Ülkü Ocakları Fırat'ı unutmadı !

18 Şubat 2017
982 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Seyhan İlçe Başkanlığı şehadetinin ikinci yılında ‘Şehit Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU Anma Programı’ düzenleyerek Şehit Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU’nu andı.

KATILIM YOĞUNDU

Programa Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanı Soner DENİZ ve İl yönetimi, MHP İl Başkan Yardımcısı Fatih Kürşad MERT ve İl yöneticileri, MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha BENER ve İlçe Yöneticileri, MHP İl Disiplin Kurulu Başkanı Hasan KESER,Yüreğir Ülkü Ocakları Başkanı Muhammed DOĞAN ve yönetimi, Çukurova Ülkü Ocakları Başkanı Emin CANLI ve yönetimi, Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı Şehmus UÇAR, Adana Kent Konseyi Genel Sekteri Ekrem ASLAN, Sarıçam Belediyesi Meclis Üyesi Melahat ONGUN ve Çukurova Üniversitesi İ.İ.B.F. Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Hakkı ÇİFTÇİ katılım gösterdiler.

UNUTMAYACAĞIZ!

Programda konuşan Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Soner DENİZ, Türkiye genelinde üniversitelerde yaşanan terör olaylarına dikkat çekerken "Üniversiteler bir takım terör gruplarının sığınak yeri değil, bilim yuvalarıdır. Terörü destekleyenlerden, akademik kadrolarda terörün yaşatılmasına müsaade edenlerden hesap sorulmalıdır" dedi. Ülkü Ocakları Seyhan İlçe Başkanı Metehan KARAYALÇIN ise Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU'nu unutmayacaklarını vurguladı.

Anma Programı'nda Seyhan Ülkü Ocakları Başkanı Metehan KARAYALÇIN ve yönetiminin hazırlamış oldukları Kuranı Kerim tilaveti, Orotoryo, Mektuplar, Sinevizyon gösterileri ve Şiirler katılımcılara sunuldu.
 

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları’ndan;Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu resim sergisi

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları’ndan;Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu resim sergisi

Kahramanmaraş ülkü ocakları şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu adına resim sergisi düzenleyecek..
 

Ülkü Ocakları başkanı Mesut Kaplan sergiyle ilgili açıklaması;

19 Şubat Pazar günü 14:00-16:00 saatleri arasında Demokrasi meydanında açılacak Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu resim sergisi ve akabinde yapılacak şehitlik ziyaretimize tüm gönüldaşlarımızın teşriflerini bekler, saygılar sunarım.
Mesut KAPLAN
Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı

mesut-kaplan-maras

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber