ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN AHDE VEFA ÖRNEĞİ

11 Aralık 2017
380 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanlığı, Şehit Hacı Ali Uzun’un şehadetinin 20. Yıldönümü münasebetiyle tüm şehitler için Bahçelievler Camii’nde Mevlid-i Şerif programı düzenledi.

Program hakkında açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Kayış; “Üzerinde yaşamış olduğumuz bu kutsal topraklarda geçmişten günümüze çok ağır bedeller ödenmiştir. Ödemeye de devam etmekteyiz.

Bilindiği üzere şehitlik, herkese nasip olmayacak yücelikte bir makamdır. Bu makama yükselen ağabeylerimizin ve kardeşlerimizin şefaatine erişmek ise hepimizin en büyük temennisidir. Bugün bizlere bu cennet vatanı emanet edenlere ne kadar teşekkür etsek azdır.

Biliyoruz ki; şehitlerimizin vebali sırtımızda, gazilerimizin gözyaşı yüreğimizde, ak sakallıların duası üzerimizdedir. Ahde vefa imandandır. Cenab-ı Allah tüm şehitlerimizden gani gani razı olsun” dedi.

Bahçelievler Camii’nde gerçekleşen mevlid-i şerif programına; Ülkü Ocakları Kahramanmaraş İl Başkanı Hüseyin Kayış, Onikişubat Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Ertuğrul Tiyek, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Yunus Karaman, Şehit yakınları, Ülkü Ocaklarına mensup yöneticiler ve gençler katıldı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber