Ülkü Ocakları'ndan Sözcü gazetesine siyah çelenk!

16 Ocak 2018
459 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Kazım Erdi Aktunç, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yle ilgili yazı nedeniyle Sözcü gazetesi önüne siyah çelenk bıraktı.

Sözcü gazetesi yazarı Necati Doğru'nun kaleme aldığı "Bahçeli, ikinci Fetullah olur mu" başlıklı köşe yazısıyla ilgili basın açıklaması yapan Aktunç, Halkalı'daki gazete binası önüne siyah çelenk bıraktı.

 

 Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Kazım Erdi Aktunç açıklamasında şunları soyledi:

"Sözcü Gazetesi ve müptezel yazarları okyanus ötesinden emir almaya devam ettikçe ülkücü hareket dimdik karşısında olacaktır.

 

   Türk Milleti'ne ve Türk Devleti'ne düşman olanlarla iş birliği içerisinde bulunan fitne kusan gazetenin böyle hainlerin kalemlerine sarılmasını yadırgamak elbette ki yanlış olur. Ülkücü harekete kin kusan Türk Milleti'ni aşığlayan bir zihniyetle sözde bağımsız medya ayağıyla Türk Milleti'ne arkadan vurmak için çaba göstermekte Türk Milleti'ni yaralamaya çalışan İP'sizlere soysuzlara kucak açan bir medya kuruluşunu çalışanlarının da aynı zihniyette kin kusmaları tesadüf değildir.

 

  Terörist seviciliği yapan Perinçekgillere ihanet cephesi İP'sizlere ve terör örgütü uzantısı HDP'yi her fırsatta manşetlerde tutan bu medya kuruluşundan bu kahpeliği görmek bizle abesle iştigal değildir."

 

   Aktunç, "Liderimiz Devlet Bahçeli Bey'in şu sözü cevap niteliğindedir; 'Ülkücü Hareket hiçbir zaman kayıt dışı kalmamıştır. FETÖ terör örgütü ise gizli yapılanmacı ve sinsi bir harekettir'. Ayrıca Liderimiz Devlet Bahçeli Bey'in şu sözü de Ülkücü Hareket'in düsturunu izah etmektedir; 'Devlet içinde paralel bir devlet yapılanması kabul edilemez' " ifadelerini kullandı.

 

Ülkücü Hareket'in sinsi örgütler gibi devleti ele geçirmeye çalışan faaliyetlerde bulunmayıp bu örgütlerin tarihi boyunca dimdik karşısında bulunduğunu ifade eden Aktunç, "Okyanus ötesinden emir ve icazet alan Sözcü Gazetesi ve yazarları Türk Milleti'nin algısı ile oynamaya Lideri ve mensuplarına mesnetsiz iftiralar atmaya devam ettikçe daha öncede belirttiğimiz gibi Ülkücü Hareket tüm kadrolarıyla devletinin ve milletinin yanında Sözcü Gazetesi gibi devlet düşmanı her yapılanmanın karşısında olacaktır.

Türk Milleti'nin zorda olduğu her anda Türk Milleti'nin yanında olan Milliyetçi Ülkücü Hareket ve Milliyetçi Hareket Partisinin bilge lideri Dr. Devlet Bahçeli Beyefendiye dil uzatan şarlatan medyanın derhal bu yanlıştan dönmesini aksi takdirde Türk Milleti'nin sinesinden bir Osmanlı tokatı yiyerek kendilerine gelmelerini sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

 Fitne yuvası Sözcü müsveddesi yazarlarına Başbağumuz Alparslan Türkeş Beyefendinin sözüyle sesleniyorum; ' Bu hareket üzerinde hesap kuranlar bu hareketin hesapsızlarını hesaba katmak zorundadır." diye konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber