“Türk Milleti Hesap Soracaktır”

17 Aralık 2016
754 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genele Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, “Türk Milleti birlik ve beraberlik içinde elbette bu kara günleri de atlatacak, insanlık düşmanlarından hesap soracaktır.” dedi.

AĞIR İNSANLIK SUÇU

Karakaya, Kayseri’de gerçekleştirilen ve 13 askerin şehit edildiği, 44 kişinin de yaralandığı terör saldırısı nedeniyle yaptığı açıklamada, “Türk-İslam coğrafyası üzerindeki sömürü düzenlerini devam ettirmek arzusunda olanların, kan ve gözyaşı ile Dünyaya yeniden şekil vermek isteyenlerin önlerinde en büyük engel olarak gördükleri Türkiye’ye yönelik son saldırısı Kayseri’de sahnelendi. Geçen hafta İstanbul’da ve daha önce birçok şehrimizde yapılan toplu katliamlar birer vahşettir, ağır insanlık suçudur.” diye konuştu.

ZALİMLERİN HESABI TÜRKİYE’DE TUTMAZ

Mevlüt Karakaya, “Hain saldırıyı lanetliyorum. Aziz milletimize başsağlığı, şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifalar niyaz ediyorum. Şurası kesin ki; kanlı terör saldırıları ile Türkiye’ye mesaj vermek isteyenler yanlış hesap içinde; zalimlerin hesabı Türkiye’de tutmaz.

Bizi hizaya çekmek isteyenler yarın hizaya çekilecektir; tarih buna şahit olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti, ihanetin ve husumetin belini kıracak kudrettedir. Türk Milleti birlik ve beraberlik içinde elbette bu kara günleri de atlatacak, insanlık düşmanlarından hesap soracaktır.” dedi.
ülkücümedya

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber