ÜLKÜ OCAKLARI KISA FİLM YARIŞMASI

28 Ekim 2017
419 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Ülkü Ocakları Genel Merkezinin Türkiye Genelin de Düzenlemiş Olduğu Kısa Film Yarışması Sonuçlandı;

TAŞKIN YİNE BAŞARDI;

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Melikşah TAŞKIN Gerek Sosyal Faaliyetler, Gerek Eğitim Çalışmaları ve En Çokta Başarıları Açısından Kendinden Sıkça Söz Ettiren TAŞKIN, Bir Kocaelili Olarak Hem Kocaeli Halkını Hem de Ülkücü Camiayı Türkiye Geneli Yapılan Film Yarışmasın da Birinci Olarak Bir kez daha ve Tekrar Gururlandırmıştır.

Kısa Film Konusu “UYUŞTURUCU VE MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE” İdi.

Ey Türk Genci Damarlarında ki Asil Kanı Kirletme Sloganı İle Yola Çıkan Ülkü Ocakları Sinemaya da El Attı.

Ülkü Ocaklarının Düzenlediği Kısa Film Yarışmasın da Son 5 e Kalan Filmler Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezin de Bulunan Şehit Gün SAZAK Konferans Salonun da Üniversitede ki Öğretim Görevlilerinden Oluşan Jüri Tarafından İzlenip Değerlendirildi.

Program da Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay KILAVUZ Bey, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk AYHAN, Millet Vekillerinden Mehmet PARSAK, Ruhi ERSOY, Oktay VURAL, Ülkü Ocakları Genel Merkez Yöneticileri ve Birçok Ülkücü Genç Salon da Bulunmaktaydı.

Oylama Sonucun da Diğer İllerin Tümünü Arkada Bırakan Kocaeli Ülkü Ocakları İlimizin Tanınmış Senarist ve Yönetmenlerin den Onur Azat YILMAZ Tarafından Çekilmiş Olan Asil Kan Vatan Borcu İsimli Film İle 1. Liğe Layık Görüldü.

Ödül Törenin de Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Lider Devlet BAHÇELİ bey Tarafından Tebrik Edilip,Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay KILAVUZ bey Tarafından Kucaklaşıp Ödül Taktim Töreni Yapışmıştır.

Konuşma Yapan Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Melikşah TAŞKIN Konuşmasın da ‘Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuza Yürütmüş Olduğu Bu Projeler Adına Teşekkür Etti ve Kısa Film Yarışmasındaki 1. Lik Ödülünü 5000 Ülkücü Şehit Adına Aldığını Söyledi.’

KISA FİLM

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber