ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANINDAN SERT TEPKİ

12 Mart 2019
482 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Edirne Ülkü Ocakları Başkanı Barış Gündoğdu , 8Mart Günü İstanbul’da yaşanan Ezan sesini bastırmak için ıslık çalınarak düdük öttürülme Hadisesiyle ilgili “ Buna benzer terbiyesizliğe asla Müsaade etmeyeceğiz “ dedi ..

Başkan Barış Gündoğdu sözlerine şöyle devam etti ;
 
 
İstanbul İstiklal Caddesi'nde  Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen yürüyüşe katılan sözde bir grup insan müsveddesi gürûhun, ezanın okunmasıyla ıslık çalmaya başlayarak , Ezan-ı Muhammediye sesini bastırmaya çalıştı , başta Türk-İslam Alemini ve toplumumuzu derinden üzen bu hadiseyi Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanlığı olarak şiddetle ve Esefle kınıyorum . 
 
Gün geçtikçe toplumumuzu ayrıştırmaya birlik ve beraberliğimizi zedelemeye çalışan bu hainler’e karşı tek ses ve tek yürek olmamız gerekmektedir . Atalarının Topla tüfekle yapamadıklarını torunları Dini değerlerimize saygısızlık yaparak başarmaya çalışıyorlar ama yanılıyorlar ve tarih boyunca ataları gibi kara bir leke olarak kalıcaklar aşağılık pislik olarak  anılacaklar ! 
 
Bu cüreti ve cesareti kendilerinde bulan sözde insan görünümlü mahlukatlar’a uyarımızdır Her dine ve her görüşe saygılı olmuş bir milletin mensupları tabi size aynı şekilde karşılık vermeyecektir  , Fakat bir kez daha bu ve buna benzer terbiyesizliğe müsaade etmeyecektir ! 
 
 8Mart Dünya Kadınlar gününde amacın dışına çıkarak Terör örgütü sempatizanlarının propaganda yapmasına katiyen imkan vermeyeceğiz !  
 
Cumhuriyetimizin Kurucusu M. Kemal Atatürk’ün sözünü hatırlatmak isterim ;
 
“Milletin kaynağı, toplumsal hayatın temeli olan kadın ancak faziletli, Ahlaklı olursa görevini yerine getirebilir.” M. Kemal Atatürk
 
Türk Kadını Edebiyle Ahlakıyla ve Faziletiyle bilinir . Bu ismi karalamaya kimsenin Hakkı yoktur ! 8 Mart Dünya Kadınlar gününün bu denli bir terbiyesizlikle geçmiş olması üzüntü vericidir . Bizler uyarımızı yaptık, Ülkü Ocakları ve toplumumuzun ahlaki değerleri  her daim ahlaksızlığın,edepsizliğin karşısında olmuş ve olacaktır ! 
 
 
Barış Gündoğdu 
Ülkü Ocakları Edirne İl Başkanı
 
 
2 Ek

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber