Türkiye'nin parlak yarınları güçlü MHP ile inşa edilecek

18 Haziran 2018
200 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Manisa milletvekili adayı Erkan Akçay seçim çalışmaları için Alaşehir'deydi. Akçay "Yıkım ittifakını yenilgiye uğratmak bir tercih değil, huzurlu ve güvenli Türkiye için bir zorunluluktur. Türkiye'nin geleceği Cumhur İttifakı'dır. Türkiye'nin parlak yarınları güçlü MHP ile inşa edilecektir" dedi.

MHP Manisa milletvekili adayı Erkan Akçay seçim çalışmalarına Alaşehir'de devam etti. Alaşehir Belediye Başkanı Ali UÇAK'ın Alaşehirli muhtarlara verdiği kahvaltıyla ilçe programına başlayan MHP'li Akçay MHP ilçe teşkilatını ziyaret etti. Muharip Gaziler Derneği Alaşehir Şubesi'ni ve Alaşehir Eşmeliler Spor Kulübünü de ziyaret eden Akçay Alaşehir esnafıyla bir araya geldi.

Akçay, akşam saatlerinde de Kavaklıdere Mahallesinde Cumhur İttifakı ve MHP'ye destek istedi. Akçay'a program boyunca MHP Alaşehir ilçe başkanı Halis Yörür, Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak, Alaşehir Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Turan ile MHP ilçe yöneticileri eşlik etti. 

 

Ziyaretleri boyunca Alaşehirlilerin ilgi ve desteklerinden duydukları memnuniyeti ifade eden Akçay "Alaşehir kararını vermiş. Devlet ve millet sevdalısı Alaşehirliler MHP'de kucaklaşıyor, Cumhur İttifakında birleşiyor" dedi.
 

Ziyaretlerinde 24 Haziran seçimlerinin önemine işaret eden Akçay "24 Haziran Türkiye için bir dönüm noktası olacaktır. Yapım ittifakının yıkım ittifakıyla mücadele ettiği 24 Haziran'da milli beka kazanacak, Cumhur İttifakı oyunları tamamen bozacaktır.Yıkım ittifakını yenilgiye uğratmak bir tercih değil, huzurlu ve güvenli Türkiye için bir zorunluluktur." dedi.
 

Konuşmalarında Türk ve Türkiye hasımlarının MHP'ye düşmanlıkta bir araya geldiklerini belirten Akçay "Türkiye'nin yıkımı için ittifak kuranlar MHP'ye karşıtlıkla bir araya gelmişler. Milli bekanın hasar görmesini isteyenler MHP aleyhine kara kampanyalar yürütüyorlar.  MHP Türk milletinin güvencesi, ayakta kalmış son kaledir." dedi.
 

 "Anketler üzerinden kumpas kuranlar 24 Haziran'da şok olacaklar" 

 

Akçay konuşmasına şöyle devam etti:

 

 "Türk düşmanları MHP'nin iflası için el ovuşturmaktadır. Anketler, oranlar üzerinden MHP'ye kumpas kuranlar 24 Haziran'da şok olacaklardır. MHP anketle kurulmadı, anketle kundaklanamaz. Milliyetçi Hareket Partisi 24 Haziran'dan sonra güçlü bir şekilde TBMM'de yer alacaktır.

Türkiye'nin parlak yarınları güçlü MHP ile inşa edilecektir. Güçlü Türkiye için güçlü MHP. MHP Türkiye'nin geleceğinde pay sahibi olacaktır. Türkiye'nin geleceği Cumhur İttifakı'dır. Cumhur İttifakının itibarını koruyacağız." 
Ortadoğu Gazetesi

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber