ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI OLCAY KILAVUZ DOĞU PERİNÇEK’E HADDİNİ BİLDİRDİ

05 Mayıs 2018
245 Haber Okunma   0 Haber Yorum

TÜRK VE TÜRKİYE DÜŞMANLARININ YERLİ İŞBİRLİKÇİSİ; VATAN HAİNİ MİLLET DÜŞMANI İBLİS AKLINI BAŞINA DEVŞİRMELİDİR !

Yabancı devletlerin Türkiye’deki piyonu, nerede kiminle iltisaklı olduğu belirsiz, fikir fahişesi bir derebeyi cevabını biliyor olmasına rağmen Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin 15 Temmuz 2016 gecesi nerede olduğunu sorarak kahpelik yapmaya çalışmaktadır.

Ancak milletimiz hain darbe girişiminde kimlerin nerede saklandığını çok iyi hatırlamakta hangi liderlerin darbe teşebbüsü olduğu anlaşılır anlaşılmaz ne tepkiler verdiğini çok iyi bilmektedir.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi milliyetçi-ülkücü hareketin gönül burcu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nde darbe teşebbüsüne karşı çelik bir irade göstermiştir.

Bu tavrı ve iradeyi bilmemek, duymamak için ancak sağır, kör yahut aklı başında olmamak gerekir. Büyük ve şerefli milletimiz Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi’nin “önce ülkem ve milletim” ilkesini de 90 lı yılların başında kimlerin terörist başı Öcalan’la halaylar çekerek methiyeler dizdiğini de hafızalarına kazımıştır.

Beş yılda bir eksen değiştiren, hainliğini mesleki tutum diyerek savunmaya kalkan zat kalkmış birde bu millete liderlik yapmak için aday olacağını açıklamıştır.

Milletimiz kimi iyi bildiğini ve kimi desteklediğini 24 Haziran seçimlerinde birkez daha gösterecek, bu ve benzeri zevatı devletimiz üzerinde kurdukları arsız oyunlarla beraber sadece sandıklara değil tarihe de gömecektir.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber