ÜLKÜ OCAKLARI İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ AÇILDI

26 Aralık 2016
766 Haber Okunma   0 Haber Yorum

AFYONKARAHISAR’A BAĞLI BAŞMAKÇI, EVCİLER, DAZKIRI VE DİNAR İLÇELERİ İLE EVCİLER İLÇESİNE BAĞLI GÖKÇEK KÖYÜ’NDE ÜLKÜ OCAKLARI TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

Afyonkarahisar’ın birçok noktasında vakıf temsilciliği açan Ülkü Ocakları genişlemeye devam ediyor. Afyonkarahisar İl Temsilciliği tarafından hafta sonunda Başmakçı, Evciler, Dazkırı ve Dinar ilçeleri ile Evciler ilçesine bağlı Gökçek Köyü’nde Ülkü Ocakları temsilciliği açılışları gerçekleştirildi.

ÜLKÜ OCAKLARI TÜRKİYE’NİN ÖZÜDÜR
İlçe ve köylerde yapılan temsilcilik açılışlarında konuşan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Afyonkarahisar İl Temsilcisi İbrahim Yİyit, her köy, kasaba ve ilçede ülkü ocaklarının bulunması için çalıştıklarını söyledi.

Ülkü Ocakları’nın kuruluşundan itibaren yalnızca Türk Milleti’nin yanında yer aldığını söyleyen Yiyit, “Ülkücü gençler yaşantılarıyla, giyim kuşamlarıyla her şekilde insanlara örnek olmak zorundadır.

Ülkücü gençler Türk Milleti’nin özünü oluşturur. Ülkesi ve vatanı için yaşayan ülkücü gençler yaşadığı sürece bu milleti kimse yok edemeyecektir” dedi.


TEMSİLCİLİK SAYIMIZ ARTACAK
Köy, Belde ve ilçelerde temsilcilik oluşturmaya devam edeceklerini ifade eden Yiyit, “Türk Milletine yakışan değerli genç kardeşlerimizle birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Bugün Başmakçı, Evciler, Dazkırı ve Dinar ilçelerimiz ile Evciler ilçemize bağlı Gökçek Köyü’nde temsilcilik açtık. Tüm temsilcilerimize ve yönetimlerine çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi. 

https://www.facebook.com/G%C3%B6k%C3%A7ek-%C3%9Clk%C3%BC-Ocaklar%C4%B1-158162950915797/?fref=ts


Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber