Ülkü Ocakları sessizliğini bozdu!

28 Nisan 2018
239 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Mustafa Buzluk, Gazi Üniversitesi’nin bölünerek bazı fakültelerin Hacı Bayram Üniversitesi çatısı altında toplanmasıyla ilgili çıkan protesto haberlerinde, ülkücü öğrencilere iftira atıldığını söyledi.

Üniversitelerin bölünmesini öngören tasarıya karşı, Gazi Üniversitesi'nde önceki gün öğrencilerin gerçekleştirdiği eylem sırasında istenmeyen olaylar yaşanmıştı.Bazı yanlı medya organları olayları ülkücü öğrencilerin çıkardığını iddia ederek, bu öğrencileri hedef göstermişti. Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Mustafa Buzluk, yaşananlar sonrası oldukça sert bir yazılı açıklama yaptı. 

GERÇEKLE BAĞI OLMAYAN HABERLER SERVİS EDİLDİ

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Mustafa Buzluk, Gazi'deki tatsız olayları çarpıtarak veren yanlı medya organlarına ateş püskürerek, "Sözde medya organları Gazi Üniversitesi'nde yaşanan olaylarla alakalı mesnetsiz ve gerçekle bağı olmayan birtakım haberleri servis etmektedirler.

Özel güvenlik kılığına girmiş birkaç provokatörün planlı bir şekilde üniversite öğrencilerine ve dava arkadaşlarımıza karşı uyguladığı akılalmaz hareketler karşısında ne yapılması gerekiyorsa o yapılmıştır" dedi. 

YALAN, İFTİRA...

Çarpıtılarak servis edilen olayla ilgili haberlerin Ülkücüleri karalama girişimi olduğunun altını çizen İl Başkanı Buzluk, "Bu kirli zihniyetin aşağılık iftiralarla Gazi Üniversitesi'ndeki dava arkadaşlarımızın göstermiş oldukları vakur ve feraset sahibi duruşa zarar vermek istedikleri görülmektedir.

Yalanı, iftirayı ve şerefsizliği kendilerine yöntem olarak seçenlerin söz konusu Gazi Üniversitesi ve Ülkücüler olduğunda pervasızlaşmalarını ibretle izliyoruz. Öğrencilik hayatlarını başarıyla tamamlayıp kendilerini Türk milletinin ve devletinin hizmetine adamaya yemin etmiş Gazi Üniversitesi Ülkücüleri Türk milletinin gözbebeğidir" diye konuştu. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber