ÜLKÜCÜLER MAHREMİNE EL UZATANLARA HADDİNİ BİLDİRECEKTİR!

22 Şubat 2019
296 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Üç hilâlin ışığıyla hak yolunda ilerleyen bozkurtlar; Müslüman mahallesinde salyangoz sattırmayacak, helâl oylarını haram oyunlara malzeme etmeyeceklerdir.

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.

KIZIL ELMASINA VARAMADAN UÇMAĞA VARAN " 

Yükselmek için değil, Türk milletini yükseltmek için hayatını ortaya koyan, özlemle ardından koştuğu Kızıl Elmasına varamadan uçmağa varan Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ülküsü, Türk gencinin gözünde sonsuza kadar parlayan bir ışık olmuştur!

Diyordu ya şair;

Bu yolda herkes bir, ey delikanlı!

Diriler şerefli, ölüler şanlı.

Yurt için dövüşen başı dumanlı,

Her zaman bu şandan, o şana gider!

Bu vesileyle; sözlerimin başında,

20 Şubat 2015 tarihinde Ege Üniversitesinde eğitim ve öğrenimini sürdürürken, PKK’lı teröristlerin kalleşçe saldırısı sonucunda şehit olan, ülküdaşımız Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu rahmetle anıyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun.

AK PARTİ VE MHP’Yİ FAŞİST BİR ORTAKLIK OLARAK NİTELEYEREK, KAFALARINDAKİ DÜŞMAN FİGÜRÜNÜ ORTAYA KOYMUŞTUR "

Sırtını dağda teröriste, Suriye’de Amerikan ordusuna dayayan PKK’ya taşeronluk yapan HDP de Millet İttifakı’na fiili olarak iştirak etmiştir. Her ne kadar ülkücülerin umutlarını pazara düşürerek siyaset üreten İP’in kadroları bunu inkâr etse de tablo açık ve nettir.

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli; Millet Meclisi çatısı altına yakışmayan laflar sarfederek Kürdistan’da kendilerinin kazanacağını, batı illerinde ise MHP ve AK Parti’ye kaybettireceklerini söylemiştir.

Yine diğer Eş Genel Başkan Pervin BuldanAK Parti ve MHP’yi faşist bir ortaklıkolarak niteleyerek, kafalarındaki düşman figürünü ortaya koymuştur.

CHP cenahında ise; milletvekili Özgür Özel’in ağzıyla zemin hazırlamak için yumuşak geçiş cümleleri sarf edilmiştir. Meclis’in konuşkan vekili Özgür Özel çıkıp; utanmadan sıkılmadan HDP ile gönül ittifakları olduğunu beyan edebilmiştir.

PKK ile suç ortaklığı yürütenlerin; Mustafa Kemal’in partisiyle gönül ittifakı sürdürmesi ancak CHP’nin kodlarıyla oynayanların eseri olabilir.

Aşikârdır ki Kemal Kılıçdaroğlu ve çalışma arkadaşları; CHP’yi Cumhuriyet’in kurucu değerlerinden uzaklaştırmışlar ve Gazi Paşa’nın emanetini payümal etmişlerdir.

Toplam çizgisini çektiğimizde ittifakların yarışında taraflar ortadadır.

Bir tarafta tarihimizin gördüğü en büyük ihanet kalkışmalarından biri olan 15 Temmuz akabinde; Türkiye’nin düşmanlarına karşı ortak bir cephe oluşturan MHP vardır. Cumhur İttifakı vardır!

Diğer tarafta ise FETÖ’nün yazarlarına yoklama çektirip, Adana’daki CHP mitinginde “Nazlı Ilıcak burada! Ahmet Altan burada!” diye haykırtan Kemal Kılıçdaroğlu vardır.

Bir tarafta Afrin’e bozkurt işaretleriyle giren Mehmetçiğin ardında dimdik duran Cumhur İttifakı vardır. Diğer tarafta ise Mehmetçik Afrin’e girerken “Afrin harekâtı BOP’un parçasıdır” diyen İYİ Parti kurmaylarından Aytun Çıray gibileri vardır.

Bir tarafta PKK’yı mağaralarına gömmek için yerli savunma sanayiine ivme kazandırmak isteyenler; diğer tarafta ise SİHA’ların sivilleri vurduğunu, HDP ile gönül bağı olduğunu söyleyen CHP’li vekiller vardır.

" ÜLKÜCÜLER TÜRK MİLLETİNİN UMUDU, TÜRK DEVLETİNİN YILMAZ BEKÇİLERİ, TÜRK SİYASETİNİN DURUŞUYLA HAYRAN KALDIĞI BİR KİTLEDİR "

Çünkü onların zihin algısında “ülkücüler kolayca yönlendirilebilen”, kandırılabilen, başka yollara sevk edilebilen bir kitledir.

Onlar; ülkücülerin hafızasında canlı olan bir takım hatıralara temas edildiğinde, yiğit bozkurtların gönül kapılarının aralanacağını sanmaktadırlar.

Ülkücüler; bir taraftan geçmiş hatıralarına hırsızca el atıp diğer taraftan da katillerine övgüler dizen Kemal Kılıçdaroğlu’na da, onun ortağı olan İyi Parti kadrolarına da kanmayacak kadar irfan ehlidir.

Evet... ÜLKÜCÜLER TÜRK MİLLETİNİN UMUDU, TÜRK DEVLETİNİN YILMAZ BEKÇİLERİ, TÜRK SİYASETİNİN DURUŞUYLA HAYRAN KALDIĞI BİR KİTLEDİR.Bu anlamda ülkücülerin helâl oylarına hevesle bakan şer cephesi; iştahlarını kabartmakta haklıdır. Fakat Kemal Kılıçdaroğlu’nun ve ortaklarının hevesi doğru fakat hesabı yanlıştır."

Üç hilâlin ışığıyla hak yolunda ilerleyen bozkurtlar; Müslüman mahallesinde salyangoz sattırmayacak, helâl oylarını haram oyunlara malzeme etmeyeceklerdir.

31 Mart’ta; 50 yıllık mazimizin mahremlerine el uzatanlara had bildirecek ülkücüler; Zillet İttifakına unutulmaz bir ders vermekle kalmayacak Türkiye Cumhuriyetinin ve Türk Milletinin birliğinin teminatı olduğunu bir kez daha gösterecektir.
bengütürk

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber