahtasına döndürüldü15 Ekim 2014
MHP'Lİ KALAYCI: TASFİYE EDİLEN OKUL VE POLİS MÜDÜRLERİ CEMAAT'TEN DEĞİL, ÜLKÜCÜ14 Ekim 2014
Öğretmenler 1 günlük iş bıraktı24 Eylül 2014
MHP'li Zuhal Topçu:Eğitim keşmekeş içinde21 Eylül 2014
Büyükataman: Bir daha bu sorunlar yaşanmasın15 Eylül 2014
Zühal Topcu Öğretmen Atamaları Konusunda Hükümete “Hodri Meydan!” Dedi11 Eylül 2014
MHP'li Başeskioğlu'ndan Türk Eğitim-Sen'e Destek Sözü31 Ağustos 2014
MEMUR SEN, BASKI ARACI VE BALYOZ HALİNE GELDİ27 Ağustos 2014
Topcu: Bakan Avcı, derhal istifa etmelidir27 Ağustos 2014
"BÖYLESİNE ZULMÜ 12 EYLÜL DÖNEMİNDE GÖRMEDİK"26 Ağustos 2014
"pkk, AKP TARAFINDAN AKLANMAYA ÇALIŞIR HALE GELMİŞTİR"25 Ağustos 2014
Ruhsar Demirel Okullardaki Yönetici Atamasına Vali Müdahalesini Meclis'e Taşıdı19 Ağustos 2014
Öğretmene Rotasyon Zühal Topçu’ya Rağmen Onaylandı08 Ağustos 2014
OKULLAR SİYASİ KADROLAŞMA YERİ DEĞİLDİR07 Ağustos 2014
Zühal Topcu Öğretmen Maaşlarının Artırılması İçin Kanun Teklifi Verdi15 Temmuz 2014
Aklınızı başınıza alın, kamu çalışanlarını sınamayın26 Haziran 2014
Kamu-Sen: Ermeni taziyesi şehitlerimizin ruhunu incitmiştir27 Nisan 2014
Zühal Topcu: Eğitim Kalitemiz Düşüyor17 Nisan 2014
Zühal Topcu: MEB, Anadolu Liselerindeki kontenjanları yönetemezken15 Nisan 2014
KIME HIZMET EDIYORSUNUZ11 Nisan 2014
Koncuk: Türkiye Orta Çağ Zihniyetini Yaşıyor29 Mart 2014
73 Bin Yöneticiye Sivil Darbe Yapılmıştır22 Mart 2014
Öğretmen Açığı Acilen Kapatılmalıdır18 Mart 2014
MHP'li Ogan;’Öğretmenlere saldırının sorumlusu Başbakan’dır’10 Mart 2014
Memurun Torbası seçim sonrasına kaldı!06 Mart 2014
MEB Kanunu AİHM'e Taşınıyor06 Mart 2014
ATANMAYI BEKLEYEN 300 BIN ÖĞRETMEN VARKEN İKTIDAR YENI EĞITIM FAKÜLTELERI AÇIYOR20 Şubat 2014
MHP'li Zühal Topçu: Dersane tasarısı eğitime bir darbedir17 Şubat 2014
'Savcı ve polislere yapılan kıyım şimdi öğretmenlere yapılacak'13 Şubat 2014
DERSHANE YASA TASARISI ASLA KABUL EDİLEMEZ.07 Şubat 2014
Koncuk Yeniden Genel Başkanlığa Seçildi05 Şubat 2014
Eğitim Sistemi Yap-Boz Tahtasına Çevrildi01 Şubat 2014
MHP'LI HALAÇOĞLU, FATIH PROJESINI SORDU23 Ocak 2014
Kamu Sen: Hırsıza Değil, Memura Bütçe İstiyoruz31 Aralık 2013
Afyonkarahisar’da öğrenci olayları protestosu28 Aralık 2013
Zühal Topçu: Eğitimi siyaset malzemesi olarak görmekten vazgeçin 216 Aralık 2013
Zühal Topçu: Eğitimi siyaset malzemesi olarak görmekten vazgeçin16 Aralık 2013
Türkiye sevdamızı gelecek nesillere aktaracağız27 Kasım 2013
Oktay Vural Sınav skandalını deşifre etti23 Kasım 2013
Şivan Perver'leri değil, vatanperverleri dinleyin!21 Kasım 2013
Erdoğan sözde Kürdistan'ı resmen tanıdı19 Kasım 2013
ASLAN: EĞİTİM YAP-BOZ TAHTASINA DÖNDÜ18 Kasım 2013
Dersanelerin Kapatılması Oslo Görüşmelerinin Sonucu Olabilir17 Kasım 2013
YILMAZ BİNLERCE İLLEGAL DERSANE ORTAYA ÇIKACAK15 Kasım 2013
özel okul açacağız" demek çözüm değil15 Kasım 2013
Dershanelerle değil derslik ve öğretmen açığıyla uğraşın15 Kasım 2013
Zühal Topçu: Bakan Bu Ülkenin Çocukları ile Oynanmasın14 Kasım 2013
MHP dershaneler için Meclis araştırması istedi, CHP destekledi, AKP reddetti14 Kasım 2013
Dadaşlardan Sert Tepki!13 Kasım 2013
Kemalettin Yılmaz: Afyon'da 1300 derslik, 1800 öğretmen açığı var27 Ekim 2013
Memurun yüzü güldü demekle yüzü gülmüyor25 Ekim 2013
Dershaneler kapatılmadan önce eğitim sistemi sınav odaklı olmaktan çıkarılmalıdır11 Ekim 2013
KÜLTÜR ŞEHRİNE EĞİTİM 2023 GENEL MERKEZİNDEN ZİYARET06 Ekim 2013
Zühal Topcu Milli Eğitim’deki partizanlığı gözler önüne serdi27 Eylül 2013
ON BİR YILLIK REZALET15 Eylül 2013
EĞİTİMDE DERİN OYUN12 Eylül 2013
Aslan'dan Eğitim Eleştirisi05 Eylül 2013
ÜNİVERSİTE HOCALARI SEFALET GİRDABINDA 03 Eylül 2013
Koncuk: Mülakatı Kirletenleri Affetmeyeceğiz!01 Eylül 2013
Halaçoğlu: Çocuklara Dağıtılan Tabletlerin Radyasyonu Ölçüldü mü?23 Ağustos 2013
HÜKÜMET BİRİLERİNE MESAJ GÖNDERİYOR09 Temmuz 2013
"Eğitim kurumlarını, siyasi rant alanından çekin"08 Temmuz 2013
Öğretmenlik mesleğini halkın gözünde bu iktidar itibarsız hâle getirmiştir03 Temmuz 2013
Zühal Topcu: "4+4+4" Eğitim Sistemimizi Sorunlar Yumağına Çevirdi20 Haziran 2013
“GEZİ PARKI MESELESİ BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU”07 Haziran 2013
Üniversiteler Rektörlerin babasının çiftliği olmamalıdır06 Haziran 2013
Yılmaz Ziraat ve Veteriner Fakültesi mezunlarının sorunlarını Meclise taşıdı06 Haziran 2013
Eğitim Bilimleri Mezunlarının Mağduriyeti24 Mayıs 2013
TORBA KANUN TASARISI YA GERİ ÇEKİLSİN YA DA MEMURLARIN BEKLENTİLERİ KARŞILANSIN23 Mayıs 2013
Öğretmenler Sadaka Değil, İhtiyaç Kadar Atama İstiyor19 Mayıs 2013
2013 YILINDA 37 BİN ÖĞRETMEN ATANACAK17 Mayıs 2013
ARİF NİHAT ASYA İLKOKULU VARAN 2. RESMİ YAZIDAN T'Yİ ATIP KÜRTÇE ÇALIŞTAY İZNİ ALDILAR16 Mayıs 2013
Topcu’dan Bilişim Teknolojisi Dersi için Araştırma Önergesi16 Mayıs 2013
BİZ HEP BİRLİKTE TÜRK MİLLETİYİZ06 Mayıs 2013
Öğretmene Ek Ödeme Yok!06 Mayıs 2013
Piyon ve provakatör rektörün hezeyanları 30 Nisan 2013
ADALET İSTİYORUZ16 Nisan 2013
Koncuk: Biz Bu Ülkenin Divanesiyiz14 Nisan 2013
YGS'de hatalı soru iddiası27 Mart 2013
NEVRUZ AYRIŞMA DEĞİL BİRLİK GÜNÜDÜR23 Mart 2013
TÜRK MİLLETİ HENÜZ SON SÖZÜNÜ SÖYLEMEDİ23 Mart 2013
Bu Barış Süreci Değil, İhanet Sürecidir20 Mart 2013
YGS giriş belgesi yarın internette14 Mart 2013
AÖF'de okuyanlara kötü haber12 Mart 2013
Kirli bir tezgâhla karşı karşıyayız28 Şubat 2013
Lisede ‘rapor’ dökümüne MHP'den Soru Önergesi22 Şubat 2013
FİZİK TEDAVİSİNDE ÜYELERİMİZE YENİ BİR İMKÂN22 Şubat 2013
YILMAZ, BAKAN AVCI’YA SORDU17 Şubat 2013
Devlet Yurtları Ülkücüye Kapatıldı mı?16 Şubat 2013
Şubatta 30 Bin, Ağustostada 70 Bin Öğretmen Ataması İstiyoruz07 Şubat 2013
PERFORMANSA DAYALI ÜCRET ve YÜKSELME SİSTEMİ ZULÜM ARACIDIR04 Şubat 2013
TELEKOM’DAN ÜNİVERSİTEYE GEÇEN PERSONELİN DENGE TAZMİNATI DAVASINI KAZANDIK01 Şubat 2013
200 bine yakın atanamayan öğretmen var01 Şubat 2013
Öğretmenlerimizin mağduriyetlerine son vermelidir.30 Ocak 2013
BURNUNUZDAN FİTİL FİTİL GETİRİRİZ27 Ocak 2013
Rektör intihara kalkıştı27 Ocak 2013
Aksaray Oğuz Ata İlkokulu’ndaki karne dağıtım törenine katıldılar25 Ocak 2013
MHP'den öğretmenler için kanun teklifi25 Ocak 2013
Üniversitelilere kötü haber23 Ocak 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH