ÜLKÜDE BİRLİK İSTİŞARE TOPLANTISI

02 Aralık 2017
294 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Pendik İlçe Başkanlığı Ülküde birlik istişare toplantısı düzenledi.

Pendik İlçe Başkanlığının düzenlediği istişare programına Genel Başkan Yardımcısı Sn. Edip Semih Yalçın, İstanbul Milletvekili Sn. İzzet Ulvi Yönter , MYK Üyesi Sn. Erdem Karakoç, İl Başkanı  Sn. Mehmet Bülent Karataş ve İl Yöneticileri; STK Üyeleri ve Muhtarlar ile bir araya geldi.

Programda konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Sayın Semih Yalçın, Pendik’in sorunlarını TBMM’ye taşıyacağını ve sonuçlarını takip edeceğini söyledi.

İlçe Başkanı Yüksel CEBE ise; Zor ama bir o kadar da kutlu görev için gece gündüz çalışacağız. Ülkemiz çok hassas ve sıkıntılı bir dönemden geçmektedir.

Partimizde bu hassas ve sıkıntılı dönemi atlatmak için tarih boyu olduğu gibi bu günde sadece Türk Milleti ile beraber hareket etmekte, milletimizin yanında, milletimizle ittifak içindedir.Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanından üyesine kadar her ferdinin benimsemiş olduğu ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” anlayışla hareket etmektedir.

MHP kadrolarının kuruluşundan günümüze kadar Türk Milleti haricinde hiçbir yapıyla ittifak içinde olmadığını ve Türk milleti var oldukça da milletin haricinde hiçbir yapıyla birlikte olmayacağını dile getirdi..

Türk milletini ve Türk Milliyetçilerini kirli planlara ve pazarlıklara çekmeye çalışanlar, MHP Pendik teşkilatının dava sadakati ve milli şuuruyla örülü duvarı aşamayacak, hedeflerine asla ulaşamayacaklardır.

Başbuğumuzun izinde, Liderimizin emrinde oyunları bozacağız’. Kutlu davamıza zarar vermek isteyenlere karşı tek vücut olacak, davamıza son nefesimize kadar bağlı kalacağız dedi..

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber